Skocz do zawartości


Zdjęcie

W sobotę koniec świata


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
130 odpowiedzi w tym temacie

#106

mpiwowski.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież to było oczywiste, bajki są dla ludzi, ale jak dochodzi głupota (w szerokim tego słowa znaczeniu) zaczynają się takie cyrki. Poza tym założyciel takiej akcji zapewne nieźle się dorobił na naiwniakach. Koniec świata nastąpi tylko wtedy jeśli nauka będzie mogła to pokazać-udowodnić. np. kometa leci idealnie w kierunku ziemi, nie wiązać mi eleninem. Bo ona nic nam nie zrobi. :)
  • 0

#107

LoOcas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgodnie ze snem Szymka dzisiaj o 21 na całym świecie na niebie będzie widać krzyż. Dla mnie to będzie o wiele bardziej intrygujące i z pewnością zmieni nasze przyszłe losy.
  • -3

#108

Eupsychia.
  • Postów: 92
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie o 18 ten krzyż? I o jakiego Szymka w ogóle chodzi? :)
  • -1

#109

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

będzie niezły koniec świata dla tych którzy ''dali sie nabić w butelkę'', nabrali kredytów i roztrwonili pieniądze/wykupili miejsca w bunkrach/wpłacili panu z familyradio :)
  • 1



#110

Canducus.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie o 18 ten krzyż? I o jakiego Szymka w ogóle chodzi? :)


LoOcas'owi chodzi zapewne o: link do posta
  • 0

#111

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlaczego dalej istnieją ludzie, którzy wierzą w koniec świata do końca. Końca świata jak nie było i tak nie ma.

Niektórzy dalej doszukują się końca, nawet tutaj na forum - pisząc o krzyżu.

Krzyż zobaczycie jak będziecie w tym czasie przechodzili koło kościoła lub ujrzycie go na ścianie własnego domu..
  • 1

#112

Fantasmagoria 44.
  • Postów: 43
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze 2h 26 min

Idę po jakieś 0.7 cobym trzeźwy nie umierał :D

Użytkownik Fantasmagoria 44 edytował ten post 21.05.2011 - 14:33

  • 0

#113

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Nic się nie stało, chłopaki nic się nie stało...nic się nie staaaaało, chłopaki nic się nie staało"

Miało być wielkie, obejmujące stopniowo świat trzęsienie ziemi. A nie stało się zupełnie nic. Na wyspach Samoa i w Nowej Zelandii końca świata nie widać, choć godzina sądnego dnia, czyli 18 czasu lokalnego już dawno tam wybiła. Czyli co? Mit Obalony :mrgreen:

Dołączona grafika


Użytkownik Miłosz edytował ten post 21.05.2011 - 15:47

  • 0



#114

sharpMarv.
  • Postów: 178
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No dajcie spokoj, boicie sie smierci w ogolnoswiatowej katastrofie? Skoro wszyscy umra to i tak nie ma po co zyc. Nie mam nic przeciwko koncowi swiata, tylko zeby byl on koncem dla wszystkich a nie tylko dla mnie.
  • 1

#115 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeśli będzie kiedyś koniec świata to wydaje mi sie że dostaniemy jakiś znak być może przez objawienie ale nie wydaje mi sie aby miały być trzęsienia ziemi bądź jakieś wielkie katastrofy

wydaje mi sie ze każdy z nas bedzie poddany jakiejś próbie, a to kiedy sie to stanie to nie bedziemy znać ani miejsca i godziny
  • 0

#116

Angius.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moim zdaniem koniec świata nie będzie na zasadzie "leci meteoryt, leci BUM, nie ma Ziemi", tylko powolne wymieranie. Tak jak epoka lodowcowa nie przyszła z dnia na dzień, tak jak człowiek ewoluował (teoretycznie) tysiące lat, tak i koniec świata będzie rozciągnięty w czasie.
  • 0

#117

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NIE, NIE, NIE!
To nie może być prawda!
A co z moimi 200kg zapasami cukru, konserw. Co z tymi 500l wody pitnej i z nowiutkim agregatem? :(
Gdzie moje pieniądze, które dałem na rzecz proroka, który głosił to wielkie trzęsienie ziemi?
To jest mój koniec świata!

:D :D :D
  • 0

#118

Angius.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podejrzewam, iż jego "wyznawcy" też sobie tak plują w brodę Dołączona grafika
Jestem ciekaw jego wyjaśnień i następnej daty, którą poda... Pewnie znów błędy w obliczeniach Dołączona grafika
Równiem ciekaw, ilu pójdzie za nim następnym razem...
  • 0

#119 Gość_karlik

Gość_karlik.
  • Tematów: 0

Napisano

MOŻE w tej bajce jest troche prawdy ,aktywność jądra ziemi jest aktywniejsza , pewnie autor dzisiejszej daty końca świata ,doda 153 dni że potrwa cykl az do października , a ogon komety moze zostawi pare kamyczków jak bedzie na linii słońce-elenin -ziemia

Użytkownik karlik edytował ten post 21.05.2011 - 16:27

  • -1

#120

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiaaaa...
W takim razie na pewno mógł trafić. Tyle rzeczy może się stać, że z łatwiością je można mu przypisać...
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych