Skocz do zawartości


UFO, grawitacja i podróże międzygwiezdne.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

UFO, grawitacja i podróże międzygwiezdne.

Dołączona grafika
Artykuł wygłoszony na X Jubileuszowym UFO Forum we Wrocłwiu w dniach 6,7 maja 2006 roku.

Perspektywy i możliwości.

Na wstępie propozycja: proponuję zapomnieć całą dotychczas zdobytą w szkołach wiedzę z dziedziny fizyki, mechaniki i nauk pokrewnych. W silnych, sztucznych polach grawitacyjnych, a o takich będzie mowa, nie obowiązują prawa fizyczne naszego Świata.

Tam rządzą inne prawa, o których będzie mowa później.

To jest fizyka ery grawitacji!

Pytają mnie ludzie: przecież inna jest grawitacja na Księżycu, inna w lecącej rakiecie, czy na Stacji Orbitalnej.

Nie, GRAWITACJA JEST TA SAMA. Inna jest tylko siła przyciągania ziemskiego, a to jest zupełnie co innego! To wszystko dzieje się w ramach jednego i tego samego układu grawitacyjnego. W granicach naszego Układu Planetarnego, naszego Świata. Siła przyciągania jest tylko jednym z przejawów istnienia grawitacji, najbardziej powszechnym i odczuwalnym, ale – być może - wcale nie najważniejszym!

Natomiast w silnych, sztucznie wytworzonych, lokalnych polach grawitacyjnych, które nazwałem „bąblem grawitacyjnym” obiekty materialne znajdujące się wewnątrz tych bąbli:

- nie mają ciężaru i bezwładności!

Są jakby wycięte z naszego świata. Znajdują się w innej, lokalnej rzeczywistości, a my widzimy je przez przezroczystą zasłonę, ale tylko wtedy, kiedy chce tego ich załoga. Mogą się jednak otoczyć zasłoną niewidzialności, mogą przeskoczyć w czasie w inne miejsce przestrzeni. I dlatego znikają nam nagle z oczu, by znaleźć się kilkaset metrów, albo kilometrów dalej.

To nie są cuda ! To jest fizyka pól grawitacyjnych.

Zapytacie, skąd to wiem ? Nie wiem. Ja tylko tak przypuszczam, tak wnioskuję na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczenia. Takie wytłumaczenie wydaje mi się najbardziej prawdopodobne.

I to jest moim zdaniem jedyne, racjonalne wytłumaczenie niesamowitych zdolności i możliwości manewrowych pojazdów, obiektów UFO, bo taki jest bezpośredni związek grawitacji z UFO i dlatego o grawitacji mówię na UFO Forum poświęconym tym Obiektom.

Po wieloletnich studiach tematu grawitacja, zbieraniu materiałów i doniesień prasowych i internetowych, doszedłem do wniosku, że jedynie napęd wytwarzający silne, sztuczne pola grawitacyjne umożliwia przemieszczanie się tych obiektów między światami i wymiarami, nagłe pojawianie się znikąd i nagłe ich znikanie, gwałtowne przyspieszanie, stopowanie i zawisanie w miejscu. Żaden ziemski statek, a przynajmniej taki, który nie ma napędu grawitacyjnego nie jest zdolny do takich manewrów.

I tu muszę przytoczyć teorię amerykańskich fizyków o właściwościach grawitacji.

Trzech profesorów amerykańskich uniwersytetów, Nima Arkani-Hamed, Savas Dimopoulos i Georgi Dvali, /vide Świat Nauki nr.2 z roku 2003 Wydanie Specjalne/, ogłosili teorię wielu wymiarów. Stwierdzili jednocześnie, że jedyną siłą, jedynym oddziaływaniem fizycznym zdolnym opuścić nasz świat, naszą D-branę jest GRAWITACJA!

zrodlo: http://www.ufoinfo.p...7cdd595d154eff8
  • 0

#2

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakiś czas temu czytałem art o silnikach antygrawitacyjnych, dość obszerny. Zastanowiło mnie zagadnienie samej grawitacji, do tej pory widziałem ją jako siłę przyciągania jądra ziemi na objekty na niej lub przy niej przyległe. Coraz częściej musze sobie to weryfikować i zadaję pytanie:
- czym jest grawitacja? (ta rzeczywista)
- gdzie jest jej centrum?
Skoro jest ona różna w różnych miejscach oraz w jakiś dla mnie nadal niezrozumiałych sytuacjach wpływa na czaso-przestrzeń, to w tym świetle grawitacja jest nie tylko zwykłą siłą fizyczną, ale czymś co skleja, lub przenika wymiarowość istnienia. No kurcze trochę się w tym gubię, ale to, co przeczytałem do tej pory na ten temat rzuca dość wiarygodne światło na zagadnienie poruszania się w przestrzeni i wymiarach z nieosiągalną do tej pory skalą.
  • 0

#3

Likelost.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halley - jeśli mógłbyś zamieścić linka do tego arta to byłbym wdzięczny ;)

A co do samego napędu i multiwymiarowości to prawdopodobnie używając takiego silnika zniknął by problem przeciąrzenia które przy normalnych typach napędów jest nieuniknione, nawet przy niedawno odkrytym napędzie fotonowym. Możliwe nawet, że dało by się nagiąć Teorię Względności i tym samym przyspieszyć statek nie tylko do prędkości równej światłu ale także przekroczyć ją może nawet wielokrotnie.
  • 0

#4

kfc_chicken.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na wstępie propozycja: proponuję zapomnieć całą dotychczas zdobytą w szkołach wiedzę z dziedziny fizyki, mechaniki i nauk pokrewnych.


innymi słowy :

no ludzie to co mowie jest sprzeczne z tym co mowia madrzy ludzie wiec ich nie sluchajcie, zapomnijcie co oni mowili bo to sie wam nie przyda, UFO jest ponad tymi prawami

tak wnioskuję na podstawie zdobytej wiedzy


innymi słowy :

Nie wierzycie mi ? To co mowie wynika z praw fizyki, wystarczy postudiowac a wyciagniecie te same wnioski....


Sorry moze odbierzecie to za jakis atak z mojej strony, ale nie lubie takiej manipulacji . Interpretacja tego samego zdania na wiele sposobow :) szkoda, ze sprzecznych ze sobą. To wkoncu zapominac o tej nauce dotychczasowej czy tez na jej podstawie wyciagnac wnioski?

GRAWITACJA JEST TA SAMA. Inna jest tylko siła przyciągania ziemskiego, a to jest zupełnie co innego


No wedlug mnie to nie jest zupelnie co innego.

Mogą się jednak otoczyć zasłoną niewidzialności, mogą przeskoczyć w czasie w inne miejsce przestrzeni. I dlatego znikają nam nagle z oczu, by znaleźć się kilkaset metrów, albo kilometrów dalej


Hmm ja bym to prosciej wytlumaczyl wysoką predkoscia i dylatacja czasu potegujaca ten efekt.

umożliwia przemieszczanie się tych obiektów między światami i wymiarami

Żaden ziemski statek, a przynajmniej taki, który nie ma napędu grawitacyjnego nie jest zdolny do takich manewrów.


No wydaje mi sie, ze nawet ziemskie statki z napedem grawitacyjnym nie sa w stanie przemieszczac sie miedzy wymiarami i swiatami.

nie mają ciężaru i bezwładności!


Tak tez wnioskuja obserwatorzy, mało odkrywcze

Możliwe nawet, że dało by się nagiąć Teorię Względności i tym samym przyspieszyć statek nie tylko do prędkości równej światłu ale także przekroczyć ją może nawet wielokrotnie.


chyba jendnak niemozliwe


Jeszcze raz powtorze - mam nadzieje, ze nie odbierzecie mojej wypowiedzi bardzo negatywnie - bez sprzecznych pogladow dyskusja jest mniej ciekawa.

Po co napisalem tego posta? Uwazam, ze niezbyt odkrywcza ta wypowiedz na "X Jubileuszowym UFO Forum" . Jedyny konkret to wedlug mnie stwierdzenie, ze przyczyna nadfizyki UFO sa

silne, sztucznie wytworzone, lokalne pola grawitacyjne

co jednak niezbyt szczegolowo jak dla mnie tlumaczy istote problemu.


Mimo, ze jestem krytycznie nastawiony dzieki Muhad za zamieszczenie tego artykułu
  • 0

#5

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

okej to np. czemu po niebie lataja '(załóżmy) 'samoloty' kóre totalnie przeczą tym znanym prawom fizyki ?> nie mów ze tak nie jest.

W Koncu to musi być na jakiś nowy (nie znany opinii publicznej) napęd.

to skoro to przeczy znanym nam powiedzianym w ksiazkach prawom fizyki to co to jest ?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych