Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie jak i historia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

kier3t.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W zasadzie sam nie myślałem że znajdę się na takim forum jak to, bo i po co?
Trafiłem tutaj przypadkiem chyba przeglądając internet, no i wiadomo jak to każdy ''ciekawski gap'' musiałem trochę poczytać.
Koniec końców w mojej głowie urodziło się pytanie, czy dzieci (nie mam tu na myśli 2-3 latków, lub niemowlaków po prostu takie dzieci w wieku dajmy na to 6-7 lat) mogą widzieć zjawiska paranormalne?
Pytanie powstało z tego że czytając te wszystkie wypowiedzi tak jakby odświeżyłem sobie w głowie pewne zdarzenia, chociażby to że biegając sobie po podwórku, takie tam chłopięce zabawy, w pewnym momencie zobaczyłem jakiegoś chłopca. Wtedy prawdę mówiąc wydawało mi się to rzeczą całkowicie naturalną, więc praktycznie prosto z mostu mówiąc olałem go, z tego co pamiętam wyszło jakoś tak że po prostu odwróciłem się do niego (chyba ktoś mnie zawołał). No i w zasadzie nie byłoby problemu gdyby nie to że po ponownym odwróceniu chłopca nie było?
Dziwna rzecza jest to że jak sobie przypominam to chłopiec ten był ubrany na typowy strój lat 78-80? (a był to rok hm.. nie wiem 1998?) Taki typowy garnitur nie wiem jak to nazwać.
Oczywiście zrobiłem małe szperanie w internecie na ten temat, w sensie historia okolicy, czy były jakieś przypadki że się tak wyrażę trupów. Jednak mało na ten temat znajdę bo po wojnie wszelkie dokumenty dotyczące okolicy zaginęły. Więc raczej prawdy się nie dowiem.
Były też inne przypadki kiedy widziałem takie ''urywki osób'' np. będąc też w wieku podobnym idąc do swojego pokoju przez korytarz odkręciłem na chwilę głowę w kierunku kuchni, tak się składa że to jest po drodze no i zobaczyłem coś w stylu głowy wystającej zza winkla nie wiem jak to nazwać. Rysów twarzy jej nie pamiętam a nie chce zmyślać, wydaje mi się że wyglądała jak nie wiem.. człowiek ze spalona twarzą? Dziwne określenie.
W każdym razie tutaj pamiętam że się przestraszyłem ale oczywiście ciekawość była silniejsza więc cofnąłem się żeby zobaczyć co to, tylko że po cofnięciu się już tego czegoś nie było.

I dlatego urodziło się w mojej głowie takie pytanie, prosiłbym o odpowiedź nie wiem nie insynuuje że to mogłybyć jakieś zjawiska paranormalne bo np. ten chłopiec mógł szybko uciec., a ta głowa to mógłbyć efekt mojej dziecięcej wyobraźni, lub gra świateł. Po prostu.. jakoś mnie to zaintrygowało.
  • 0

#2

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam. Sugeruję, byś poczytał inne tematy na forum, które omawiają kwestię "dzieci a duchy", a nuż, znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania?

1. Czy dzieci widzą duchy???

2. DZIECI WIDZĄ DUCHY..

3. Kontakt z nieznanym

Pozdrawiam
  • 0



#3

kier3t.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po studiach tych tematów mam kolejne pytanie :
1) Czy można dziecku coś takiego przywrócić?
2) I czy wogóle były takie przypadki?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych