Skocz do zawartości


Mamy dźwięk UFO z Wylatowa!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mamy dźwięk UFO z Wylatowa!
dodał Konrad Baśkiewicz, 04 Lipca 2006 o 20:56
Stało się! Jako pierwsi i jedyni w Polsce i na Świecie mamy zarejestrowany w formacie MP3 dźwięk silników pojazdu kosmicznego, który stworzył tajemnicze kręgi w zbożu w Wylatowie! Tego nie ma nawet TVN, Fundacja Nautilus ani Forum Nowej Cywilizacji! Tylko u nas, tylko na ufonet.pl! Autorem nagrania jest Chris, z którym Ekipa Badawcza ufonet.pl spędziła pare dni w Wylatowie, dzięki jego uprzejmości możecie wysłuchać dźwięków UFO! Nieprawdopodbne a
jednak prawdziwe!


Pobierz:


zrodlo: http://www.ufonet.pl...56fdabf00eb45e2
P.S osobiscie nie wiem co o tym myslec bo nie ma wiecej info na ten temat.
  • 0

#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Troche sceptyczny jestem, dla mnie to brzmi jak zwykły odkurzacz, bądź odrzutowiec...
  • 0



#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wystarczyło włączyć odkurzacz i nagrać :P albo do nagranych rozmów sąsiadów podłożyć nagranie jakiegoś odrzutowca czy innego silnika. Cool Edit 4 ever...
  • 0



#4

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aa glupoty im w glowach:P
nie chce mi sie cos w to wierzyc.... jakies naciagane to nagranie.
moj brat przed cwilka zaczol wydawac jakies dzwieki i nagrywac to i wyszlo mu podobne:P
  • 0

#5

Searcher of a hidden sense.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zdanie jest podobne,można usłyszeć charakterystyczne zmniejsznanie obrotów.Tak jakby ktoś coś wyłączył :-D Jakby to robiło UFO lub cokolwiek innego to napewno by nie zwalniało w taki sposób,po prostu zrobiłby co do niego należy i by się oddaliło nie zwalniając przy tym

Brakuje stałego natężenia dzwięku,takie jest moje zdanie
  • 0

#6

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cos mnie to "

Jako pierwsi i jedyni w Polsce i na Świecie mamy zarejestrowany w formacie MP3 dźwięk silników pojazdu kosmicznego,

nie przekonuje :P
Ps: Brzmi jak tytul z niezwykle poczytnej gazety "Fakt" :-D
  • 0

#7

mzqt.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne.

1. W większości relacji obiekt UFO porusza się w całkowitej ciszy, nie wydając zadnego dźwięku. Tymczasem tutaj słyszymy coś jakby... odkurzacz?

2. Jak oni to nagrali? Ukryli się w krzakach, i czekali na UFO? Bardziej prawdopodobne, że rozrzucili troche mikrofonów po polu, a potem sprawdzili nagranie. Tylko skąd w takim razie wzięła się ta rozmowa w tle?

3. Jak ktoś już powiedział, bardzo łatwo podrobic coś takiego.

Jak dla mnie fejk na pierwszy rzut oka.
  • 0

#8

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakoś mało wiarygodne :-/
  • 0

#9

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie również jest to mało wiarygodne źródło dźwięku. Raz, że brzmi jak odkurzacz nieco; dwa, na podstawie własnych doświadczeń - takich dźwięków nie uraczyłem. Nie ujmuje to jednak jego dziwnemu charakterowi ... wstrzymywałbym się jednak ze stwierdzeniami (od razu), iż pochodzą one od NOL'a.
  • 0

#10

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Panowie, bez przesady ani odkurzacz, a tym bardziej odrzutowiec to to nie jest. Już prędzej suszarka do włosów ale moge się mylić.
  • 0

#11

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakaś lipa wg mnie. Dźwięk marny, można go zrobić na setki sposobów. Brakuje więcej informacji, np: relacje świadków.
Poza tym, ten serwis jakiś taki marny jest. Poprzedni news to mają dopiero z Grudnia zeszłego roku. Jak na 4 lata działalności to ich zbiory też nie za duże :-/
  • 0

#12

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niewątpliwie słychać tu jakieś dźwięki.
Metaliczne,jakby pochodziły z jakiegoś napędu.Nie można tego wykluczyć.
Zakładam,że to nie fake.
  • 0



#13

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W każdym razie, słychać raczej jakąś turbinę. A skąd w UFO turbina?
  • 0

#14

Perzu.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:lol : Identyczny dźwięk wydawał mój kolega, gdy mu się nudziło na lekcji. :lol :

A tak poważnie to uważam to za fake, bo przecież gdyby Ci ludzie to słyszeli to musieliby też to widzieć, a wątpie, żeby wtedy byli w stanie cokolwiek z siebie wydusić ;)
  • 0

#15

octopus.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ps: Brzmi jak tytul z niezwykle poczytnej gazety "Fakt"

:rotfl: :lol : :rotfl: :lol : Dokładnie. Poza tym te takie jakby odgłosy rozmowy to ma być rozmowa obcych?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Posłuchałem jeszcze raz i po prostu nie mogę :abduct: :rotfl: Jak można mówić że to dźwięk silników UFO?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych