Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szokujące materiały z pokazów lotniczych w całej Polsce.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

Combo.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie powiem bardzo to ciekawe ... UFO ATAKUJE !! :wow: Joke :mrgreen:
  • 0

#17

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film byl by, bardziej przekonywujacy. :-|
  • 0

#18

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A pilotów kto zapyta ? jakby chcieli dociec prawdy postaraliby się o to. KICZ!
  • 0

#19

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A pilotów kto zapyta ? jakby chcieli dociec prawdy postaraliby się o to. KICZ!


Nie jest powiedziane, że pilot widział UFO w locie ...
Tego typu obiekty na fotkach albo są owadami... gdyby to było UFO to świadek jak i pilot nic by nie widzieli w momencie robienia fotografii. Dopiero po wrzuceniu fotki do kompa wychodzą na zdjęciach różne "niewidzialne" (dla oka) obiekty ...

Co nie zmienia faktu, że cały ten news (póki co) jest g**** warty :D
  • 0



#20

Savalas.
  • Postów: 58
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nautilus czy jak się oni tam zwią, jest poprostu śmieszną stronką działającą na podobnej zasadzie co "nie do wiary" albo co gorsza gazety brukowe. Jedyne konkrety przez nich przedstawiane to konkretne słowa " SZOK, NIESAMOWITE ZJAWISKO itp. " najbardziej chce mi się śmiać z tych ich ORBSÓW i tej miski co to niby najlepsze zdjęcie UFO świata :lol :
a tutaj mamy jak zwykle plamke która się porusza. nikt nie wie nic istne archiwum X :wow:
  • 0

#21

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz - ale sie nie przestrasz :mrgreen:

http://youtube.com/w.....rch=ufo plane

Podkreslam , ze to nie z tego pokazu


Zaraz na początku jest widać coś małego latającego za samlotem :)
no a potem jest BOOOOM!!!
  • 0

#22

karol991.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a mnie sie wydaje ze to było UFO:D chcieli sie pokazac bo to były pokazy lotnicze czy jakos tak więc oni też przylecieli:P a skąd wiedzieli ze mają się odbyć te pokazy? hmm dobre pytanie:D wydaje mi się że na słupie było ogłoszenie

tak na serio to to chyba są samoloty no bo UFO by się tak wolno poruszało? :/ nie wydaje mi się
  • 0

#23

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, pozwolicie, że zakończę tego offtopa i podam więcej szczegółów dotyczących filmu...



Film ten nakręcono w 2002 roku podczas pokazów lotniczych na Ukrainie, kiedy to doszło do katastrofy jednego z samolotów (to ten widoczny na filmie). Całą sprawę jako pierwszy nagłośnił w Polsce "Focus", pokazując w wydaniu "Extra" w artykule o ufologii kilka kadrów z tego filmu w dość dużym powiększeniu. Na tych kadrach widoczny był cylindryczny obiekt, przelatujący w pobliżu samolotu "na kilka sekund przed katastrofą".

Według autora artykułu, sami piloci na zwołanej później konferencji prasowej opisywali awarię całego osprzętu...
  • 0



#24

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiec napewno Ufo było sprawca tej katastrofy. Swoja droga to pozazdroscic umiejetnosci pilotowi. Czlowiek uratowal siebie i kolege.
  • 0

#25 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

A mi to się wydaje że za nisko zeszli tym samolotem a nie że UFO im coś popsuło, a może to był ptak a nie UFO ??
  • 0

#26

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej ptak sie tak nie porusza. Chyba by to musiał być nasz wróbelek Elemelek :mrgreen:
  • 0

#27

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie ty tam widisz UFO? Bo ja tylko widze Miga 29 + inne latające samoloty w oddali.

Gdzie tam widzisz MiG`a :P (przednie brzechwy sterujące), akurat ten Suchoj (najprawdopodobniej Su-37 [modernizacja Su-27 z w/w brzechwami i wektorowaniem ciągu silników]) może wykonać taką akrobację (akurat na tym pokazie przeorali lotnisko :smile: ), a na MiG`u takie rzeczy to wychodzą tylko na kompie. :-D
  • 0

#28

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli chodzi o zdjęcie przedstawione w pierwszym poście, to pokazany tam samolot zidentyfikowałem jako myśliwiec typu MiG-29. Niewielki obiekt który rzekomo go wyprzedził, to prawdopodobnie inny samolot lecący szybckiej i w znacznie większej odległości.
Natomiast jeżeli chodzi o linki do filmów na www.youtube.com, to owe linki są nie aktualne.

Mimi, mam dla ciebie szokujące informacje:
1. Su-35/27 nie wszedł jeszcze do produkcji. Narazie istnieją trzy prototypy.
2. Su-35 wygląda tak:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych