Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Niesamowite nagranie Brazylijskiej telewizji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tytuł filmu: REAL ALIEN TELEPORTATION (TV FOOTAGE) - BEST PROOF EVER - UFO 2011
Czas trwania: 2:02+1:32
Polska lokalizacja: nie
Tagi: teleportation teletransporte footage ufo et ovni bilu et bilu portal projeto portal corguinhos mato grosso alien extratrrestre real teleportation ufo brazil ovni brasil ovni mato grosso fazenda boa sorte urandir fernandes de oliveira desappears cqc bilu danilo gentilli danillo gentilli bilu extraterrestrial brazilian et ufo 2011 caught camera conspiracy discovery angels earth travel international war EUA Brazil world
Krótka recenzja: Klip został nakręcony przez Brazylijską ekipe telewizyjną a przedstawia "coś" co znika na oczach reportera.
Link do filmu:





Link umieszczam bez komentarza
kolejny film dla kochanych sceptyków którzy zaraz mnie wyśmieją


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 13.08.2014 - 16:01

  • 3



#2

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mi to bardziej przypomina samobójstwo kosmity jak z serialu V, kosmita połyka jakąś substancję, po czym się spala. Ale oczywiście zachowajmy zdrowy rozsądek, może to być prawdziwe, ale prędzej czy później znajdzie się kilka osób, co to obalą, standard.
  • 0

#3 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nawet jeśli jest to prawdziwe, a wszystko wskazuje na to, że jest, znajdą się osoby, które znajdą dowody na oszustwo ,w miękkich kapciuszkach i w wygodnym fotelu :)
Według mnie dopóki nie ma wyników badań nad tym materiałem od ekspertów (nie-internetowych), to dla mnie ten materiał jest wiarygodny.

Użytkownik Muhad edytował ten post 08.04.2011 - 11:59

  • 0

#4

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakaś makieta z cienkiego papieru spłonęła, pewnie byla nasączona czyms łatwopalnym albo coś w tym stylu. Zaden problem zrobic coś podobnego przy odrobinie chęci i czasu.
  • -1

#5

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nawet jeśli jest to prawdziwe, a wszystko wskazuje na to, że jest, znajdą się osoby, które znajdą dowody na oszustwo ,w miękkich kapciuszkach i w wygodnym fotelu :)
Według mnie dopóki nie ma wyników badań nad tym materiałem od ekspertów (nie-internetowych), to dla mnie ten materiał jest wiarygodny.


Podzielam tę opinie ale w obie strony tj - znajdą się osoby, które znajdą dowody że jest prawdziwe ,w miękkich kapciuszkach i w wygodnym fotelu ...]

Według mnie dopóki nie ma wyników badań nad tym materiałem od ekspertów (nie-internetowych), to dla mnie ten materiał jest obojętny. Ani nie wierzę ani nie przeczę.

Wygląda naprawdę fajnie i pobudza wyobraźnię... ale znając techniki XXI wieku ciężko w cokolwiek wierzyć.
A żeby wzięli ten filmik pod lupę i zbadali jego wiarygodność też wątpię... Coś mi się wydaje że zdania pozostaną takie jakie są i do puki sami nie zaczniemy jakoś to próbować uwiarygodnić bądź zdyskredytować to nie dowiemy się...
  • 0

#6

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli filmy z Turcji na których złapane były w doskonałej jakości (w porównaniu do wszystkich innych nagrań tego typu) i zostały one przeanalizowane na poważnie przez grafików i zostało oficjalnie potwierdzone, że jest to prawdziwe to tylko kwestią czasu jest żeby ktoś "z papierkiem" przeanalizował ten film.

Wiem, że teraz można zrobić co tylko do głowy wpadnie i wszystko można sobie wytłumaczyć "a bo teraz to na komputerze to każdy może...". Nie zaprzeczam ale równie dobrze mogę nagrać wypadek samochodowy a później wszyscy wmawialiby, że to na komputerze zrobione.

Narazie patrząc po forach to jest standard, super trolle wiedzą swoje i piszą "haha nice try, next !" "lol fake don't u see faggggots ? Noobs" i tak dalej.

Użytkownik BrainsCollector edytował ten post 08.04.2011 - 12:49

  • 0



#7

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Before you think it´s not real, look for all the informations about this subject starting on the links below). This footage was gotten by a brazilian TV program, that unintentionally got the most incredible video I´ve ever seen.They were trying to get some images of the famous brazilian et called “Bilú”.He can use the bilocation ability to be in many places at the same time and also desappear through dimensions portals.And that´s what happens on this footage according to the project´s researches.I think it´s this is the most important video at all that prove we´ve been visited constantly by ours et friends. (Sorry about my english) obs.: The et promissed to appear for the cameras at daylight till april 2011.I´ll be waiting.

Tlumaczenie dla nie znajacych Angielskiego:

"(Zanim pomyslisz ze jest to nie prawdziwe poszuka informacji na ten temat zaczynajac od linkow ponizej). Kosmita zostal uchwycony na filmie podczas krecenia programu. Jest to najbardziej szokujacy film nagrany przypadkiem jaki kiedykolwiek widzialem. Starali sie oni nagrac/zrobic zdjecia znanemu brazylijskiemu kosmicie o imieniu “Bilú”. Uzywa on bilolokacji zeby znalezc sie w roznych miejscach w tym samym czasie (rowniez przenosi sie przez portale) i wlasnie to nagralo sie na filmie wg. nich. Wierzymy ze jest to najbardziej wiarygodne wideo ze kosmici nas odwiedzaja...

P.S. Obiecal ze pojawi sie przed kamerami w dzien do Kwietnia 2011. Bede czekac"


Nie jest to dokladne tlumaczenie tylko takie mniej wiecej. Nie mam czasu zeby tlumaczyc bardziej dokladnie ale mam nadzieje ze wyjasnia to mniej wiecej co tam bylo napisane.

Co do samego filmiku musze przyznac ze jest calkiem ciekawe. Z drugiej strony od razu jak sie zaczyna filmik nie widac "Glowy" postacii tylko od razu iskre i znika po chwili. Trudno osadzic tak od razu. W pewnym momencie nawet wyglada mi jak biodra i nogi jakiegos czlowieka.

@up moglbym dostac linka na PW do tych filmikow? Lub do tematu jesli istnieje?

Użytkownik AequitasVeritas edytował ten post 08.04.2011 - 12:46

  • 1



#8 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Podzielam tę opinie ale w obie strony tj - znajdą się osoby, które znajdą dowody że jest prawdziwe ,w miękkich kapciuszkach i w wygodnym fotelu ...]


Badanie rzetelne można zrobić na źródłowym nagraniu a nie na powielonych filmach widniejących w internecie, także nie można dać nikomu dowód będąc w Polsce przed monitorem, kiedy "dowody" są w Brazylii.

Kosmita zostal uchwycony na filmie podczas krecenia programu. Jest to najbardziej szokujacy film nagrany przypadkiem jaki kiedykolwiek widzialem.


I to jest solidny argument, który daje właściwą wartość dowodową na jego autentyczność.
  • 0

#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Śmieszą mnie komentarze na abovetopsecret i jak to Muhad nazwał specjalistów w kapciach przed monitorem.

"udowodniliśmy", że historie o istocie z bilu to pseudo nauka tak więc i to nagranie jest hoaxem

ej czemu zmienia się to w dym, fake...

Fake bo dym leci w górę a nie na ziemie.

Widzicie tą koszulkę po lewej stronie, jak dla mnie to dowód, że jest to fake...

/naprawdę nie wiem czy mam płakać czy śmiać się z tych komentarzy które czytam.

I nasi drodzy sceptycy z forum abovetopsecret "udowodnili", że jest to papierowa kukła za którą stoi ktoś z latarką i świeci w kamerzyste. Triumfalnie wieszczą to po internecie. A jak to udowodnili ? Na zasadzie : "tak, bo tak"

ja kiedyś dostanę wstrząsu mózgu od tych facepalmów...
  • -1



#10

luGol.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakt to byla telewizja ale opowiedzieli ze ich zaatakowal natomiast grupa badaczow UFO Projecto Portal nawiazala pierwszy kontakt z Bilu jest tez kilka swiadkow ktorzy widzieli na wlasne oczy obcego tutaj macie dokument narazie pierwsza czesc 2 chyba jeszcze nie ma ale jest bardzo ciekawy zapraszam
włączcie sobie full napisy angielskie chyba kazdy zrozumie o co chodzi natomiast tu Bilu opowiada o prawdziwym krztalcie ziemi http://www.youtube.com/watch?v=Wy26JGKzFb0&feature=player_embedded Jesli to jest prawda to nasi przodkowie sie nie mylili co do plaszczyzny ziemi. Jesli jednak jest to oszustwo to w glebszy sposob ma nas do czegos to przekonac
Pozdrawiam

Zródlo

Użytkownik luGol edytował ten post 08.11.2011 - 10:51

  • 1

#11

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ up
No to się kuźwa w głowie nie mieści! Ziemia jest płaska??? (ok, ku ścisłości, wypukła...) Ostatnio spotkałem się z tym stwierdzeniem w jednym z kawałków Dezertera i tyle to ma do faktycznej rzeczywistości.
Nie mogę się już doczekać rewelacji o Chrystusie :D
  • 0



#12

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeleciał pół kosmosu by wylądować na Ziemi i z zapyziałych krzaków, ciemną nocą, gejowskim głosem po hiszpańsku przekazać nam fantastyczne rewelacje o płaskiej planecie...

Wiele rzeczy widziałem, w wielu miejscach byłem, wiele słyszałem i to że coś takiego powstaje mnie już nie dziwi, ale że ktoś to plusuje i chce w to wierzyć to dla mnie masakra. Przecież to jest deptanie glanami w gównie po naszej inteligencji. Ten pseudo ufoludek właśnie zagina prawa Newtona, magnetyzm, prawie całą fizykę, geologię, geografię, astronomię i astrofizykę. GPS'y, satelity, prawa pogodowe, ruchy tektoniczne, pływy, księżyc wszystko to zostało zmieszane z błotem - ten krzakowaty ludek obala to, a niektórzy z was skaczą i cieszą się, że to przełomowe nagranie. Nie wiem czy jest mi was żal czy powinno się was zamykać wraz z autorem tego kiepskiego żartu w jednym zakładzie utylizacji tępoty, ciasnoty, ograniczeń i wynaturzeń.

Jak czytam takie rzeczy to jedyne co mi przychodzi na myśl...

Dołączona grafika


Użytkownik Mike edytował ten post 02.12.2011 - 22:15

  • 3



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych