Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duchowe Przebudzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie wielu z Was widziało już ten materiał video, lecz dla tych którzy nie widzieli, polecam obejrzeć. Wiedzcie, że nie jesteście sami w doświadczaniu tych przemian, nie jesteście odosobnieni w swych przeżyciach, coraz więcej ludzi zadaje sobie te same pytania co wy. Kim jesteśmy naprawdę, co tu robimy, i czy jest coś większego na tym świecie niż to co mogą dojrzeć nasze zmysły w fizycznych aspektach życia codziennego, jak możemy dotrzeć do głębszego rozumowania naszej rzeczywistości i do sensu egzystencji nas i wszystkiego co nas otacza, jest to nieuniknione, bo jak można mijać się z prawdą, która nosimy w sobie od zawsze...


aby właczyc napisy prosze kliknac na CC (obok jakosci filmu)

Użytkownik restek edytował ten post 04.04.2011 - 11:29

  • 0

#2

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety napisy nie dzialaja. Dobrze ze znam Angielski :D

Zapowiada sie calkiem ciekawie. Tu chyba chodzi o ksiazke prawda?



Ksiazke mozna posluchac tez na youtube. Part 1wszy wyzej!
  • 0



#3

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

na pewno dzialaja, jak klikasz na "cc" obok zauwazysz krecace sie kropki to oznacza ze sie wczytuje, u mnie to trwa 2 sek.
w moim filmiku chodzi o prywatne doznania, lecz pokrywa sie to z ksiazka :)

Użytkownik restek edytował ten post 04.04.2011 - 12:00

  • 0

#4

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U mnie pojawia sie wykrzyknik kolo CC. Moze to wina blokady w szkole. W kazdym razie podoba mi sie ten filmik. Bardzo podoba mi sie ze ludzie znani tez popieraja wiele teorii i tez interesuja sie tym. To sprawia ze ... hmm ludzie tacy jak my nie sa juz tacy mali.
  • 0



#5 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To już było moi drodzy, więc nie ma sensu powielać wątku.
  • 0

#6 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

To sprawia ze ... hmm ludzie tacy jak my nie sa juz tacy mali.

Nigdy mali nie byli, ale chcieli nimi byc, z pseudo wygody. To jest jak wirus, chcesz czy nie zarazasz sie i...zaczynasz zyc.
Temat jak dla mnie baaardzo na czasie. Plus
Pozdrawiam
  • 0

#7

bartezzz.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Duchowe przebudzenie, jak to nazywacie, czyli rewolucja umysłu.
Istota zdaje sobie sprawę że coś jest nie tak zaczyna szukać prawdy i zaczyna się efekt lawiny.
Tylko że większość tutaj zgromadzonych szuka i szuka i myśli że dowie sięw końcu prawdy absolutnej, że ktoś nasyci jej ego, że ktośjej powie o co chodzi i tu cie mamy...

Tylko Ci którzy zaprzestali szukać, przestali się ,,podniecać" tematami poruszanymi tu i innych tego typu miejscach, oraz wydarzeniami typu - miałem dziwny sen co to znaczy, bądz widziałem coś dziwnego, i głowi się nad tym długi czas, mijając prawdziwą esencję i sens duchowości

Prawda jest taka że wszelkie praktyki, bądz rażąca większość mija się z celem tego co każdy zapewne chciał by tu osiągnąć.

Tylko oczyszczanie umysłu poprzez ciszę, równowagę, niedualność, wejście w bezemocyjną obserwację rozwiązuje wszystkie problemy,
odblokowywuje czakry i staje się przepustką do wyższych wymiarów.

Wpierw jednak priorytetem jest zbić etykietę ego, wtedy odblokowywujemy pęk zółty, i podróże w astral, 4 i 5 wymiar są do do osiągnięcia.

Jeżeli nasz umysł nie będzie jak lustro, wtedy nasze dostrojenie jak i zapanowanie nad wydarzeniami w kontinuum nie będzie dość możliwe.

To jedyny sposób aby opuścić tą hodowlę podczas śmierci, stać się wolnym, samodzielnym i nie trafić do konfederackich szkół gdzie większość nieświadomych osób trafia po śmierci...
  • 2



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych