Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny sen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Witam.
Mam taką sprawę. Może się ona okaże dla niektórych głupia, ale ją opiszę.
Otóż dość często miewam taki sen, że idę sobie na dworze, przechodzę przez ulicę i się przewracam. Później nie mogę wstać i przejeżdża mnie samochód. Ten incydent dzieje się zawsze w tym samym miejscu. O dziwo mój kolega także miewa taki sen i to w tym samym miejscu. Też tak macie? Od czego to może zależeć?
  • 0

#2

KamilRX.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jak często zdarza się, że sen taki powtarza Ci się?. Miejsce w którym się przewracasz jest Ci znajome? Odpowiedz na to, to ruszymy dalej.

Możliwe jest, że Twój kolega i Ty możecie mieć taki sen, wiem to z własnych doświadczeń, nie wklejałem tu tematu oddzielnego, ale ja i z 3 moich kumpli mieliśmy identyczny sen, staliśmy w grupie i sobie opowiadaliśmy i każdy przytakiwał. Naprawdę nie wiem od czego to zależy.

Jeśli jesteś ciekawy co oznacza to, że samochód Cię przejeżdża, proponuje skorzystać z sennika, pogrzebałem chwile w www.google.pl i tylko co znalazłem to tyle, że samochód i wypadek oznacza kłótnie między dwiema osobami, rano sięgnę po książkę i postaram Ci się powiedzieć na ten temat więcej. Nie wiem co oznacza, że samochód przejeżdża akurat Ciebie.
  • 0

#3

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Van Helsing kiedyś pisał o podobnym śnie. Tylko, że w tamtym troszkę dostawał w pysk. I zauważył, że potrzebuje odwagi i postanowił, że zacznie podróżować. Najpierw spacery, potem dłuższe wycieczki, a na końcu zaczął jeździć po całym świecie. Po prostu przełamał swoje lęki. Myślę, że w twoim przypadku także chodzi o lęki.
  • 0

#4

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może po prostu za dużo myślisz o tym? Za pierwszym razem sen Cię przeraził i mocno wbił się w psychikę, tak mocno, ze teraz Cię prześladuje. Przydałoby się więcej informacji, między innymi czy Twojemu koledze śni się dokładnie to samo, czy po prostu sen jest podobny, oraz jak często śni się to Tobie i Twojemu koledze (co noc, co kilka dni, raz w tygodniu)?
Co do senników, to nie brałabym ich na poważnie. Kiedyś, gdy sama próbowałam odgadnąć znaczenie snu który bardzo wbił mi się w pamięć wyszło coś bez sensu...
  • 0

#5

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

KamilRX, tak właściwie, to teraz ostatnio nic takiego mi się nie śniło, ale kiedyś miewałem takie sny dość często. Tak gdzieś powiedzmy co tydzień. Tak, miejsce jest mi znajome. Około 500 m od mojego domu. Kłócić to się raczej nie kłócę. Ja raczej jestem bezkonfliktowy.
Nic_nowego, myślę, że w moim przypadku nie chodzi o lęki.
LittleSister, ja właśnie o tym prawie w ogóle nie myślę ani ten sen mnie nie przeraża. Mojemu koledze śni się dokładnie to samo, tylko że jemu w śnie zawsze cudem uda się przeczołgać na drugą stronę ulicy. Jemu chyba to się śni rzadziej.

Użytkownik Bobrov edytował ten post 13.06.2011 - 20:16

  • 0

#6

KamilRX.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

w takim razie mógłbym powiedzieć, żebyś pilnował się lub ogólnie unikał tego miejsca, jak wiemy człowiek ma zdolność do przewidzenia krótkiej przyszłości, nazywamy to "Deja vu" (fr. już widziane), być może widziałeś coś co może się wydarzyć, ja niczego nie twierdzę, ale dla własnego bezpieczeństwa uważaj.

Ale może tak być, że wbiło Ci się to w psychikę, ale nie masz świadomości tego.

Po prostu miej oczy dookoła głowy będąc w tymże miejscu ;)
  • 0

#7

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nic_nowego, a mógłbyś mi dać linka do jakiegoś artykułu van Helsinga?
KamilRX, raczej w to wątpię. Już kilkukrotnie byłem w tym miejscu i nic szczególnego się nie wydarzyło. Ale dzięki za rady.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych