Skocz do zawartości


Zdjęcie

21:37


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm od czego by tu zaczac... Nie bedzie to zaden artykul. Bardziej ciekawostka moze pytanie. W zasadzie sam juz nie wiem. Na forum jestem juz od dluzszego czasu i wiem jak kazdy podchodzi do tego tematu z reszta ja podchodze tak samo aczkolwiek ciekawosc jest silniejsza. Tematow juz byly setki i nie chcialbym zeby mnie krytykowano jak innych gdyz od roku sie wstrzymywalem z ta wypowiedzia. Dopiero powstal podobny temat choc nie tez taki do konca. Podchodze calkiem do tego sceptycznie ale byc moze ktos jeszcze ma podobne dziwne reakcje na to cos. Mianowiscie chodzi mi o liczby a w zasadzie to godzine 21:37. Wiem wiem tak. Pewnie kolejna osoba costam wymysla.

Po pierwsze nie obejrzalem filmu Numer 23 bo ile mozna ogladac jedna rzecz a w zasadzie juz za 2 razem nie byl az taki ciekawy. Nie zdarzylo sie tez ostatnio nic co mnie sklonilo do napisania tego tematu.

Przejdzmy do rzeczy. Z reguly gdy patrze na zagarek wieczorem jest wlasnie 21:37. O 21:37 zaczal sie jakis film ostatnio. Rowniez o 21:37 mialem calkiem niedawno przesiadke pociagiem. Wczoraj lub przedwczoraj zauwazylem u siostry ksiazke "http://ebookgigs.com...ad.php?p=23700" ktora w zasadzie sam kupilem (o dziwo jak sie mozecie domyslic.. nie! Za 30zl. Za 21 zl nie bylo :D)

21:37
"[37] Each day Jesus was teaching at the temple, and each evening he went out to spend the night on the hill called the Mount of Olives, [38] and all the people came early in the morning to hear him at the temple. "

W zasadzie mam wrazenie ze po prostu mam dziwne odczucia co do godziny 21:37.

Czy najprawdopodbniej bardziej zwracam na nia uwage niz na inne z jakiegos powodu? Moze dlatego ze jak umarl JPII (a zmarl o 21:37) to bardzo to przezywalem?

Nikt z moich znajomych/rodziny nie ma chyba zbyt wiele zwiazanego z ta godzina jak i ja sam nie kojarze zadnych dziwnych chwil zwiazanych z ta godzina.

Czy ktos jeszcze widuje ta godzine czesciej niz zwykle? Pytam z czystej ciekawosci. Moze jakies ciekawostki co do tej godziny? Wszelkie komentarze idz sie wyspac mnie nie interesuja bo sa nudne :D

I TAK UWAZAM ZE TO PO PROSTU PRZYPADEK!!!!!! Co nie zmienia faktu ze spytac mozna.
  • 0



#2

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

22:44 to moja ulubiona, na 7dni w tygodniu widzę ją na zegarku 5,6 razy :)
2 i 4 to moje ulubione liczby więc zwracam na nie zawsze uwagę i wszędzie je widzę :)
  • 0



#3

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sorry nie moglem sie powstrzymac :D Ludzie co to za reklamy!

http://img861.images...s/i/sssssr.png/

:D

22:44.. Masz jakies ciekawe powiazania z ta godzina? :D Moze cos wygrales?
  • 0



#4

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie, raz w życiu coś wygrałem, ale to nie o tej godzinie.
po prostu to wbija się w pamięć, podświadomie. drugą godziną jest 14:44 równie często przeze mnie trafiana ;)
gdy ktoś umiera czy się żeni nie patrzę na zegarek i nie szukam powiązań, kolejny zwykły dzień.

Użytkownik dżekson edytował ten post 07.04.2011 - 10:35

  • 0



#5

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A to jest cos takiego ze powinno sie sprawdzac na pogrzebie lub na weselu zegarek? Pierwsze slysze :D
  • 0



#6

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Również za każdym razem jak spojrzę wieczorem na zegarek jest 21:37, ciekawa sprawa, ale nie znajduję żadnego jej wytłumaczenia.
  • 0



#7

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja sie chyba nakrecam nie raz bo ostatnio w pociagu byla 21:33 to sie nakrecilem ze spojrze o 21:37 i tak bylo :D Dzwina godzina. Ale za proste by bylo gdyby to tylko godzina byla. PORA POSZUKAC TEORII SPISKOWYCH :o Zaraz sie okaze ze dzieki tym cyfrom byl atak na WTC a prezydent Obama dostal przez nie nobla :D
  • 0



#8

slaine.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawsze gdy pisze z dziewczyną smsy i jest 09:23, to dostaję od niej wiadomość. Codziennie. Urodziłem sie 23 września. Czarna magia? x|
  • 0

#9

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak sam napisałeś, "tematów już były setki...", ale dzięki niemu, szperając po necie trafiłem na polską produkcję "Trzy minuty - 21:37". Czyli jak dla mnie, jednak coś wniósł.
Z drugiej strony mogłeś to dodać w temacie w którym sam się dzisiaj wpisywałeś, mianowicie "Prześladowane liczby", niż zakładać osobny :P

http://www.youtube.com/watch?v=45D0zk1uE7M

. . .

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 07.04.2011 - 15:44

  • 0



#10

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A moja godzina to 13:37 :) codziennie patrzę na zegarek i zawsze załapuje się na właśnie tą dziwną godzinę. (w sumie to gram w grę gdzie 1337 oznacza słowo leet... Kto wie co to znaczy to się uśmiechnie :) ). Zaczynam już z uśmiechem na twarzy spoglądać na zegarek po południu ;) każdy chyba ma taką godzinę.
  • 0



#11

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nie mam swojej "ulubionej" godziny, ale dość często łapię się na godziny w formacie xy:xy albo xy:yx (np. 12:12 albo 12:21). Zapewne większość populacji tak ma, że natrafia na tego typu czas i myśli "o kurde, chyba jestem wyjątkowy skoro tak często mi się to przytrafia" :)

@BrainsCollector
Leet chyba w każdej grze internetowej jest używane i oznacza jedno i to samo -,-
  • 0



#12

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tamten temat jakoś bardziej mi pasował bo "jego" liczbę 42... Nie wiem :D Godzina 19:11

Cholera :D Razor1911 :D Fani pobierania wiedzą kto to :D Jak to do wszystkiego można coś dopasować

OOO

19.12.10 Data rejestracji kolegi wyżej. Akurat o 19:12 wysłałem wiadomość ;D

Chętnie obejrzałbym ten film!

Użytkownik AequitasVeritas edytował ten post 07.04.2011 - 18:17

  • 0



#13

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a moja ulubiona to 11:11. nawet posta tutaj raz napisałem o 11:11 :P o dziwo dopiero w tym roku tak mocno nasiliło się to



co do 21:37 to moja była miała to samo.
  • 0

#14

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To musi być czymś naturalnym. Bo równie dobrze możemy powiedzieć, że budzenie się jest czymś para.
Ja np. Budzę się o 7:40 +- 5 minut i myślę, że po prostu kiedy pierwszy raz zauważyliśmy jakąś godzinę to podświadomie nasz zegar biologiczny "podpowiada" nam - o to już ta godzina. I tak oto spoglądamy na zegarek o właśnie tej magicznej godzinie.

Co by nie było człowiek jest tak skomplikowany, że nawet sami nie wiemy co podświadomie możemy zrobić.
  • 0



#15

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Strach się bać! Zaczynając tu pisanie była 20:12! Czyżby to przepowiednia?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych