Skocz do zawartości


Zdjęcie

Para-Radio. Poznajemy nieznane.


86 odpowiedzi w tym temacie

#46

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Temat bardzo ciekawy ;) Mam pytanie, mógłby ktoś powiedzieć mi jak odsłuchiwać Para-Radio w Winampie, ta informacja na stronie nie wiele mi daje, nie mogę się za bardzo w tym połapać (tzn. nie mogę znaleźć tej "zakładki nasłuch radia")

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 17.01.2012 - 17:13

  • 0



#47

poznajemy nieznane.
  • Postów: 84
  • Tematów: 41
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po wejściu na http://www.radio.grudziadz.com/ należy kliknąć w 'słuchaj nas' po czym wyskoczy otwieranie pliku .pls . jeżeli winamp jest ustawiony jako domyślny odtwarzacz, należy kliknąć otwórz lub zapisz jako i następnie otworzyć już z dysku :)
  • 0

#48

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A spoko, dzięki :D Na pewno będę słuchał ^^
  • 0



#49 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

W najbliższą niedzielę poleci nowy program o tajnych stowarzyszeniach. o illuminatach też kilka słów będzie



o no to fajnie, ciekawe co tam będzie :roll:
  • 0

#50

poznajemy nieznane.
  • Postów: 84
  • Tematów: 41
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://pararadio.wor...rekordy-pobite/
  • 0

#51

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Niezbyt paranormalny temat, ale może coś o satanizmie? Od tej mrocznej strony.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 26.01.2012 - 23:00

  • 0



#52 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

wyładowania elektrostatyczne w dziwnych miejscach, na dziwnych przedmiotach ....jakoś tak oooo
  • 0

#53

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O jakiej tematyce audycje puszczane były w dwie ostatnie niedziele? Bo szczerze nie słuchałem (zapominam zawsze) i czy będą wrzucone na wrzutę? Pisaliście wcześniej, że są problemy ze ściąganiem z wrzuty, jak ktoś będzie chciał się dowiedzieć jak prosto ściągać z wrzuty to może napisać do mnie na PW :)
  • 0



#54

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Radiu Paranormalium (i zapewne w Grudziądzkim Radiu Internetowym również) najbliższa niedziela będzie dniem szczególnym. Otóż tego dnia... będziemy musieli dużo poprzestawiać w ramówce, albowiem Ivellios i Arek Paterek nagrali tak mocny odcinek Para-Radia, że na pewno wywoła skrajne reakcje, i do tego tak długi, że objętościowo zmieściłyby się dwa normalne odcinki.

To wydanie Para-Radia będzie poświęcone dezinformacji, ze szczególnym akcentem na dezinformację w ufologii, ze szczególnym uwzględnieniem ufologii polskiej.

Co więcej, ten odcinek Para-Radia będzie odcinkiem urodzinowym, gdyż audycja Arka Paterka obchodzi właśnie pierwsze urodziny :) Z tej okazji składamy Arkowi najlepsze życzenia, aby jego audycja - bijąca rekordy popularności - rosła w siłę i z odcinka na odcinek przyciągała coraz większe rzesze słuchaczy!

A jeśli chcecie i Wy, drodzy słuchacze, złożyć Arkowi życzenia, możecie to zrobić tutaj w komentarzach, w zaproszeniu na Facebooku, pod naszym radiowym adresem email [email protected] (życzenia przeczytamy na antenie, możecie je też nagrać, wówczas odtworzymy), lub na stronie Para-Radia

Radia Paranormalium można słuchać na http://radio.paranormalium.pl/ Kto nie będzie mógł wysłuchać w niedzielę premiery, może włączyć radio w piątek o 21:00, wtedy leci pasmo z powtórkami audycji niedzielnych.
  • 0



#55

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i w ostatnią niedzielę padł kolejny rekord - w Radiu Paranormalium w w Grudziądzkim Radiu Internetowym audycji "Para-Radio" o dzieciach indygo słuchało łącznie 74 słuchaczy :) A to tylko statystyki dotyczące słuchaczy z Internetu, Radio Paranormalium jest też retransmitowane w paru miejscach w Polsce na UKF-ie.

W najbliższą niedzielę premiera audycji, która z pewnych względów będzie bombowa: http://www.paranorma...19-luty-o-1900/
  • 0



#56

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wykonujecie naprawdę świetną robotę panowie, dzięki za to, co robicie, i mam nadzieję, że będziecie to robić jak najdłużej. Najlepsze życzenia z okazji urodzin! :beer2:

Użytkownik Draggy edytował ten post 14.02.2012 - 20:42

  • 0

#57

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze audycje są słabe, skakanie z przypadku na przypadek z zakresu jakiegoś tematu po łebkach. Oczekuje takich audycji jak o cytadeli z znawcami tematu a nie tym Panem z jakiegos portalu który duka to co juz każdy wie bez próby wniknięcia czy analizy.
Mimo to audycja ma swój klimat. Jeszce ten od szpitala w Oleśnie był w miarę gość.

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 15.02.2012 - 17:21

  • -1

#58

poznajemy nieznane.
  • Postów: 84
  • Tematów: 41
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

http://chomikuj.pl/Para-Radio pod tym adresem możecie ściagnąć większość audycji Para-Radia
  • 0

#59

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypominam o audycji :) Dziś o 19:00.
  • 0



#60

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypominam o audycji :) Dziś o 19:00.
  • 0




 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych