Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niesamowite nagranie nieżywego obcego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#46

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

O ta haha już uwierze, że to jest skóra z kurczaków wypchana chlebem. I co jeszcze ? Naprawdę wierzycie w to ? Jeśli to jest skóra z kurczaków i chleb to ja jestem zrobiony z foli spożywczej i waty.


No to teraz łykaj watę i owijaj się folią spożywczą ;)
  • 5

#47

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko pięknie ładnie, ale zastanawia mnie, jak do cholery tylko z bułki tartej i skóry kurczaka można zrobić tak wiarygodną anatomicznie kukłę. Nie twierdzę, że to jest autentyczny szarak, ale jakim cudem udało im się wykonać z tych dwóch zwykłych składników (+pewnie jakieś kije) tak bardzo realistyczną "postać". Proporcje ciała- OK mają dobre wyczucie symetrii i w ogóle. Nogi wydają się zrobione dość mizernie, ale nie zdziwiła Was doskonała niemalże budowa szyi i głowy? A oczodoły i usta? przyjrzyjcie się uważnie.

Jeszcze raz powtarzam- nie twierdzę, że z tym oszustwem to plotka, ale na Boga! Nawet jeśli rzeczywiście to była atrapa to jestem naprawdę pełna podziwu dla ich kunsztu, bo poradzili sobie z tym lepiej niż niejeden koleś pracujący nad kukłami w Hollywood. Chyba, że są to studenci medycyny, ale coś ciężko mi w to uwierzyć. Nawet gdyby studiowali medycynę, to ich wiek (18 i 19 lat) wskazuje na to, że nie są jeszcze tak obyci z podstawami anatomii.

A! i jeszcze jedno: jak "organiczna" że tak powiem kukła mogła leżeć pod łóżkiem kolesia? Przecież to pewnie musiało niemiłosiernie cuchnąć. Coś jest nie tak w tej opowieści i część wiadomości jest jakaś niespójna.

Apropo śledztwa- czy władzom naprawdę już odwaliło? Nie mają, co robić w tych sądach tylko przeganiać po wymiarze sprawiedliwości dwójkę chłystków, którzy zrobili sobie kawał i nagrali kawałki skóry kurczaka+bułkę tartą? Jest tyle morderstw, gwałtów, molestowań, kradzieży i innych, że sądy są naprawdę zawalone robotą, a oni się będą użerać tylko dlatego, że nie wiadomo, czy nie doszło do przestępstwa z użyciem skóry zwierzęcia?
Ja rozumiem, lis, norka lub inne mniej lub bardziej zagrożone gatunki zwierząt. Ale kurczak?! No po prostu ręce opadają...To jest po prostu śmieszne i przerażające, jak bardzo zatraciliśmy poczucie tego, co jest dobre a co złe. Widać tu jak na dłoni, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Użytkownik Nicole-collie edytował ten post 22.04.2011 - 14:41

  • 1

#48

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


O ta haha już uwierze, że to jest skóra z kurczaków wypchana chlebem. I co jeszcze ? Naprawdę wierzycie w to ? Jeśli to jest skóra z kurczaków i chleb to ja jestem zrobiony z foli spożywczej i waty.


No to teraz łykaj watę i owijaj się folią spożywczą ;)


phail... ide ... zawiodłem, na banicje udać się muszę.

Ale dalej coś mi tu nie pasuje. Po pierwsze to jeszcze daleko wyglądowi tej wypchanej kukiełki do tego co jest na filmie, kszałt mniej więcej taki sam ale reszta pozostawia dużo do życzenia

Użytkownik BrainsCollector edytował ten post 22.04.2011 - 15:16

  • 0



#49

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak mi się wydawało, że to kolejny hoax no ale szkoda...gdzieś tam cień nadzieji co do prawdziwości tego stworzonka u mnie był ;)
  • 0

#50

Havoc.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwi mnie kolor na tych dwóch zdjęciach. Na filmie ufo ma bardziej żółtawy kolor, a na zdjęciu go stracił całkowicie.
  • 0

#51

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Apropo śledztwa- czy władzom naprawdę już odwaliło? Nie mają, co robić w tych sądach tylko przeganiać po wymiarze sprawiedliwości dwójkę chłystków, którzy zrobili sobie kawał i nagrali kawałki skóry kurczaka+bułkę tartą?


Pewnie po to by wybić takie pomysły innym studentom. Szumu narobią, dadzą jakąś symboliczną karę, ale zanim ktoś inny zacznie bawić się w lepienie ufoka z chleba to dwa razy się zastanowi czy warto.
  • 0

#52

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla rządu też jest kłopotliwe, gdy nagle się dowie o tym, że ktoś znalazł nieżywego obcego.
  • 0



#53

Rutherford.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie twierdzę, że jest prawdziwy ale nikt chyba na to nie wpadł, że decyzja rządu to ściema. Może teraz wypierają się, że to kukła tworząc na szybko historyjkę żeby o tym zapomniano? Przecież nie mogli by powiedzieć, że to prawdziwy kosmita. Zwłaszcza Ruscy. Zrobiło by się tyle szumu, że sami nie wiedzieli by co dalej robić.

Edit: Dowodem, że to ściema może być to że trzymali oni to pod łóżkiem. Przecież to by sie tak zaśmierdziało że by nie wytrzymali.

Użytkownik Burnago II edytował ten post 22.04.2011 - 22:26

  • 1

#54

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie nadal zastanawia jedna kwestia... widoczny układ naczyń krwionośnych. Raczej nie da się tak "rozebrać kurczaka".
Można zdjąć skórę i ubrać chlebowy model w nią, ale bez obróbki komputerowej, ba bez porządnego programu graficznego jest to nie do odtworzenia. "Model" wygląda bardzo realistycznie, jeżeli naprawdę mamy do czynienia z fejkiem, to te chłopaki maja przed sobą świetlaną przyszłość...

Użytkownik ultimate2000 edytował ten post 22.04.2011 - 22:36

  • 1



#55

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ciągu 3 dni ten film miał ponad 20mln wyświetleń. Ta liczba powinna mówić sama za siebie. Popatrzcie na zdjęcie i na film. Wygląda podobnie ale nie tak samo. Na zdjęciu wszystko jest zrobione niechlujnie, tu zwisa, tu za mocno ugniecione, kolor inny, zero detali... Teraz postawcie się na miejscu chłopaków. Robicie taką kukłe i nie robicie zdjęć poszczególnych faz tworzenia ? Nie robicie zdjęcia uśmiechniętemu koledze obok kukły ?

Idę poczytać co piszą o tym na innych stronach.
  • 0



#56

Mr. Bad Reputation.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

P.S czemu akurat ktoś uwziął się na nogi tych obcych :mrgreen:


Zapewne jakiś drapieżnik był wygłodniały i nie dokończył posiłku, bo pewnie ktoś go odstraszył, możliwe że nawet ci dwaj kolesie.
Ja tam popieram tych którzy są za tym, że oni to tuszują, bo jakby się przyznali że to REAL, to by ludzie do kościoła przestali chodzić, a co z tym idzie? Rzym by upadł.

Użytkownik EL Passo edytował ten post 22.04.2011 - 22:52

  • 0

#57

Rutherford.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wygląda podobnie ale nie tak samo. Na zdjęciu wszystko jest zrobione niechlujnie, tu zwisa, tu za mocno ugniecione, kolor inny, zero detali.

Kolor inny bo może mięso już spleśniało? Kształt inny bo może już to trochę rozleciał jak go przenosili.
  • 0

#58

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W ciągu 3 dni ten film miał ponad 20mln wyświetleń. Ta liczba powinna mówić sama za siebie. Popatrzcie na zdjęcie i na film. Wygląda podobnie ale nie tak samo. Na zdjęciu wszystko jest zrobione niechlujnie, tu zwisa, tu za mocno ugniecione, kolor inny, zero detali... Teraz postawcie się na miejscu chłopaków. Robicie taką kukłe i nie robicie zdjęć poszczególnych faz tworzenia ? Nie robicie zdjęcia uśmiechniętemu koledze obok kukły ?

Idę poczytać co piszą o tym na innych stronach.


Liszba mówi sama za siebie - ciekawy tok rozumowania, wg niego większość ma zawsze rację. Np 95 % katolików w naszym kraju, choć w życiu nie czytało biblii wie o czym mówi, tylko dla tego że jest większością - Brains Collector weź ty se skolekcjonuj choć jeden własny mózg, bo aż żal bierze jak się czyta twoje posty.
  • 0

#59

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O to chodzi. Kiedy to zdjęcie zostało zrobione, przed, czy po filmie. To jest niesamowicie ważne. Jeśli po to historia o chlebie i skórze to jedna wielka ściema jest. Jeśli przed, można zastanawiać się czy możliwe jest poprawienie wszystkich detali skoro skóra już jest nałożona, czy można to wszystko tak wymodelować przy użyciu tylko chleba i skóry. To jak jest pomalowany na filmie trzebaby specjalnych areografów które kosztują krocie a skoro użyli tak taniej metody do zrobienia modelu to na pewno nie mieli kasy na tak drogi sprzęt.
Nie, nie. To wszystko śmierdzi całkiem jak ten cały model pod łóżkiem.

Edit @up
może i nawet żal d sciskać nie twój interes jakie mam poglądy i ile mam "skolekcjonowanych" muskuf.

Użytkownik BrainsCollector edytował ten post 22.04.2011 - 23:21

  • 0



#60

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bez przesady...nie szukajcie kolejnych teorii spiskowych bo to kompletnie mija się z celem. Szukanie czego kolwiek...gdzie kolwiek na temat tego filmu też jest bezsensu bo to będą tylko opinie zwykłych szarych ludzi takich jak my zależne wyłącznie od poglądów. Skoro rząd przyjał pewne stanowisko, zapewne tak jest szczególnie że to ROSJA. Ja bym się nie doszukiwał na siłę jakiś spisków. A co do naczynek krwionośnych nie problemem było zrobic kukłę a po nagraniu filmu troszkę ją "podrasować" programami komputerowymi
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych