Skocz do zawartości


Usankcjonowanie manipulacji na forum?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Jestem na tym forum od 3 lat, podobno nawet przyczyniłem się w jakimś stopniu do jego rozwoju, za co zresztą dostąpiłem zaszczytu znalezienia się w grupie zasłużonych.

Nie interesują mnie jakieś rozgrywki personalne, pisanie raportów na przyjaciół którzy mnie obrażają, etc.

Uważam jednak że została na tym forum właśnie porzekroczona jakaś granica.

Otóż w poniższym temacie:
link

...mój przyjaciel Mariush zastosował krótką kombinację prostych zabiegów socjotechnicznych, w poście w którym wstawił tandetny filmik (13) i w swoim następnym (18).

Było mi niezmiernie miło i może nawet miałem podobnie jak i on niezły ubaw patrząc na kolejne wpisy ludzi nie rozumiejących co się dzieje.

Uważam jednak za post 21 w tym temacie jest poważnym naruszeniem regulaminu forum i to ze strony moderatora forum.

Regulamin został naruszony w 3 punktach:

1. o niskiej wrtości merytorycznej - 8.1

2. o prowokacji wprowadzającej w błąd - 8.6

3. o nietolerancji i ośmieszaniu osób o innych poglądach - 8.8


Moje uzasadnienie znajduje się w poście 23, jest napisane po polsku, lakonicznie i prostym językiem.



Proszę uniżenie kierownictwo forum o zajęcie stanowiska w obecnej sytuacji.
Jeśli bowiem szanowne kierownictwo zamierza tolerować takie prymitywne metody manipulacji stosowane przez moderatora jako normalne zachowanie to zmienia to całkowicie moje podejście do całego forum.

Zaznaczam jeszcze raz że nie chodzi mi o atak personalny, ale cały kształt forum i zastanowienie się nad przyszłością.

pozdrawiam

#2

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę Radku, że nie tylko Ty odniosłeś wrażenie, że to forum przestaje być miejscem gdzie można rzeczowo i neutralnie pisać. Co jakiś czas wypływają sprawy jak Twoja (przykład Mag-21), jednak większość ludzi po prostu po cichu stąd odejdzie, widząc co się dzieję.
W czasie kiedy się tu zarejestrowałem było to miejsce pełne zrozumienia (bardziej lub mniej, ale jednak), rozmowy i przyjemnego kontaktu z innymi użytkownikami. Mimo to ostatnimi czasy staje się ukierunkowane i straciło swoją niegdysiejszą magię.
Jeśli Eury nie zareagujesz w odpowiednim czasie, forum będzie musiało niedługo czekać na kolejny wzlot poprzedzony wiadomo czym.

Użytkownik crc edytował ten post 23.05.2011 - 23:01


#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę uniżenie kierownictwo forum o zajęcie stanowiska w obecnej sytuacji.
Jeśli bowiem szanowne kierownictwo zamierza tolerować takie prymitywne metody manipulacji stosowane przez moderatora jako normalne zachowanie to zmienia to całkowicie moje podejście do całego forum.


Dobrze się bawisz? Twój post jest dublem wysłanego raportu. Jeśli liczysz na to, że od dzisiaj każdy niezadowolony użytkownik znajdzie swoje 5 minut na tym podforum to się przeliczyłeś. Temat zamykam. Za kolejny tego typu dostaniesz urlop od forum.

Jeśli Eury nie zareagujesz w odpowiednim czasie, forum będzie musiało niedługo czekać na kolejny wzlot poprzedzony wiadomo czym.


Zgłoszę się do Ciebie jak będę poszukiwał mentora.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych