Skocz do zawartości


Wniosek o surowe wyciągnięcie konsekwencji wobec patologicznych zachowań


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam. Owy wniosek uznałem napisać jawnie i jest on skierowany do władz naszego forum. Nie będę się rozpisywał, więc przechodzę do rzeczy.
Nie podoba mi się to w jaki sposób prowadzone są rozmowy młodzieży na shoutboxie.

Proszę, o to wypowiedź użytkownika Armstrong.

*Armstrong* public/style_images/darkpro/user_popup.png - [07.04.2011 - 15:40] Jesteś lamusem bo twoje prowokacje nie wywołują u mnie agresji tylko żal, musisz być bardzo biednym człowiekiem. Zgadza się, wypowiedziami klanów jak ty się nie przejmuje, trudno się przejmować wypowiedziami osób takich jak ty. Zrobiłbyś karierę w cyrku, z twoimi zdolnościami rozśmieszania mnie i innych swoimi wypocinami, karierę w cyrku masz murowaną. Ty mi współczujesz? hhahahah. Błaźnie, dla mnie jesteś nikim.

To zaledwie jedna wypowiedź. Tych wypowiedzi naliczyłem kilkanaście. Są ordynarne, chamskie i prymitywne.

Nie wolno tak postępować. Jest to karygodne zachowanie. Przema nie ma i zrobił się bajzel.
Tak być nie może.
Wiem, że jeden moderator wysłał raporty na Armstronga.

Forum stanowczo powinno mówić - NIE PATOLOGII

Użytkownik Muhad edytował ten post 07.04.2011 - 15:29


#2

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Walczysz z wiatrakami. Temat jak temat zaraz zniknie i wszyscy zapomną o tym co napisałeś. Ludzi z chamstwa się nie wyleczy. Jaki ktoś jest taki jest, po pewnym czasie wychodzi na jaw kim jest naprawdę.
Za bardzo się przejmujesz Muchad.

Nie ma co próbować wyróżniać się z tłumu bo jedyne co czeka taką osobę to wyśmianie i zlinczowanie.

Don't feed trolls.



#3 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Brain, nie jest to walka z wiatrakami. Można zwalczać chamstwo. Killer ma urlop za wyzwiska w chemtrails. Mishka był nagradzany, jak i inni użytkownicy. Moderatorzy częściej upominają. Nie jest źle, ale trzeba być konsekwentnym.

#4

Suchyy.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście ze można Muhad, ale to żmudna walka. Takie i podobne wypowiedzi świadczą zazwyczaj o poziomie kultury jednego z drugim niestety :hm:

#5

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Shoutbox to obszar forum, zatem dotyczy go regulamin (w całości). Konsekwencje zostaną wyciągnięte, niestety trzeba liczyć się z tym, że pewne wypowiedzi mogą zniknąć w otchłani archiwum. Ze swojej strony zawsze staram się interweniować.



#6 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Dla mnie wycięcie wypowiedzi z shoutboxowego archiwum nie stanowi problemu. Bardzo cieszę się na szybką reakcję wobec wyzwisk.
Pozdrawiam.

#7 Gość_*Armstrong*

Gość_*Armstrong*.
  • Tematów: 0

Napisano

Nieładnie Muhad tak wyciągać zdania z kontekstu, co mam na swoją obronę? Całkiem dużo.

QM, ja się kompromituje? Nie pacjencie, to ty się kompromitujesz od samego początku, ja natomiast muszę ciągle bronić przed twoimi zarzutami, bo nie chcesz zamknąć tej nie wyparzonej japy. Nie bądź śmieszny, kto mnie od początku miesza z błotem? Jesteś ostatnią osobą która ma prawo oceniać czyjąkolwiek kulturę i elokwencję, nawet goście spod budki z piwem mają ją na znacznie wyższym poziomie od ciebie. Ja też spieram się z wieloma użytkownikami, ale nie robię tego w taki skandaliczny sposób jak ty. Nie nazywam nikogo bezpodstawnie kłamcą, internetowym kozakiem, i nie robie z ludzi idiotów tak jak to robisz ty. Powinieneś się wstydzić swojego zachowania a nie afiszować się nim. Nie ma przyzwolenia na kłamstwo? Zgadza się niema przyzwolenia, dlatego też nie rozumiem dlaczego nie zostałeś ukarany, za notoryczne łamanie regulaminu w tym punkcie. Choćby pisząc o mnie nieprawdę.
Na innych forach zostałbyś dawno permanentnie zbanowany, poza takimi forami jak forum onetu i forum QM.
Żal mi ciebie, tylko tyle ci powiem, jesteś beznadziejnym przypadkiem.


Ja tylko powiedziałem wszystko to co większość myśli o QM, bez obijania w
bawełnę i wiem, że mogę otrzymać ostrzeżenie. Przemo lubi pałować i wiem to nie od dziś (pozdrawiam), choćbym to nie ja rozpoczął te przepychankę to i tak dostanie mi się bo złamałem regulamin, jednak że liczę na okoliczności łagodzące, to QM mnie sprowokował, normalnie nie używam takich słów, gość ma po prostu talent do wyprowadzania z równowagi.


Nie mam nad czym w tym momencie myśleć, bo na pewno nie jestem taki jak
QM. Broniłem się bo każdy ma do tego prawo, a to że użyłem takich słów a nie innych...hmm to podziękuj QM, ja normalnie nie używam takich słów, QM ma talent do wyprowadzania z równowagi i tyle.


Muhad, ja czuje się usprawiedliwiony ze swojego postępowania. Każdy ma
prawo do obrony przed zarzutami, tym bardziej jeżeli formuje je taka osoba jak QM, i są one tak absurdalne. Mogłem milczeć, ale w tym wypadku musiałem odpowiedzieć, gdyby ktoś tak samo cie oczerniał, zrobił byś to samo i jestem o tym przekonany. Koniec dyskusji na ten temat.


A co powiedzie o tym co pisał QM?

Armstrong, nie kompromituj się już więcej. Dałeś popis swojej elokwencji i
kultury. Mimo, iż wielokrotnie spierałem się z wieloma użytkownikami na tym forum, pisałem, że kłamią, manipulują etc. to nigdy nie napisałbym o kimś klaunie, lamusie, "to coś". Będziesz kiedyś w Gdańsku to zapraszam, porozmawiamy jak facet z facetem

Dziwnym trafem z równowagi wyprowadza się mała garstka użytkowników
i dziwnym przypadkiem są to użytkownicy, którzy delikatnie rzecz ujmując, w wielu tematach piszą nieprawdę. Skoro jest na to na tym forum przyzwolenie, to niech nie będzie wam za łatwo i przyjemnie Na kłamstwa nigdy nie będzie przyzwolenia.


Bezczelnie kłamstwa i insynuacje, i bozia wie co jeszcze.

Yawgmoth rozumiem, że ostrzeżenie za "Szpaner w necie dupa w świecie",
"wypowiedziami klaunów się nie przejmuje", "pozdrawiam lamusie, Do widzenia klaunie, zrobiłbyś karierę w cyrku" zostanie panu Armstrong przyznane. Nie chciałem tego zgłaszać, ale jaśnie pan wciąż mnie prowokuje, co mu się oczywiście nie uda, bo ja go rozumiem i mu współczuję


Nie kłamię, tylko ktoś usunął rozmowę, w której Armstrong pokazał się z
bardzo kulturalnej strony. Jeśli "samo się usunęło" to przepraszam za insynuację. A Ty Armstrong lepiej chłopie nic już do mnie nie pisz, bo z takimi internetowymi kozakami na odległość szkoda tracić czas


Ile Ty masz lat? Prawisz, jak jakiś niewyżyty nastolatek. Pomogę ci, weź
narysuj sobie moją podobiznę na kartce (podpowiem, że jestem bardzo przystojny), powieś ją na ścianę i rzucaj w nią wszystkim co masz pod ręką, możesz nawet przywalić w nią z baśki dla oprzytomnienia


Z mojej strony pragnę przeprosić za używanie niektórych słów, ale jak już pisałem wcześniej, zostałem do tego sprowokowany, można je potraktować jako takie które zostały podyktowane emocjami. Normalnie nigdy nie używam takich słów, nie używam nawet k* jako przerywnik. QM poraz kolejny udowodnił, że nie zasługuje by być częścią naszej forumowej społeczności.

Jeszcze raz przepraszam bardzo, mam nadzieję, że administracja tego forum będzie w stosunku do mnie wyrozumiała.

Użytkownik *Armstrong* edytował ten post 07.04.2011 - 17:19


#8

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obraźliwe PW można raportować tak jak posty. Ponadto można raportować użytkownika (z profilu). Wracając jednak do SB:

Palmaero - ostrzeżenie za obrazę

Palmaero - [07.04.2011 - 16:00] Muhad - prawda jest taka że posty użytkownika QM obrażają inteligencję większości użytkowników tego forum. Można wyciągnąć z tego 2 wnioski - albo jest trollem - albo jest niepełnosprawny umysłowo.


Quintus Maximus - ostrzeżenie za obrazę

Quintus Maximus - [06.04.2011 - 13:31] ojej, gdyby nie hasbara w moderacji nie miałbym 3/4 ostrzeżeń chłopcze


Quintus Maximus - [06.04.2011 - 13:40] ale ty mnie nie irytujesz, mam dużo współczucia do takich osób i wiem, że w głębi serca jesteś dobry chłopak


Quintus Maximus - [07.04.2011 - 15:32] O i jeszcze "to coś". To coś to masz w majtach, a rozmawiasz z człowiekiem.


*Armstrong* - ban na shoutbox + ostrzeżenie za pomówienia, prowokacyjny charakter wypowiedzi, obrazę, ortografię

*Armstrong* - [06.04.2011 - 15:18] Ban dla ciebie jest jest jedynym rozwiązaniem, apele nie skutkują, kary też nie, pozostaje cie tylko zbanować.


*Armstrong* - [06.04.2011 - 15:28] Podejrzewam, że większość użytkowników, wraz z moderatorami ma dość twojej błazenady na tym forum. Na innych forach już dawno dostałbyś perm bana, szczerze się dziwię, że jeszcze go nie masz.


*Armstrong* - [06.04.2011 - 15:53] A i jeszcze jedno, mam 24 lata, i to co o mnie mówisz niema dla mnie żadnego znaczenia, wypowiedziami klaunów się nie przejmuje, pozdrawiam lamusie.


*Armstrong* - [06.04.2011 - 15:54] Do widzenia klaunie, zrobiłbyś karierę w cyrku.


*Armstrong* - [07.04.2011 - 15:24] QM Cały czas kłamiesz, tak jak kłamiesz o tym, że niby chciałem temat o tobie zakładać, dla twojej wiadomości nie zakładam tematów o błaznach, kłamcach i trollach takich jak ty. Tak się zkłada, że to ty skaczesz do wszystkich na tym forum, nawet do moderatorów, czego ja nie robię, tak więc jeżeli ktoś tu jest internetowym kozakiem to jesteś nim tylko i wyłącznie ty.


*Armstrong* - [07.04.2011 - 15:28] Yawgmoth, zbanujcie to coś.


*Armstrong* - [07.04.2011 - 15:40] Jesteś lamusem bo twoje prowokacje nie wywołują u mnie agresji tylko żal, musisz być bardzo biednym człowiekiem. Zgadza się, wypowiedziami klanów jak ty się nie przejmuje, trudno się przejmować wypowiedziami osób takich jak ty. Zrobiłbyś karierę w cyrku, z twoimi zdolnościami rozśmieszania mnie i innych swoimi wypocinami, karierę w cyrku masz murowaną. Ty mi współczujesz? hhahahah. Błaźnie, dla mnie jesteś nikim.


*Armstrong* - [07.04.2011 - 15:44] "Szpaner w necie d* w świecie" To przysłowie idealnie cię podsumowuje, prawdopodobnie taką osobą jesteś, gdyby było inaczej, musiałbyś być inny ale na to się nie zanosi. Tak więc, żegnam klaunie, produkuj się dalej, ja spadam.


*Armstrong* - [07.04.2011 - 15:58] Tak więc, żąd ma racje, że buduje gazoport. Jak masz opowiadać dyrdymały to się w ogule nie oddzywaj, straciłeś całą wiarygodność w moich oczach.


*Armstrong* - [07.04.2011 - 17:37] QM, ja się kompromituje? Nie pacjencie, to ty się kompromitujesz od samego początku, ja natomiast muszę ciągle bronić przed twoimi zarzutami, bo nie chcesz zamknąć tej nie wyparzonej japy. Nie bądź śmieszny, kto mnie od początku miesza z błotem? Jesteś ostatnią osobą która ma prawo oceniać czyjąkolwiek kulturę i elokwencję, nawet goście spod budki z piwem mają ją na znacznie wyższym poziomie od ciebie. Ja też spieram się z wieloma użytkownikami, ale nie robię tego w taki skandaliczny sposób jak ty.
*Armstrong* - [07.04.2011 - 15:31] Shout działa u mnie bez problemów od kiedy wszedłem na forum, tak więc jak zwykle QM kłamie.


Muhad - ostrzeżenie za obrazę

Muhad - [07.04.2011 - 16:05] Palmaero, nie ma usprawiedliwienia na patologie internetowe



Temat uważam za zamknięty.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych