Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zjawisko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

FallinTrance.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Nie wiedziałem jak nazwać temat bo konkretnie nie wiem o co chodzi. Przydarza Mi się ostatnio dziwne zjawisko. Chciałbym się upewnić po prostu czy to OOBE czy LD, czy może jeszcze coś innego. A więc do rzeczy. Otóż w nocy kiedy już zasypiam bywają takie momenty, że mam jakieś wibracje w całym ciele. Ciało staje się ociężałe i trudno jest mi się ruszyć. Następuje chyba paraliż senny. Do tego pojawia się wrażenie jakbym z całej siły zaciskał szczękę i zaraz miały Mi pękać zęby. Zawsze strach bierze górę i zanim się bardziej nasilało to wszystko, próbowałem ruszyć się siłą woli i pomagało. Ale wczoraj z ciekawości postanowiłem zobaczyć co stanie się dalej. Miałem przez cały czas otwarte oczy i przyglądałem się w jedno miejsce. Za chwile poczułem te dziwne wibracje w głowie. Nasilały się coraz bardziej. W pewnym momencie oczy same Mi się zamknęły... Przez chwilę widziałem ciemność... ale po kilku sekundach nagle pojawił Mi się obraz tego miejsca w które się przyglądałem, tylko w bardzo, bardzo jaskrawych i jasnych kolorach. Trochę to wyglądało tak jak bym patrzył przez noktowizor. No ale znów się wystraszyłem i siłą woli zacząłem się wybudzać. Było trudno się ruszyć, ale jednak jakoś się udało. No i tu właśnie liczę na wasze odpowiedzi. Co to może być? Czytałem kiedyś o OOBE i była tam wzmianka o wibracjach poprzedzających to zjawisko. A o LD czytałem chyba jak dobrze pamiętam, że właśnie wszystko występuje w takich żywych i jaskrawych kolorach. Chciałbym po prostu wiedzieć na czym stoję bo trochę to wszystko Mnie nie pokoi.

Pozdrawiam.
  • 1

#2

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wstęp do OOBE tak właśnie wygląda, śpisz sobie spokojnie i nagle Cię budzą wibrację, przez co uświadamiasz sobie, że dzieje się coś dziwnego. Dalej już kombinujesz jak się poderwać do góry. Można normalnie wzlecieć, ale skoro jesteś nowicjuszem to radzę się stoczyć w bok. Tak jakby stoczyć z łóżka. Niby pomyślisz, że jak się stoczysz z łóżka, to się obudzisz, ale powinieneś się sam po tym stoczeniu przekonać, że jesteś już poza ciałem. W rzeczywistości nie wiadomo, czy podczas OOBE dusza rzeczywiście przebywa poza ciałem, ale łatwiej jest to opanować, jeśli na początku tak właśnie myślisz. Podczas tego staczania mogą nasilić się różne dziwne uczucia o których wspominałeś. Pozbądź się strachu i wyobraź sobie, że owe wibracje są czymś przyjemnym, ponieważ oznaczają sukces. To wielce ułatwi sprawę.

Jeśli już się stoczyłeś, zacznij eksplorować teren, naucz się latać, przechodzić przez ściany i na co tam jeszcze przyjdzie Ci ochota. Powodzenia ;)

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 27.05.2011 - 22:37

  • 1

#3

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zrob tak jak pisze Alembik_Vina po czym sproboj podnies siebie lezacego na lozku (cialo) jak Ci sie nie uda, to mozesz robic, to co pisze kolega wyzej napisal za wyjatkiem "i na co tam jeszcze przyjdzie Ci ochota", bo materialnych istot nie ruszysz. Natomiast jak podniesiesz wlasne cialo, to mozesz wskoczyc sobie do niego z powrotem, bo wlasnie bedziesz mial LD, nie boj sie, bo to Ty jestes Panem i tutaj mozesz robic wszystko co chcesz.

Użytkownik 5emreH edytował ten post 27.05.2011 - 22:49

  • 1

#4

FallinTrance.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuje za odpowiedzi :) Mój strach bierze się stąd, że ktoś Mi powiedział coś bardzo niepokojącego. Otóż powiedział, że przez OOBE mogę sprowadzić do tego wymiaru jakieś złe istoty. Nie za bardzo w to wierze, ale zawsze lepiej dowiedzieć się o tym od osób doświadczonych.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych