Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciekawe przeżycie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam.
Niecały tydzień temu czytałem gdzieś tekst o trzecim oku, a dokładniej o jakimś szamanie który twierdził, że dzięki niemu potrafi np. porozumiewać się z duchami. Sporo tekstu było, było w nim o przypadku w którym powiedział wiele szczegółów dot. pewnych turystów a także rozmawiał z jednym o jego zmarłej żonie.
Przechodząc do tego o co mi chodzi.
Tego dnia jak rzadko byłem pełen energii i ogólnie w dobrej formie. Przez dłuższy czas nie mogłem zasnąć od natłoku myśli i przemyśleń nt. tamtejszego dnia, więc pomyślałem, że "pobawie" się troszkę. Wtedy skupiłem się tak jak np. podczas paraliżu sennego próbujemy poruszać rękami, nogami... tak wtedy próbowałem "otworzyć" trzecie oko. Wiem głupio to brzmi ale tak z ciekawości próbowałem coś takiego zrobić tak jak to niektórzy bawią się w "robienie" kulek psi. Może nie byłoby w tym nic szczegółnego gdyby nie to, że czułem coraz silniejszy ucisk na czole, cały czas nie otwierałem oczu i wtedy także zacząłem widzieć jakbym leciał... w przestrzeni kosmicznej, i to też było dość wyjątkowe ponieważ nie było to tak jak w filmach, że mija się gwiazdeczki a widziałem planety, gwiazdy i wszystko to miało naprawdę wiele szczegółów. Czoło coraz bardziej bolało i dopiero w momencie kiedy nie mogłem wytrzymać bólu otworzyłem oczy, ale na ułamek sekundy przed otworzeniem oczu zobaczyłem twarz. Wiem tylko, że była to twarz lecz za krótko ją widziałem żebym mógł zobaczyć coś więcej. Zasnąłem dopiero po jakichś 2h (to już był ranek czyli coś koło 4).
Pisze to tylko z ciekawości co powiecie chociaż miałem już zostawić to sobie.
Traktujcie to jako ciekawostke a nie coś poważnego. Było to ciekawe przeżycie tak jak pierwszy paraliż senny :)
  • 0



#2

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Traktujcie to jako ciekawostke a nie coś poważnego.

I właśnie tak to potraktuję.
Ciekawostka, ot co.

Nigdy nie bawiłem się w otwieranie 3 oka, energię PSI i tak dalej bo zwyczajnie mnie to nie kręci. Po tym co opisałeś, może kiedyś spróbuję, zwłaszcza że pomimo bólu moja ciekawość zapewne wzięłaby górę.
Jednak, jak napisałem wyżej, póki co zostawię sobie tą informację jako ciekawostka.

Interesujące przeżycie i tyle.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 30.04.2011 - 19:25

  • 0



#3

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam na tyle rozwiniewte trzecie oko ze moge rozmawiac z duchami. Wczoraj weszlam do mojego starego domu i wiele sie dowiedzialam. :)
  • 0

#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam na tyle rozwiniewte trzecie oko ze moge rozmawiac z duchami. Wczoraj weszlam do mojego starego domu i wiele sie dowiedzialam. :)



Duchy tylko pozornie związane są z "miejscem" podobnie rzecz się ma z trzecim okiem. Do komunikacji z tymi zjawami rozwinięte trzecie oko jest mam również nie potrzebne.

Użytkownik Aidil edytował ten post 01.05.2011 - 11:23

  • -1



#5

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No coz. Moj opiekun mowil inaczej. :)
  • 0

#6

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a mnie z kolei się wydaje, że duchy mogą być związane z miejscami - bo są po prostu pozostałymi po fizycznym ciele hologramami. Czytałem tutaj na forum w jakimś temacie, że ucięto kawałek liścia (chyba) i dzięki jakiejś kamerze (nie pamiętam jaka to kamera czy aparat) zrobiono fotkę, na której na miejscu kawałka uciętego liścia pozostał jego hologram.


Co do przeżycia - ciekawe :D fajne, zawsze chciałem w kosmos śmignąć w myślach. A dużo czasu Ci to zajęło ? do wejścia w ten stan ? i czy to był obraz taki hmmm liniowy czy po prostu urywkami coś tam widziałeś ?
  • 0

#7

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Całość od skupienia się do otwarcia oczu zajęła koło 5-10 min (przynajmniej tak mi się wydawało). Wszystko było liniowe, nie było to skakanie ze sceny na scene. Sama "wizja" trwała minutę może dwie.
Na następny dzień i wczoraj próbowałem zrobić to jeszcze raz ale i w jednym i drugim przypadku nie mogłem się kupić i cały czas głowę zaśmiecały jakieś myśli. Dzisiaj będę jeszcze raz próbować bo bardzo chciałbym jeszcze raz to zobaczyć i spróbować wytrzymać do momentu kiedy zobacze twarz, wiesz taka ciekawość kto to jest :)
przed "wizją" przed oczami miałem różne jasne spirale i na sekundy przed tym była całkowita ciemność (nie tak jak zamykamy oczy i widzimy kolorowe kropki i kropeczki)
  • 0



#8

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Oj, przynajmniej masz dowód że trzecie oko to nie są bajki :)
Mi też czasem podczas leżenia udawało się ogarniać trochę trzecim okiem - to nie jest trudne ale fakt faktem, męczy :f (tzn. powstaje tam takie napięcie że długo nie daję rady, przynajmniej póki co)
  • 0

#9

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj, przynajmniej masz dowód że trzecie oko to nie są bajki :)
Mi też czasem podczas leżenia udawało się ogarniać trochę trzecim okiem - to nie jest trudne ale fakt faktem, męczy :f (tzn. powstaje tam takie napięcie że długo nie daję rady, przynajmniej póki co)



Możemy odczuwać zmęczenie lub zanurzenie i jest to naturalne. Podobnie odczucia mamy przy nauce. Wystarczy dawkować sobie ćwiczenia powoli zwiększając czas i trudności. Co rozumiesz przez słowo ogarniać.



a mnie z kolei się wydaje, że duchy mogą być związane z miejscami - bo są po prostu pozostałymi po fizycznym ciele hologramami. Czytałem tutaj na forum w jakimś temacie, że ucięto kawałek liścia (chyba) i dzięki jakiejś kamerze (nie pamiętam jaka to kamera czy aparat) zrobiono fotkę, na której na miejscu kawałka uciętego liścia pozostał jego hologram


Co do przeżycia - ciekawe :D fajne, zawsze chciałem w kosmos śmignąć w myślach. A dużo czasu Ci to zajęło ? do wejścia w ten stan ? i czy to był obraz taki hmmm liniowy czy po prostu urywkami coś tam widziałeś ?


Uważam że:
Pewnie czytałeś o zdjęciu kirianowskim, które z duchami nie ma nic wspólnego lecz z energią eteryczną w tym przypadku liścia.

Oczywiście bywają duchy związane z danym miejscem, ale nie umiejętności. Chodziło mi raczej o umiejętność komunikowania się z tymi świadomościami, a jak wiemy umiejętność albo się posiada albo nie.

Użytkownik Aidil edytował ten post 01.05.2011 - 13:55

  • -1



#10

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy chodzi ci o to, że zamyka się oczy i tak jak by próbuje spojrzeć maksymalnie w górę czy dół. Zaczyna to powodować ból który stopniowo przesuwa się od płatu czołowego, aż do potylicy.

Faktycznie przeżyłem coś takiego, ale zupełnie nieświadomie jak byłem młodszy (dopiero teraz po przeczytaniu mi się przypomniało), generalnie cały czas walczy się z tym bólem.

Faktycznie może się wydawać, że podróżuje się po przestrzeni kosmicznej, ale ten efekt jest taki sam jak z jasnego pokoju wejdziemy do kompletnych ciemności(nie możesz widzieć ręki 5cm przed oczyma), doznanie ciekawe.

Ból przypomina fale która powoli przesuwa się do końca czaszki.

Tylko raz mi się udało przez to przebrnąć i po "podróży" w ciemności nagle stało się biało, czułem jak by mnie oślepiło światło tak silne, że nie mogę się ukryć przed nim. Wystraszyłem się tym doznaniem i już więcej nie próbowałem.

Dziś z pewnością spróbuje.
  • 0

#11

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, nie, nic z oczami nie robiłem :) ot jak zamknąłem tak miałem, one mnie nie bolały tylko czoło a dokładniej kilka centymetrów głębiej czyli w płacie czołowym, potyliczny miał się jak najlepiej :)

Naprawdę trzeba być bardzo skupionym, w głowie nie może być ani jednej myśli, najlepiej wsłuchiwać się w odech którego częstotliwość powoli spada i także czuje się, że serce bije nieco wolniej niż normalnie.
  • 2



#12

Yav.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no oczy to nie, chodzi mi ze tak zaczynając od płata czołowego i to szło przez całą głowę do tyłu. Dziś się postaram to zrobić zobaczę jak mi wyjdzie.
  • 0

#13

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja jutro też spróbuje bo nietrzeźwy to lepiej nie robić :D umysł czysty od mysli to będzie najtrudniejsze zadanie
  • 0

#14

Metamorfozja.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To moglo byc tez myslenie magiczne. :)
  • 0

#15

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm ? Co masz na myśli ? Magiczne myślenie
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych