Skocz do zawartości


Zdjęcie

smile.dog


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

#31

Max00.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem go wczoraj. Przeraził mnie. Teraz przez przypadek zobaczyłem go znowu - po całym ciele przeszły mnie ciarki. Serce zabiło 3 razy szybciej. Mówcie co chcecie, nie obchodzi mnie ta historia - samo zdjęcie jest przerażające.
  • 0

#32

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spójrzcie co znalazłem w sieci, a dokładniej tutaj:

Dołączona grafika

Co wam to przypomina? ;)
  • 0



#33

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tajemnica tkwi w przerażających oczach, które tworzą złudzenie optyczne. Kojarzą się z czymś piekielnym. Efekt się pogłębia, gdy obraz weźmie się na pierwsze wrażenie, gdy spojrzy się kontem oka a wyobraźnia załatwia resztę ;)

Oczywiście brak nosa i uśmiech również tworzą piorunujące wrażenie. Wciąż boję się tych obrazków, wiedząc, że są sklecone za pomocą jakiegoś programu graficznego. Ale to uderza w pierwotne instynkty. Wyobraźcie sobie co by się stało, gdyby ludzie byli mniej świadomi i nagle by to puścili w TV. Ha!

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 13.06.2011 - 06:47

  • 0

#34

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Coś czego zdecydowanie nie chciałbym zobaczyć nad sobą zaraz po przebudzeniu.
  • 0

#35

Max00.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeraża mnie to, a z drugiej strony ciągnie mnie, żeby spojrzeć znowu i uświadomić sobie, że to tylko PhotoShop...
  • 0

#36

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przyznaję się bez bicia, że często gdy nie mogę zasnąć przychodzi mi do głowy pewien obraz - otwieram powoli oczy, przeciągam się kilka razy i odwracam głowę w kierunku drzwi - są lekko uchylone a przez szparę wygląda z tym swoim szyderczym uśmiechem głowa z obrazka smile.dog lub właśnie tego "Go to sleep" - co więcej, efekt potęguje to, że głowa nie znajduje się na wysokości człowieka a właśnie psa - prawie przy podłodze... brrr :]

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 13.06.2011 - 14:16

  • 0



#37

Bobrov.
  • Postów: 135
  • Tematów: 7
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Straszne. Czytałem posty w tym temacie, zjechałem w dół, a tu to zdjęcie... Od razu przewinąłem do góry - tak się przestraszyłem. W przeciwieństwie do "prawdziwego" smile.doga akurat przy tej fotce się przestraszyłem.
  • 0

#38

Radzio12.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem nową wersję "pieska", prawie spadłem z krzesła. Na szczęście teraz obrazki tego typu nie robią już na mnie większego wrażenia. Zapewne to zasługa /x/, które oferuje często dużo gorsze rzeczy :D
  • 0

#39

cannibal.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

We mnie ten obraz wzbudza niepokój.Gdy go widzę od razu zaczynam się pocić.
  • 0

#40

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zdjęcie jest psychodeliczne i właściwie chyba tylko przez to czułam się nieswojo jak na nie patrzyłam. Wyłączyłam je po kilku sekundach, ale to przez to, że strachliwy ze mnie człowiek.

edit.: jak się okazało patrzyłam na jakąś "unowocześnioną" wersję. Oryginalna nie robi na mnie wrażenia.

Nowa (?) wersja:
TRALALALA
Oryginał:
TRALALALA

coś innego, czy mógłbyś nie wstawiać w [img]? niektórzy mogą się bać takiego obrazka przez autosugestię spowodowaną opowiadaniem
(Nie mówię że ja się tego boję, bałem się pierwsze tysiąc razy gdy to oglądałem :D)

A co do obrazka, to ta "nowa" wersja jest fake'm, spójrzcie na te powklejane... yyy.. zęby/dziąsła/cokolwiek to jest.
Co do drugiego zdjęcia wolę się nie wypowiadać (it's creepy).

Edit: Shinji77, u mnie głowa jest na wysokości członka (nie, nie mojego), więc boję się bardziej... o moją kochaną... buzię :D

Edit2: ZGON, Serail, nienawidzę cię! :C

Użytkownik LegoLudek edytował ten post 09.07.2011 - 23:21

  • 0

#41

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stary smile.dog nie robił na mnie zbytniego wrażenia, tylko na początku, tak jak zawsze. Lecz później zobaczyć można było photoshopa :D.
Co do nowej wersji... Wiedząc, że na pewno będą jakieś zdjęcia, to po prostu przewijałam naciskając na dolną strzałkę. No to widzę, że jest obrazek, zamknęłam oczy, zjechałam na sam dół, powoli posty czytałam (głupie, ale cóż :D), to myślałam, że ten pies będzie miał czerwone oczy i w ogóle. A jednak, nic zbytnie strasznego tam nie ma. Widać, że biały kolor jest zrobiony w photoshopie- zobaczcie, jak się odbija w okolicy "nosa" i przy "kościach policzkowych". Co do nosa, to widać, że jest wycięty. A zęby... Zęby można wydłużyć w photoshopie także za pomocą jakiegoś tam narzędzia. Jednak oczy hipnotyzują, nie powiem. Jednak one to tylko biały brush przy rozmyciu po bokach tak samo, jak źrenica :).
Ale zapewne w nocy ten obrazek mi się przypomni :D. Ale właśnie to jest sens istnienia tych obrazków- sprawiać, żeby ludzie się bali.
Ciekawe, czy będą coraz nowsze smile.dogi. Pomyślcie, co będzie za 20 lat, jak wszystko, łącznie z grafiką pójdzie do przodu :D. Smile w 3D :D!

EDIT:

Według mnie, to przed przeróbką na zdjęciu widniała kobieta przy kości- można to rozpoznać po włosach i podbródku, którego części widać- tzw. półeczka.
A za nią jest chyba jej szafa, bo albo mi się wydaje, albo te ciuchy jakieś duże są.

Użytkownik ChopAndChange edytował ten post 11.07.2011 - 14:44

  • 0

#42

Ellie.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy zobaczyłam "nowego" smile.doga zwyczajnie zaczęłam się śmać ,ale wtedy nie znałam jeszcze creepypasty o nim. Jednak po tym, jak kolega uświadomił mnie, że związana jest z nim pewna legenda, zaczęłam szukać informacji na ten temat. W końcu dotarłam do starszej wersji smile.doga, która z przy pierwszej styczności wywołała u mnie "jedynie" lekkie uczucie niepokoju. Po jakimś czasie postanowiłam się jej dokładnie przyjrzeć. Kiedy patrzyłam się na rękę na zdjęciu, nagle jaśniejszy pasek na firance rozjaśnił się (wiem - masło maślane), a ja z przerażeniem zamknęłam przeglądarkę. Od tego czasu oglądałam jeszcze kilka razy nowszą wersję, jednak starszej staram się unikać.
  • 0

#43

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej, a na tym zdjęciu "Go to sleep", ta Pani to chyba Murzynka, tak mi się zdaje. Bo tylko Murzyni mają takie duże dziąsła :D

EDIT:

Trochę mi się nudziło.

Dołączona grafika

źródło: http://dwranzer.com/?p=20 (jest tam też jakieś wideo, którego nie otwierałam)

Dołączona grafika

They say the Devils visage can make sane men mad. This version of the image will not cause mental illness as grey areas are blocking out large parts of the image.

źródło: http://creepypasta.w.../wiki/Smile_Dog

Nasz kochany piesek ma nawet swoich fanatyków na facebook'u :D.

np.

http://www.facebook....og/307630938789 xD

Użytkownik ChopAndChange edytował ten post 13.07.2011 - 15:41

  • 1

#44

DMk69.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najlepiej czytac te posty o tej godzinie ^^ pierwsze wrazenie robi swoje ale pozniej powoli kazdy sie przyzwyczaja i nie robi to juz wrazernia tak wiec nie rusza mnie to
  • 0

#45

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rety, koło 2:30 zajrzałam do tego tematu, żeby zobaczyć, co ktoś napisał tutaj ciekawego. No i, oczywiście musiałam przewinąć całą stronę tematu. Ludzie, wrzucajcie te zdjęcia w linku, nie jako image! Jak zobaczyłam, taka na wpół zasypiająca przed komputerem, obrazek "Go to Sleep" (który, swoją drogą, widziałam już wielokrotnie i nie powinien robić na mnie wrażenia), to drogę z dużego pokoju do sypialni pokonałam z duszą na ramieniu i niemal na oślep, żeby przypadkiem tej twarzy gdzieś nie dojrzeć w mieszkaniu!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych