Skocz do zawartości


Zdjęcie

Alone in The Zone (Czarnobyl 2010/11)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Alone in The Zone (Czarnobyl 2010/11) (47 użytkowników oddało głos)

Podobał ci się trailer filmu Alone in The Zone?

  1. Tak (41 głosów [87.23%])

    Procent z głosów: 87.23%

  2. Nie (1 głosów [2.13%])

    Procent z głosów: 2.13%

  3. Nie Mam Zdania (5 głosów [10.64%])

    Procent z głosów: 10.64%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja również szczególnie, że ograniczył liczbę tych kopii. Jak coś się robi za darmo to trzeba mieć pieniądze na to. Teraz w imię niekomercyjność prawie nikt go nie obejrzy, być moze nawet nie sprzeda wszystkich płyt. Gdyby natomiast wrzucił swój filmik na ipla czy inne serwis za mniejszą opłatę to na pewno zarobiłby nie małe pieniądze. Naprawdę szkoda mi ludzi, którzy na własne życzenie zaprzepaszczają swoje życiowe okazje. Może nawet by go ktoś zatrudnił, a tam jego film pozostanie w niszy.

Tym nie mniej już zbieram znajomych, żeby zrobić zrzutę i kupić ten film.

Pozdrawiam
  • 0

#17

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już jest pełna wersja tego filmu. Oficjalnie nie ma tego nigdzie w necie (bo niby skąd), ale dla chcącego nic trudnego i da się znaleźć link do pobrania (i oczywiście usunięcia z hdd w ciągu 24h). :)
  • 0



#18

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sam w strefie

Czarnobyl



Dołączona grafika


Dołączona grafika


Film był swojego czasu płatny. Na mnie zrobił ogromne wrażenie bo jeszcze tak szczegółowego "oprowadzania po Strefie" nie widziałem. Jest całkiem inny niż wszystkie dokumenty do tej pory. Napisy PL(Disc 1)Napisy nie są tłumaczeniem wypowiedzi autora filmu, są komentarzem odwiedzanych miejsc dodanym po wykonaniu filmu (Disc 2 brak napisów). Niestety drugą część nie ogląda się już tak fajnie bo brakuje napisów ;/

Z kamera na kasku i aparatem fotograficznym w reku, Arkadiusz Podniesiński samotnie przemierza zamkniętą strefę wokół elektrowni atomowej w Czarnobylu. Opuszczone miasta i wioski oraz tragedia setek tysięcy ludzi to najbardziej wymowny przykład nieostrożnego obchodzenia się z energia atomowa. Ostatnia awaria elektrowni atomowej w Japonii po raz kolejny pokazała, ze zabezpieczenia nigdy nie będą wystarczające, gdyż nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zagrożeń wynikających z katastrof naturalnych, zawodnej techniki czy błędów ludzkich. Skoro tak, kto będzie następny? Czy warto ryzykować?

Tutaj trailer

http://www.youtube.com/watch?v=Q259ETDik5U


Źródło:
Alone in the Zone
  • 1



#19

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja tak podbiję i zapytam czy ma ktoś napisy PL do tego CD2?
  • 0



#20

LukeKZ.
  • Postów: 183
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też właśnie tego szukałem ale nie mam, szkoda że ten facet nie tłumaczył co ten Ukrainiec w elektrowni gadał.
  • 0

#21

ufo1987.
  • Postów: 357
  • Tematów: 79
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też właśnie tego szukałem ale nie mam, szkoda że ten facet nie tłumaczył co ten Ukrainiec w elektrowni gadał.


No właśnie to interesuje najbardziej ;/ O ile w CD1 nie ma takich rozmów to w CD2 jest tego sporo ;/
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych