Skocz do zawartości


wnoszę o usunięcie niesprawiedliwego ostrzeżenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam

Proszę o usunięcie ostrzeżenia, które dał mi niewiadomych przyczyn moderator Yawgmoth (z resztą jak ktoś mi je daje to tylko on;) i to w temacie którym mam niestety racje...

w ostrzeżeniu napisał tak: "Udowadniaj, ale przy zachowaniu kultury i nie w tym temacie. Ostrzeżenie za obraźliwą wypowiedź. "

a oto ten post:

"taki duzi chłopak z ciebie, a piszesz takie głupoty, zero pojęcia na temat i to jeszcze moderator.


Żaden użytkownik nie musi wiedzieć czy dany plik jest zamieszczony na YT w zgodzie z prawem, czy też z jego naruszeniem.

gdy sobie obejrzy po cichu to nie, ale gdy wyciąga po niego ręce i publikuje na forum to każdy użytkownik musi wiedzieć co jest prawne, a co nie, nie mogę sobie przypadkiem ściągnąć film z danego linku, ponieważ sobie na nim wisiał, tak samo przechodząc koło samochodu z otwartymi drzwiami i kluczykach w stacyjce, nie mogę sobie pojezdzić , chociaż jaki to problem wsiąść i pojechać? filmy są na licencji discovery i do tego programu są produkowane, aby je prawnie obejrzeć trzeba wykupić ten kanał, po wykupieniu możemy sobie wtedy na legala zgrać na płytkę dla własnych potrzeb, ale nadal nie można tego filmu rozprowadzać, nawet jeżeli płacimy abonament.

przez właściciela praw autorskich i nie zastosowała się do prośby, wtedy może się narazić na konsekwencje cywilno prawne. Puki co nie widzę żadnego zagrożenia. Jeśli YT uzna za stosowne wykasowanie pliku wtedy zniknie i u nas. Nie widzę problemu.

polak zawsze mądry po szkodzie, wystarczy poinformować pewne organy o tej akcji i kanał na youtube oraz forum może zakończyć kadencję.

przykładowo kanał nautilusa został zablokowany wiecie za co? za krótki wycinek programu z tvp, dosłownie kilkuminutowy, nawet nie był to film czy serial, mieli farta że nie publikowali go na stronie bo byłby większy przypał i nie pomogły żadne gadania "że fundacja, że nie wiedzieliśmy..." śmieszne i świadczy o małej wiedzy, moderator powinien mieć coś w głowie.

przemo może jakiś zakładzik o krateczkę, albo dwie przy świadkach? czy muszę to udowadniać praktycznie? może lepiej jest się posłuchać i pogłębić wiedzę na ten temat? tobie jest to wskazane :D"

Ja rozumiem że mógłbym dostać ostrzeżenie za "rozsiewaną kłamliwość" ale za obrazę? jaką obrazę? kogo? czyją? a może za pisanie prawdy?

Proszę mi to uzasadnić bo tego nie rozumiem.

tutaj ten temat:
http://www.paranorma...w-laboratorium/

Użytkownik Nivers edytował ten post 31.03.2011 - 17:05


#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam

Proszę o usunięcie ostrzeżenia, które dał mi niewiadomych przyczyn moderator Yawgmoth (z resztą jak ktoś mi je daje to tylko on;) i to w temacie którym mam niestety racje...

w ostrzeżeniu napisał tak: "Udowadniaj, ale przy zachowaniu kultury i nie w tym temacie. Ostrzeżenie za obraźliwą wypowiedź. "

a oto ten post:

"taki duzi chłopak z ciebie, a piszesz takie głupoty, zero pojęcia na temat i to jeszcze moderator.

Cholera. Zaczynamy jak w Libii i Egipcie? Ludzie, którzy sprzeciwiają się władzy? Nie wypowiadałem się w dwóch poprzednich tematach, bo nie było po co, ale to już przesada. Jeden wskazał drogę buntu, reszta za nim. Rozumiem, że czujesz się z tym źle, że dostałeś ostrzeżenie, chcesz publicznie narzucić władzę moderatorowi, żeby może miał mniejszy respekt na forum, czy coś, ale Tobie się to nie uda. Nikomu się nie uda.

Według mnie: "taki duzi chłopak z ciebie, a piszesz takie głupoty, zero pojęcia na temat i to jeszcze moderator." podchodzi jak najbardziej pod obraźliwą wypowiedź, a konkretnie: "piszesz takie głupoty". Osobiście może to urazić, nie dziw się, że dostałeś warna.

Do wszystkich planujących takie akcje: Załatwiajcie to na PW z modem, ew. administratorem. Chcecie obniżyć rządy moderatorów wytykając im co tylko się da. Nie tak to działa. Koniec kropka.

Użytkownik Fisher edytował ten post 31.03.2011 - 17:20




#3 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Dla mnie modem może być też babcia kleopata z borków kosiorków, ważne by wykonywała dobrze swoją robotę. Jeszcze raz proszę o zapoznanie się z tematem i rozpatrzenie mojej prośby.

Fisher jakaż to władza? Co ja mam klękać przed nim i przeprosić za prawdę? Najpierw niech sobie weźmie kodeks prawny do rączki i poczyta troszeczkę, a później niech sie na ten temat wypowiada, razem ze swoimi podwładnymi piratami którzy staczają forum w ciemne strony, przykro jest na to patrzeć, ale to jest Polska, jak to mówią "kraj ....."

#4

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

Moderatorzy dobrze wykonują swoją robotę.
Oczywiście to tak tylko dałem taki paragraf, nie zamierzam wtaczać się w dalszą dyskusję, gdyż jest ona niepotrzebna. Przyjdzie moderator, wyjaśni Ci, zamknie temat i skończy się tak jak z innymi.

Użytkownik Fisher edytował ten post 31.03.2011 - 17:43




#5 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

jak tak zrobi to od razu niech usunie mój profil, taka jest moja wola, czekamy na administratora

pozdrawiam

#6

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oho, kolejny "niewinny", a to niby co:

śmieszne i świadczy o małej wiedzy, moderator powinien mieć coś w głowie.


§4.7 Dyskutuj na temat treści wypowiedzi innych Użytkowników, ale nie atakuj ich personalnie, nie odnoś się do ich cech charakteru, stopnia rozwoju umysłowego, przynależności do określonej rasy, grupy religijnej itp.

I ? Nadal nie miałem podstaw ? Pomijając, że wcześniej mogłem wstawić ostrzeżenie za offtopic, a jeszcze wcześniej za wulgaryzm - to też nie jest prawda ?



#7

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dużo pisałem o odwoływaniu się od decyzji moderatorów, pisałem też, że bezpodstawne posty będę usuwał, a ich autorów strącał w niebyt.

Jednak nie tym razem. Po przeczytaniu tematu (podanego przez Niversa) uważam, że moderator - w tym konkretnym przypadku Yawgmoth - nadużył swojej funkcji. Ostrzeżenie oczywiście cofam, natomiast Yawgmoth otrzymuje tymczasową blokadę na wszystkie funkcje moderatora, ponieważ nie jest to jego pierwsze nadużycie wobec użytkownika tego forum.

W najbliższym czasie wraz z gronem s.moderatorów podejmę decyzję odnośnie ewentualnego całkowitego zdegradowania moderatora Yawgmoth. Na chwilę obecną temat pozostawiam otwarty.



#8

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że to zdanie:

śmieszne i świadczy o małej wiedzy, moderator powinien mieć coś w głowie.


nie odnosi się w żaden sposób do:

§4.7 Dyskutuj na temat treści wypowiedzi innych Użytkowników, ale nie atakuj ich personalnie, nie odnoś się do ich cech charakteru, stopnia rozwoju umysłowego, przynależności do określonej rasy, grupy religijnej itp.


?

Jeśli nie, to sam proszę, o zdjęcie funkcji, bo najwyraźniej mamy całkiem odmienne standardy. A propos standardów, to Eury jestem zawiedziony stylem, w jaki to załatwiasz - po 1 nie osobiście (na priv / w dziale moderatorów), a publicznie, a po 2 i co ważniejsze - właśnie teraz po raz pierwszy się dowiaduję, że miałeś do mnie wcześniej zastrzeżenia, a kompletnie nic mi nigdy nie pisałeś, co już jest po prostu nie fair.

To tyle, proszę o zdjęcie mi funkcji.



#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prima Aprilis! :) Szkoda, że obyło się bez głównego zainteresowanego tj. Niversa. Liczyłem na soczystą wymianę zdań, tymczasem Yawgmoth (czy Przemo, tego nie wiem ;) dał się wkręcić o czym wiedziałem już dzisiaj rano czytając przesłane do mnie PW :D

Całkiem na poważnie, popieram decyzję moderatora Yawgmoth i dziękuję za trafną argumentację Przema. Warn Niversa jest uzasadniony, a temat pozostanie niebawem zamknięty :) Dziękuję za uwagę.



#10

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przyznaję, dałem się wkręcić. Jakby tego było mało - ta akcja była planowana [tzn nie TA (że akurat z Niversem), ale w tym stylu - że mnie zdegradują, zbanują, zdecokolwiek], ale wczoraj przed zalogowaniem byłem tak zaabsorbowany czymś, że na śmierć zapomniałem o 1.04 :) i dopiero pisząc do Eurego na priv potwierdzenie... zrozumiałem :D i zaliczyłem face palma. No nic, mam nadzieję, że przez to przynajmniej było dobrze "zagrane" i wiarygodne.



#11 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wam to się naprawdę nudzi :)
A co do Niversa, według mnie nie obrazi kogoś jakoś specjalnie, nie był agresywny. Jednak za spam mu się należało.

#12 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobry wkręt :D

Za jaki spam? spam jest wtedy kiedy się piszę nie na temat, mój tekst wnosił dużo do tematu, ale już nie będę się rozpisywał bo wystarczy tylko ogarnąć ten temat i będzie wszystko jasne. Ja się zachowam honorowo :D

Temat zakońocziny, pozdrawiam wszystkich

#13 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Do czego zmierzasz? Mi się po prostu nie chcę gadać z facetem o dziecięcym umyśle, to co powiedziałem jest czystą prawdą, cały tamten temat jest piractwem i nie wiem co mi usiłujesz na siłę wcisnąć, swoje powiedziałem i dlatego już milczę, po co mam się kłócić? Dla mnie jest to marnowanie czasu. Wjebałeś się w rozmowę ze mną, a mi chodziło o tego moda co mi dał ostrzeżenie. Skończ już waść wstydu oszczędź, nic do ciebie nie mam więc odpuść, do dymisji już i tak się podałem hehe może Ci i innymi to zrobi lepiej na psychice.

a co do tematu to nie zamykaj tylko go usuń, nie ma sensu żadne zamykanie, tym bardziej gdy temat jest o użytkowniku którego nie ma na forum.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych