Skocz do zawartości


Kasacja konta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Wnosze o kasacje mojego konta wraz z cala zawartoscia moich tekstow, gdyz sa wylacznie moja wlasnoscia.
Czym to umotywuje? Oczywiscie tematem "Jak Zydzi ucza nienawisci do Polakow", a ja od siebie dodam, ze obejrzalam swietny filmik, baaardzo pouczajacy pod tytulem jak moderacja forum "Paranormalne" pomaga uczyc nienawisci do Zydow. Swietna lekcja dla mnie. Jutro beda Muzulmanie z ktorymi cos trzeba zrobic, bo sie panosza, potem czarni i zolci i jeszcze ufo...Prawda
O zadna kasacje wystepowac nie bede, jak rowniez nie zmienie filozofii zyciowej, a jesli sie komus wydaje inaczej, to sie myli!
Pozdrawiam caly zespol moderatorow, adeptow, a w szczegolnosci Eury.
To prawda dostalam niezla lekcje, od kolegow tez, bo uwazalam ich za innych niz sa w istocie.

#2 Gość_Olivander

Gość_Olivander.
  • Tematów: 0

Napisano

Masz rację to forum zupełnie straciło rację bytu. Głównie fobie wszelakie i bzdety. Szkoda czasu. Powodzenia :)

Ja też proszę o kasację konta w związku z poprzednim tematem o żydach i ich wpływie na świat.

Re Admin. Jeżeli cię tak ciągnie do paragrafów to może kilka tematów o rasistowskiej tematyce powinno się zgłosić w związku z łamaniem prawa o propagowaniu treści antyżydowskich.

Zastanów się dwa razy zanim kogoś podciągniesz do paragrafu.

Edit admin: Na forum mamy opcję raportowania treści, jeśli uznałeś, że ktoś narusza prawo lub regulamin miałeś okazję z takowej opcji skorzystać.

Pomimo, że twój post uważam za czystą prowokację, to pójdę Ci na rękę i spełnię w drodze wyjątku twoją prośbę. Twoje konto zostało usunięte. Szkoda czasu na wymianę korespondencji. Powodzenia.

Użytkownik Eury edytował ten post 23.04.2011 - 23:53


#3

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I ja cie popieram mag, sam broniłem żydów czy muzułmanów i zawsze dostawałem z tego powodu minusy, posunę się o krok dalej i powiem że to forum zaczęło być wylęgarnią rasizmu.

Edit admin: przeczytaj pełne uzasadnienie ostrzeżenia przyznanego mag. Najlepiej dwa razy. Potem prześledź jej poprzednie posty zważając na ton wypowiedzi.

Użytkownik Eury edytował ten post 23.04.2011 - 23:58




#4 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Przemo
Dziekuje za szczegolowe wyjasnienia.
Pozdrawiam

Moim skromnym zdaniem dostajesz lekcje, ponieważ nie odrabiasz pracy domowej.

I co mam z tym zrobic? Smiac sie czy plakac?

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 23.04.2011 - 21:03



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych