Skocz do zawartości


Zdjęcie

MOC TWOICH MYŚLI - MOŻESZ TWORZYĆ LEPSZY ŚWIAT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Joanna.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli odwiedzasz czasem to forum, to podejrzewam, że Twój rozwój jest dla Ciebie czymś ważnym. Prawdopodobnie też przekonałeś się już i wierzysz, że możesz wpływać na to, jaka jest rzeczywistość, w której żyjesz. Być może już także odkryłeś, że nie tylko każde Twoje zachowanie i każde Twoje słowo, ale również każda Twoja myśl i emocja są formą energii, która kształtuje w określony sposób Twój świat. Jedno z uniwersalnych praw rządzących kosmosem, któremu podlegamy, mówi, że każda forma energii, którą wysyłamy, wraca do nas z powrotem, często znacznie wzmocniona. Istotny jest przy tym fakt, że dotyczy to nie tylko każdego Twojego słowa czy zachowania, ale także każdej Twojej myśli i uczucia.

Czy przyszło Ci kiedyś do głowy, żeby wziąć pełną odpowiedzialność nie tylko za to co mówisz i co robisz, ale także za każdą swoją myśl?

Za każdym razem, kiedy wysyłasz w świat myśli, emocje, słowa i czyny pełne miłości i harmonii, doznajesz tej miłości od innych i wzbogacasz swoje własne życie i życie bliskich Ci osób. Jednocześnie robisz o wiele więcej - zmieniasz także cały nasz świat, czyniąc go piękniejszym i wspanialszym miejscem do życia.

Od momentu kiedy odkryłam, że moją misją jest współtworzenie świata pełnego miłości, piękna, harmonii i dostatku, ciągle zadaję sobie pytanie, jak mogę te wartości realizować zarówno w moim najbliższym otoczeniu, jak i na większą skalę. Jakiś czas temu pojawiła się pewna idea, którą chcę Ci przedstawić, bo również Ty możesz w niej mieć swój udział.

Odpowiedz sobie teraz na pytanie:
gdybyś wiedział, że los świata jest w Twoich rękach, co byłbyś gotowy zrobić?

Pewnie pojawiło się w tym momencie w Twojej głowie wiele wspaniałych pomysłów i tych wszystkich wielkich rzeczy, które zrobiłbyś, żeby zmienić losy naszej planety. Ja proszę Cię o jedną małą rzecz – o 25 minut Twojego czasu raz w tygodniu. 25 minut, które poświęcisz na to, żeby przeżywać piękne, wspaniałe uczucia, żeby wysyłać myśli pełne miłości sobie, swoim bliskim, ludziom, których kochasz i cenisz, a także wszystkim innym ludziom i całej naszej planecie, wizualizując świat pełen piękna, miłości i harmonii. Pomyśl – byłeś gotowy zrobić tak wiele, a chodzi tylko o 25 minut, jedyne 25 minut raz w tygodniu.

Tą wizualizację możesz wykonywać do nagrania, które znajdziesz na mojej stronie www.joannazalech.pl Możesz ją także robić sam, bez żadnego prowadzenia. Najistotniejsze jest, żebyś rozpoczynał ją w każdą niedzielę o godz.22.00

Dlaczego w konkretny dzień i o konkretnej porze? Ponieważ za każdym razem, kiedy duża liczba osób skupia w tym samym czasie swoje myśli i swoją energię w określonym celu, moc oddziaływania takiej energii wzrasta wielokrotnie. Czy możesz sobie wyobrazić, że po wielkim eksperymencie w Waszyngtonie w 1993 roku, w którym cztery tysiące uczestników spędziło cały dzień na zbiorowych medytacjach, FBI podało, że nastąpił 25% spadek liczby przestępstw z użyciem przemocy?

Czy kiedykolwiek wcześniej zdałeś sobie sprawę z tego, że myśli mogą mieć tak ogromną moc?
Także Twoje myśli.

Pomyśl, jak by to było, gdyby świat stał się takim miejscem, gdzie czujesz się całkowicie bezpiecznie, gdzie możesz robić dokładnie to, co jest Twoją pasją, bez nieustannego martwienia się o pieniądze, gdzie każdy jest życzliwy i przyjaźnie nastawiony do innych, gdzie nie ma nienawiści, wojen, władzy, manipulacji, wyzysku i przemocy, gdzie każdy może być prawdziwym sobą, gdzie wszyscy nawzajem szanują swoją wolność i indywidualność?
Uwierz, to jest możliwe i jesteśmy teraz prawdopodobnie bliżej tego momentu niż kiedykolwiek wcześniej - to, czy tak się stanie, zależy również od Ciebie.

Więc zastanów się: czy bycie szczęśliwym i spełnionym i życie w świecie pełnym pokoju i miłości jest warte 25 minut Twojego czasu raz w tygodniu?

Wierzę, że tak. I wierzę, że im więcej ludzi przyłączy się do tej idei, tym szybciej uczynimy ten świat dokładnie takim miejscem do życia, jakiego każdy z nas – i Ty i ja pragniemy.

Więc proszę – przekaż ten pomysł wszystkim bliskim Ci osobom, wszystkim, którzy wierzą, że jest możliwe zbudowanie lepszego świata i chcą w jego tworzeniu uczestniczyć.

Pozdrawiam cię serdecznie

Joanna
  • 0

#2

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

byc moze nasze mysli sa jak pola niewidoczne wychodzace np.,z radia albo komórki.
  • 0

#3

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Być może pora zapoznać się z tym punktem regulaminu, traktującym o zakazie reklamowania innych stron na łamach foum?
  • 0



#4

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączyła: 29 Cze 2006
Posty: 1

Widać wyraźnie że jedynym celem rejestracji była reklama. :)
Zawsze mnie ciekawiło czemu ludzie krzewiący wielkośc umysłu i pozytywnego myślenia potrzebują reklamy? Przeciez energia dociera i przyciąga lepiej niż spam! :huh2:
  • 1

#5

karol32.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawie cały tekst to sciema :/

" Być może już także odkryłeś, że nie tylko każde Twoje zachowanie i każde Twoje słowo, ale również każda Twoja myśl i emocja są formą energii, która kształtuje w określony sposób Twój świat." autor tekstu zapomniał o podstawowej energi.. fizycznej bez której nic się na tym świecie nie ma prawa wydażyć. Innymi slowy przez glupie gadanie niczego nie osiagniemy, aby efektywnie tworzyc lepszy swiat trzeba zaistnieć w swiecie biznesu ktory jest jedyna zauwazalna forma działania. Mam pare fajnych pomysłów troche kasy na ich realizacje szukam ludzi z ta sama zajawka- by tworzyc lepszy swiat tworzmy biznes *******pozdro

To nie miejsce na reklamy.
Dołączona grafika
/Connor

  • -1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych