Skocz do zawartości


Seryjni mordercy


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
 • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Rosyjscy seryjni mordercy

Dołączona grafika

Najgorsi zwyrodnialcy

Cieszył ich widok cierpienia, podniecał krzyk wołania o pomoc i błaganie o litość. Satysfakcję sprawiało im zadawanie bólu. Patrzyli na powolną śmierć niewinnych osób, w tym nastoletnich chłopców i dziewczynek. Spokojni i niepozorni, w rzeczywistości agresywni i nieobliczalni - łączy ich jedno: żądza zabijania.

Pozbawili życia kilkaset osób. Unieszczęśliwili tysiące innych. Seryjni mordercy, psychopaci, kanibale, gwałciciele grasujący w Rosji. Kim byli? Dlaczego bez mrugnięcia okiem brutalnie mordowali bezbronnych ludzi?

Przedstawiamy kolejną odsłonę galerii seryjnych morderców świata. Tym razem pod lupę bierzemy krwawe historie z Rosji.

1. Andriej Romanowicz Czikatiło

Dołączona grafika

Rzeźnik z Rostowa, bo tak jest nazywany, urodził się 16 października 1936 roku w Jabłocznoje, małej wiosce na Ukrainie. Nie miał łatwego dzieciństwa. Wychowywał się w czasach drugiej wojny światowej. Ponadto przeżył dziecięcą traumę. Gdy miał pięć lat, matka opowiedziała mu o jego starszym bracie, który zniknął bez śladu. Rodzice podejrzewali, że został zjedzony przez sąsiadów. Opowieść ta odcisnęła na Czikatiło głęboki uraz.

Gdy skończył 18 lat wyjechał do Moskwy, by studiować prawo. Gdy nie zdał egzaminu, zaciągnął się do wojska. Po odbyciu służby, rozpoczął pracę jako telefonista, a później został nauczycielem. Oskarżono go jednak o molestowanie dzieci i zwolniono ze szkoły.

Pierwszą ofiarą rzeźnika z Rostowa była dziewięcioletnia dziewczynka, którą próbował zgwałcić. Gdy chciała się uwolnić z rąk bandyty, pchnął ją kilkakrotnie nożem. Wtedy odczuł niesamowite podniecenie seksualne. Mimo że był impotentem, pojawiła się u niego erekcja. Odkrył wtedy, że to jedyny sposób, na doznania seksualne.

Zaczął więc mordować. Zaczajał się na dworcach na młode dziewczyny, które zazwyczaj były na tzw. gigancie. Pił z nimi albo obiecywał posiłek, a potem porywał, wywoził do lasu i mordował. Tak było z Larisą Tkaczenko. Zawiózł ją w odludne miejsce i chciał zgwałcić. Gdy ta zaczęła krzyczeć, on odgryzł jej sutek. Potem zamordował, a ciało przykrył gałęziami.

W czerwcu 1982 roku, podczas służbowej podróży, zabił 13-letnią Ljubę Biriuk. Najpierw chciał ją zgwałcić, ale z powodu swojej impotencji nie udało mu się. Brutalnie zadźgał ją nożem, zadając jej mnóstwo ciosów.

2. Andriej Romanowicz Czikatiło

Dołączona grafika

Po tych dwóch morderstwach rzeźnik z Rostowa rozkręcił się na dobre. Przez kolejny rok zamordował aż sześć osób. Szybko nauczył się rozgryzać swoje ofiary. Szukał młodych uciekinierów z domu, którzy potrzebowali zainteresowania i pomocy. Gdy tylko opuścili z nim przystanek, stację kolejową czy dworzec, wiadomo było, że już nigdy nie wrócą...

Większość morderstw miała miejsce w okolicach Rostowa. Ofiarami psychopaty zaczęli także padać młodzi chłopcy. Po kolejnych zbrodniach milicja zaczęła poszukiwania seryjnego zabójcy. Wiedzieli, że morderca ma skłonności psychopatyczne, dlatego pod lupę wzięli wszystkich pacjentów szpitali psychiatrycznych.

Wyłapywano także ciemnych typów kręcących się na dworcu. Wielu podejrzanych nawet przyznawało się do leśnych morderstw. Nie potrafili oni jednak wskazać miejsc ciał ofiar. Poza tym, w czasie gdy przebywali w areszcie, pojawiały się kolejne ciała zabitych nastolatków.

W końcu natrafiono na trop Czikatiło. Milicjanci, ze specjalnej jednostki powołanej do rozwikłania tej sprawy, zaczęli śledzić podejrzanego. Zauważyli, jak zaczepia nastolatki na dworcu. W końcu podeszli, by go wylegitymować. Przeszukali jego walizkę. Znaleźli w niej wazelinę, sznur i nóż. To jednak nie potwierdzało jego winy. Milicjanci nie mieli nic więcej. Czikatiło został skazany na rok więzienia za kradzież, której się wcześniej dopuścił.

Gdy wyszedł na wolność, jego psychopatyczne skłonności znowu dały o sobie znać. Mordował dalej, a milicja odnajdywała ciała kolejnych ofiar psychopaty. Po pięciu latach Czikatiło został ponownie aresztowany. Podczas przesłuchania przyznał się do 56 zabójstw. Policjanci byli zdumieni, bo wiedzieli tylko o 36 ofiarach. W 1992 roku morderca został skazany na śmierć. Wyrok wykonano dwa lata później, strzałem w tył głowy.

3. Aleksander Jurewicz Piczuszkin

Dołączona grafika

Zwany również szachownicowym zabójcą lub Bitcewskim maniakiem. Urodził się 9 kwietnia 1974 roku. Smak zabijania poznał mając zaledwie 18 lat. Jego pierwszą ofiarą był kolega z klasy. Młody psychopata najpierw udusił chłopca, a później wyrzucił jego ciało przez okno.

Piczuszkin przez kolejne 13 lat nie popełnił żadnej zbrodni. Nie mógł jednak zapomnieć, o tym co zrobił. Bynajmniej nie dręczyły go wyrzuty sumienia. Wprost przeciwnie. Na rozprawie porównał pierwsze zabójstwo do uczucia pierwszej miłości, której nie da się zapomnieć i zawsze wraca się do niej z sentymentem.

Na miejsce zbrodni wybrał Park Bitcewski w Moskwie. Podchodził głównie do pijaków i bezdomnych. Oferował im wspólną libację alkoholową. Upijał, zwabiał w zarośla, a następnie mordował. Dusił, katował młotkiem i wrzucał do ścieków. Zawsze upewniał się, że ofiary są martwe. Potem szedł do domu i odznaczał swoje trofeum. Zapisywał każde morderstwo, kładąc na szachownicy kolejny numerek. W jego planach było zapełnienie wszystkich 64 pól.

Piczuszkin wpadł po zabójstwie w lecie 2006 roku Mariny Moskaliewej. Kobieta miała w kieszeni bilet z moskiewskiego metra. Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały Piczuszkina ze swoją ofiarą.

Gdy został zatrzymany przez milicję, na szachownicy znajdowały się 63 oznaczenia, chociaż mundurowi znaleźli jedynie 48 ciał. Na rozprawie powiedział, że nawet po zapełnieniu wszystkich pól nie przestałby dalej mordować. Zwyrodnialec w 2007 roku został skazany na dożywocie.

4. Siergiej Rakowski - rozpruwacz z Bałaszychy

Dołączona grafika

Urodził się w Moskwie w 1963 roku. Zaczął mordować w wieku 35 lat. Był bardzo brutalny. Zazwyczaj dusił swoje ofiary gołymi rękoma lub linką. Potem gwałcił zwłoki. Na tym jednak nie poprzestawał. Psychopata brutalnie okaleczał ciała zabitych. Odcinał głowy lub okaleczał narządy płciowe nożem lub śrubokrętem.

Plany kolejnych zbrodni przygotowywał w drewnianej chacie, w lesie w okolicy Bałaszychy. To przez tę kryjówkę wpadł.

W kwietniu 1993 roku policja znalazła kolejne zwłoki w lesie niedaleko domku mordercy. Podczas przeszukania odkryli w pomieszczeniu pętlę przymocowaną do sufitu. To wzbudziło podejrzenia policjantów. Postanowili zaczaić się więc na właściciela kryjówki. Kilka dni później aresztowali Rakowskiego, gdy wchodził do chaty.

Podczas przesłuchania przyznał się do zamordowania 19 osób, w tym trzech małych chłopców. Tłumaczył, że zabijał pod wpływem impulsu. Jego misją było oczyszczenie świata z prostytutek i homoseksualistów.

Biegli psychiatrzy wydali opinię, w której nie stwierdzili choroby psychicznej. Za swoje skłonności psychopatyczne i zbrodnie został skazany na karę śmierci przez rozstrzelanie. W 1996 roku moratorium na wykonywanie wyroków uchroniło go przed pozbawieniem życia. Wyrok zamieniono na dożywotnie więzienie.

5. Aleksander Czajka

Dołączona grafika

Urodził się w 1975 roku w Sumach na Ukrainie. Od młodości przejawiał przestępcze skłonności. W wieku 14 lat został pierwszy raz aresztowany. Oskarżono go o brutalny gwałt. Sąd wydał na niego wyrok 14 lat więzienia. Po dwóch latach odsiadki dostał jednak kredyt zaufania i został zwolniony za dobre sprawowanie.

Sąd nie wiedział jeszcze, że popełnia błąd, który będzie kosztował życie czterech osób... Pierwszą z nich Czajka zabił 30 stycznia 1994 roku. Była to młoda kobieta, którą psychopata zadźgał nożem. Wbił ostrze 21 razy. Zmasakrował ciało do tego stopnia, że syn ofiary miał problemy z identyfikacją.

Kolejne trzy osoby zginęły w lutym. Wszystkie kobiety zostały kilkakrotnie pchnięte nożem i okradzione. Milicja miała ciężki orzech do zgryzienia. Pojawił się świadek, który twierdził, że zabójca był ubrany na czarno. Nic ponadto jednak nie mieli.

Rozpoczęli intensywne poszukiwania mordercy. Kilka dni później jeden z milicjantów zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę ubranego na czarno w metrze.

Zaczęli go śledzić. Po godzinie Czajka został aresztowany. Podczas przesłuchania przyznał się do wszystkich morderstw. Został skazany na karę pozbawienia życia, ale ze względu na moratorium, nie wykonano jej. Morderca odsiaduje dożywcie.

6. Sasza Spesiwcew

Dołączona grafika

Urodził się 1 marca 1970 roku w syberyjskim Nowokuźniecku. Od małego nie miał wzorów do naśladowania. Wywodził się z patologicznej rodziny, w której ojciec znęcał się nad nim, rodzeństwem i matką.

Gdy dorósł, zaczął układać sobie życie. Znalazł narzeczoną, z którą chciał stworzyć normalny dom. Sielanka zamieniła się jednak w tragedię. Młody Spesiwcew zamordował swoją narzeczoną. Został za to osadzony w zakładzie dla psychicznie chorych. Niedługo po tym wypuszczono go. Zamieszkał u swojej matki Ludmiły.

W 1996 roku sąsiedzi z dołu zauważyli, że rury się zapchały. Wezwali hydraulika, który stwierdził, że problem jest w mieszkaniu wyżej. Nikt jednak nie otwierał drzwi. Hydraulik wezwał milicję. Gdy siłą dostali się do mieszkania, przeżyli szok. Wszędzie znajdowały się miski ze szczątkami ciał. W wannie leżał korpus bez głowy, a na kanapie siedziała wpółprzytomna kobieta.

Olga Galtsewa z trudem opowiedziała o torturach jakie przeszła. Trzy kobiety podstępem zwabiono do mieszkania. Potem zostały brutalnie zgwałcone i pobite. Jedna z nich zginęła od razu, drugą zagryzł pies Spesiwcewów. Galtsewa została zmuszona do poćwiartowania zwłok koleżanek, by Ludmiła ugotowała z nich obiad.

Po wyczerpujących zeznaniach kobieta zmarła w szpitalu. W mieszkaniu znaleziono pamiętnik, w którym opisane były inne zbrodnie matki i syna. W sumie mordercza para zabiła 19 osób. Spesiwcew został schwytany podczas próby gwałtu kolejnej kobiety kilka godzin później. Skazano go na karę śmierci. Ludmiła za współudział dostała dożywocie.

7. Anatolij Sliwko

Dołączona grafika

Urodził się 28 grudnia 1938 roku. Od lat młodości przejawiał skłonności pedofilskie. By mieć stały kontakt z młodymi chłopcami założył klub Chagrid, do którego zapraszał nastolatków. Spotykał się z nimi pod pretekstem kręcenia filmów w lesie.

14 listopada 1973 roku zaginął 14-letni chłopiec z Niewinnomyssku. Dwa lata później zniknął kolejny - Andriej. Zrozpaczona matka próbowała odnaleźć synka. Wskazówka dotycząca tego, że chłopiec należy do klubu, w którym nieznany mężczyzna filmuje ich zachowania nie wzbudziła żadnych wątpliwości milicji. Niechlujnie prowadzone śledztwo nie ujawniło brutalnej prawdy.

Kolejne zaginięcia - w 1980 i 1985 roku - nie pozwoliły jednak zapomnieć o grasującym psychopacie. Na jego trop milicjanci wpadli przypadkowo. Jeden z chłopców z klubu poskarżył się, że wychowawca ich źle traktuje. Informacja trafiła na milicję. Dopiero wtedy mundurowi skojarzyli, że wszyscy zaginieni chłopcy należeli do stowarzyszenia. Sliwko został zatrzymany. Podczas przesłuchań przyznał się do siedmiu zabójstw. Wskazał również miejsca porzucenia zwłok.

Psychopata wyjawił, że zabijał, by zaspokoić swoje chore żądze seksualne. Chłopcy byli wielokrotnie gwałceni przed śmiercią. Później bandyta dopuszczał się nekrofilii. Został skazany na karę śmierci. Wyrok wykonano w 1989 roku.

8. Aleksiej Sukletin

Dołączona grafika

Aleksiej Sukletin urodził się w 1943 roku. Przez wiele lat pracował jako dozorca na terenie ogrodów "Kaenlyk", położonych na obrzeżach Kazania. Był spokojnym człowiekiem i nic nie wskazywało na jego psychopatyczne skłonności. Do czasu, aż latem 1985 roku w ogródku na jego posesji znaleziono ludzkie kości.

Sprawą od razu zainteresowała się milicja. Funkcjonariusze zaczęli dokładnie przeszukiwać teren. Niedługo potem dokonali makabrycznego odkrycia. Wydobyli cztery worki, w których były kości należące do siedmiu osób.

To jednak nie był koniec. W mieszkaniu Sukletina znaleziono przetopiony ludzki tłuszcz oraz rzeczy osobiste zamordowanych osób. Wszystkie znaki wskazywały, że to Sukletin jest psychopatycznym zabójcą. Potwierdziły to zeznania na komisariacie.

Podczas przesłuchania oskarżony przyznał, że wraz z dwoma wspólnikami - Madinem Szakirowem i Anatolijem Nikitem - zamordowali siedem młodych kobiet. Ciała poćwiartowali, a szczątki ludzkie sprzedali na pobliskim bazarze jako zwierzęce mięso!

Sąd Najwyższy Tatarstanu postanowił skazać Sukletina na najcięższy wymiar kary. Kanibal został zastrzelony w 1994 roku. Jego wspólnicy dostali po 15 lat więzienia.


Click

Użytkownik Muhad edytował ten post 23.05.2011 - 12:02

 • 9

#2

Monolith.

  ótta

 • Postów: 1248
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Urodził się 28 grudnia 1938 roku. Od lat młodości przejawiał skłonności pedofilskie. By mieć stały kontakt z młodymi chłopcami założył klub Chagrid, do którego zapraszał nastolatków. Spotykał się z nimi pod pretekstem kręcenia filmów w lesie.


Chagrid? Prawie jak Hagrid :| on też miał chatkę w lesie..Użytkownik Monolith edytował ten post 22.05.2011 - 09:50

 • 1

#3 Gość_majkelmonster

Gość_majkelmonster.
 • Tematów: 0

Napisano

Jeszcze bylo 3 kolesiow zwanych Dniepropiertowscy Maniacy. Calkiem niedawno (w 2007 roku) zostali aresztowanie za min. brutalne zabojstwo i torturowanie okolo 20 osob w tym 1 ciezarna kobiete, z ktorej zywcem wyciagneli dziecko :/ Zlapali ich dzieki temu ze nagrywali swoje "Wyczyny" i umieszczali w necie. Nawet ogladalem kawalek ich filmiku i teraz zaluje
http://pl.wikipedia....niepropetrowska
 • 0

#4

Monolith.

  ótta

 • Postów: 1248
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cholera, też to oglądałem. Nie zapomnę tego cholerstwa do końca życia. Jak można być kimś takim? Zrozumiałbym, zabić w afekcie, w obronie życia swojego lub bliskich, ale skatować kogoś i zabijać przez pół dnia, wbijając mu śrubokręt w brzuch i rozwalając twarz młotkiem? Naprawdę, patrząc na takie coś jestem za karą śmierci. Chociaz to i tak za mało..
 • 0

#5

Eldim.
 • Postów: 461
 • Tematów: 12
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeszcze bylo 3 kolesiow zwanych Dniepropiertowscy Maniacy.

To akurat Ukraina, ale ich wyczyny są być może jeszcze bardziej godne pogardy, niż to co, zostało przedstawione powyżej.

Naprawdę, patrząc na takie coś jestem za karą śmierci. Chociaz to i tak za mało..

Jestem podobnego zdania, choć wiem, że poniekąd to nie jest dobre rozwiązanie. Mimo to wybrałbym dla nich... śmierć przez tortury, żeby przed opuszczeniem tej ziemi poczuli, co tak naprawdę zrobili.

Ciekawy jestem, w którym momencie życia rodzi się w człowieku to zło. Niektórzy mają to przez złe dzieciństwo, inni z braku wzorców osobowych, na których mogliby się wzorować. Jeszcze inni mają to bez powodu i objawia się nagle. Natura ludzka ma jeszcze przed nami samymi wiele tajemnic.
 • 0

#6

Monolith.

  ótta

 • Postów: 1248
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mimo to wybrałbym dla nich... śmierć przez tortury, żeby przed opuszczeniem tej ziemi poczuli, co tak naprawdę zrobili.

Mimo wszystko nie. Tacy ludzie nie powinni chodzić po ziemi - ale zło rodzi zło. Kto by wykonał ten wyrok? Kolejna banda zwyrodnialców. Strzykawka i spokój, bez zbędnej nienawiści.. chociaż będąc ojciem ofiary nie wachałbym się długo mając pod ręką pistolet. • 0

#7

Templariusz.
 • Postów: 499
 • Tematów: 35
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I kto miałby ich torturować ? Nawet jakby znalazła się taka osoba, która mogłaby wykonać taki wyrok, wkrótce sama była sądzona za takie zbrodnie.
 • 0#8

Monolith.

  ótta

 • Postów: 1248
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I kto miałby ich torturować ? Nawet jakby znalazła się taka osoba, która mogłaby wykonać taki wyrok, wkrótce sama była sądzona za takie zbrodnie.


Prawie jak żydzi wrzucający cyklon-b do komór.. nawet gdyby mieli jakąśtam prawną ochronę to nie chciałbym stać koło nich w autobusie. A niewolnikami nie będą.


Użytkownik Monolith edytował ten post 22.05.2011 - 13:48

 • 0

#9

Eldim.
 • Postów: 461
 • Tematów: 12
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I kto miałby ich torturować ? Nawet jakby znalazła się taka osoba, która mogłaby wykonać taki wyrok, wkrótce sama była sądzona za takie zbrodnie.


Ty, jako osoba pośrednio poszkodowana nie zawahałbyś się przynajmniej ich zabić. Oglądałem sobie wyszperany w necie filmik z tymi trzema z Dniepropieprowska, niestety nie mogłem wytrzymać po kilkunastu sekundach. Nie mów mi, że gdyby jakichś trzech gówniarzy rozpruwało śrubokrętem brzuch twojemu ojcu, to byś miał opory, żeby wymierzyć sprawiedliwość takim ścierwom. I nawet mógłbyś się nie przejmować tym, co Cię czeka po zrobieniu tego (konsekwencje prawne).
 • 0

#10

Templariusz.
 • Postów: 499
 • Tematów: 35
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale tu nie chodzi o samo zabijanie a zabijanie z okrucieństwem, a to jest różnica.

Ty, jako osoba pośrednio poszkodowana nie zawahałbyś się przynajmniej ich zabić


Skąd możesz wiedzieć co bym wtedy zrobił ?
 • 0#11

Eldim.
 • Postów: 461
 • Tematów: 12
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czyli dajesz mi pełną gwarancję, że po incydencie, który przedstawiłem wyżej stojąc przed takim gnojem nawet byś go nie dotknął, ale grzecznie doprowadził przed wymiar sprawiedliwości?
 • 0

#12

D.K..

  Semper invicta

 • Postów: 3006
 • Tematów: 2578
 • Płeć:Kobieta
 • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę, że dyskusja zaczyna się zaostrzać -- potraktujcie więc poniższy post jako pierwsze upomnienie, niejako na zapas.

Proszę zwracać baczną uwagę na używane słownictwo i formę wypowiedzi -- od tego momentu każdą wypowiedź zawierającą wulgaryzmy, obrazę, prowokację lub innego rodzaju naruszenie regulaminu nie będę traktować pobłażliwie za pomocą upomnień, ale sięgnę od razu po bardziej przekonujące środki perswazji.

Nie zabraniam rzecz jasna dyskusji, a wręcz przeciwnie -- proszę jednak o bezwzględne przestrzeganie zasad kultury wypowiedzi i ogólnie pojętego. savoir-vivre'u.
Upraszczając przydługie wywody --
przeczytaj uważnie swojego posta przed jego wysłaniem.

Dziękuję z góry :)

 • 0#13

Sato.
 • Postów: 55
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skąd możesz wiedzieć co bym wtedy zrobił ?

Bo tak działa ludzka psychika. Niezależnie od przekonań - to impuls, odruch. Musiałbyś walczyć sam ze sobą, aby się z takimi ''dżentelmenami'' nie rozliczyć.

Co do filmu z Ukraińcami - również widziałem, ale odpadłem na początku sceny z młotkiem.

Mimo to wybrałbym dla nich... śmierć przez tortury, żeby przed opuszczeniem tej ziemi poczuli, co tak naprawdę zrobili.

A skąd wiesz, że ich oprawcom nie spodobałoby się takie działanie w cywilu? ;) IMO dożywocie to lepsza kara - poniekąd cierpią siedząc cały czas zamknięci ze świadomością, że już nigdy nie wyjdą na wolność. Cierpią ze względu na to, że nie doświadczą swoich patologicznych ''przyjemności''. Cierpienie psychiczne jest dużo silniejsze niż cierpienie fizyczne. Zresztą, niektórzy z nich właśnie dlatego zaczęli mordować - przez czyjeś negatywne oddziaływanie na ich psychikę.

Swoją drogą zwróćcie uwagę na bezradność rosyjskiej milicji. Nie jestem w stanie uwierzyć, że taki psychopatyczny morderca wyrzucający ciało przez okno nie zostawia za sobą śladów.
 • 0

#14

Herme5.
 • Postów: 425
 • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

IMO dożywocie to lepsza kara - poniekąd cierpią siedząc cały czas zamknięci ze świadomością, że już nigdy nie wyjdą na wolność. Cierpią ze względu na to, że nie doświadczą swoich patologicznych ''przyjemności''. Cierpienie psychiczne jest dużo silniejsze niż cierpienie fizyczne.


Dozywocie lepsza kara dla seryjnych mordercow, niz kara smierci ? Tak beda cierpiec, bo nikogo innego nie zabija.
Beda siedziec za "nasze" skladki czlonkowskie w klubie zwanym Panstwo i potocznie nazywane "podatkami".

Użytkownik 5emreH edytował ten post 22.05.2011 - 22:14

 • 0

#15

Monolith.

  ótta

 • Postów: 1248
 • Tematów: 2
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Eldim - napisałem przecież, że zabiłbym bez wahania. Ale nie byłbym w stanie znęcać się nad nim i wbijać mu młota w mózg. Nie.
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych