Skocz do zawartości


KASACJA KONTA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_*Armstrong*

Gość_*Armstrong*.
  • Tematów: 0

Napisano

Przemo napisał


Sprawiedliwa kara już została Tobie wymierzona. Zawsze po przeczytaniu wyroku skazującego na grzywnę, czy zawiasy można zwrócić się do Sądu z prośbą o karę śmierci.
Twoja wola. Przypomnij się za miesiąc lub dwa pisząc bezpośrednio do Admina. Do tego czasu nie wchodź na forum, przecież nikt Cię do tego nie zmusza.

Wiesz co masz zrobić, temat uważam za wyczerpany. Robienie sensacji z wykasowania konta na czyjąś prośbę uważam za niestosowne.

Zamykam temat.


Kara która została mi wymierzona jest NIE SPRAWIEDLIWA ponieważ robi ze mnie WINNEGO całego zamieszania, winowajca jest jeden QM

TEMAT NIE JEST WYCZERPANY i nie będzie wyczerpany puki ktoś nie zmieni tej NIESPRAWIEDLIWEJ kary, lub USUNIE MÓJ PROFIL w tym portalu, ponieważ NIE MAM ZAMIARU TUTAJ PRZEBYWAĆ będąc tak OCZERNIONY niesprawiedliwym, nieobiektywnym wyrokiem.

ALBO USUNIECIE MI PROFIL ALBO OTRZYMAM ZASŁUŻONĄ KARĘ Będę temat sukcesywnie ponawiać, aż w końcu zostanę WYSŁUCHANY, jak normalny człowiek, A NIE SPŁAWIANY.

CZY TO JEST JASNE TO CO NAPISAŁEM CZY NIE ????



MAM 24 LATA I NIE MAM ZAMIARU GRAĆ OSŁA OFIARNEGO, CAŁEJ TEJ SYTUACJI, ALBO USUNIECIE MI PROFIL ALBO PODEJDZIECIE OBIEKTYWNIE DO CAŁEJ SYTUACJI, TO NIE JA BYŁEM WINOWAJCĄ CAŁEJ SYTUACJI I NIE PRZYZNAJĘ SIĘ DO WINY.

NIE MAM ZAMIARU ZNOSIĆ TAKIEGO TRAKTOWANIA. MOŻECIE MNIE OSKARŻYĆ O ZŁE SŁOWNICTWO ALE NA PEWNO NIE O PROWOKACJE, I O CAŁĄ RESZTĘ.


A I JESZCZE JEDNO PRZEMYSŁAWIE, TEN POST TO OBRONA PRZED NIESPRAWIEDLIWĄ KARĄ A NIE KOLEJNY POST DO SKASOWANIA, JAK CHCESZ TO BARDZO CHĘTNIE CI UDOWODNIĘ ILE MAM LAT.

SWOJE POWIEDZIAŁEM, DZIĘKUJE




Edit admin: Ostrzeżenie + blokada wypowiadania się na forum na okres 14 dni.
Uzasadnienie:
Typowy trolling

Użytkownik Eury edytował ten post 08.04.2011 - 07:20


#2 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To zachowuj się adekwatnie do wieku. Pokrzykiwaniem jak to niesprawiedliwie zostałeś potraktowany nic nie zdziałasz, a jedynie wzbudzisz u innych użytkowników negatywne emocje do Twojej osoby.
Nic nie usprawiedliwia wyzwisk. Wyzwiska to rynsztokowy język. Nikomu nie jest miło ani czytać, ani słuchać, takie frazesy.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych