Skocz do zawartości


Zdjęcie

SETI nawiązało kontakt z obcą cywilizacją!?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#31

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytam te ostatnie wypowiedzi i własnym oczom nie wierzę...
Czy wyście poszaleli?
Ktoś coś bąknął, a wy już niemal w szaleństwo popadacie.
Jak będzie oficjalnie podane: jaki to sygnał, z jakiego kierunku, co zawierał, to wtedy i ja uwierzę. Jedyny potwierdzony dokumentami jest sławetny sygnał "WOW". I nawet wtedy, jak to podano do wiadomości nikt nie robił takiej sensacji, jak niektórzy tu na forum. Trochę opamiętania panowie. I panie.
  • 0

#32

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli odebraliśmy sygnały to znaczy że trafiliśmy na takich samych prymitywów jak my co to wysyłają sygnały w kosmos


Racja, wątpie czy tak zaawansowani technicznie kosmici, którzy posiadają pojazdy ufo na antygrawitacje lub napęd magnetyczny, korzystają z fal radiowych
Może to być inny sposób komunikacji, lub cywilizacja jest tak zaawansowana że żaden sygnał nie 'wycieka' z ich planety.

A po za tym taki sygnał biegł by co najmniej 1000 lat jak i nie więcej.
;(
  • 0



#33

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakie nagrania, nic o nich nie słyszałem. Zapodaj linka to chętnie posłucham i poczytam o tym.

Linka bezpośrednio do tych nagrań nie mam, ale są one zawarte w filmach np: Dan Akroyd unplugged on UFOs, Secret Space i pare innych. Link do Secret Space jest chyba nawet na tym forum w dziale download.
  • 0

#34

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe czy to jakiś sensowny przekaz czy tylko pojedyncze sygnały, bo jak ten przekaz coś znaczy no to zaczyna robić się ciekawie



no wlasnie w tym sęk czy jeden sygnal czy ciag :wow: :wow: :wow: :wow:
  • 0

#35

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cote-d'Or napisał/a:  
ciekawe czy to jakiś sensowny przekaz czy tylko pojedyncze sygnały, bo jak ten przekaz coś znaczy no to zaczyna robić się ciekawie  



no wlasnie w tym sęk czy jeden sygnal czy ciag    


Ale ten post wnosi do tematu.... :surprised:

Gdyby to był jakiś sensowny przekaz to nie zdziwiłbym się jeśli ta cywilizacja już by nie istniała, ponieważ wiadomo ile leci tak sygnał radiowy :)
Zależy też o ile oddalona jest od nas ta planeta.
  • 0



#36

Rysiu.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem temat zamknięty.... nic nie było o tym w Internecie... nie mam pojęcia skąd się takie pogłoski wzięły, że Seti coś wykryło jak chyba nic nie wykryło!!!
  • 0

#37

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu zamknięty?Może dowiemy się jeszcze czegoś ciekawego.
A tak btw.jak nie wiesz skąd się wzieły te plotki,obejrzył dokładnie 1 post tematu
  • 0

#38

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sama nazwa tematu sugeruje iż jest tam forma zapytajnika z wykrzyknikiem - czyli jeśli coś takowego ujrzało światło dzienne to czy jest to potwierdzona informacja itd.

Można przecież sobie gdybać co i jak i czekać na dalsze wieści (o ile takowe będą).
  • 0



#39

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukajac wiecej informacji na ten temat natrafilem na cos takiego:
...While analyzing low frequency radio wave images taken by the Very Large Array telescope at Socorro, New Mexico in 2002, Dr. Hyman and his his fellow researchers detected an intermittent signal that seemed intelligently directed. The signal consisted of five highly energetic radio emissions of equal brightness that lasted 10 minutes each and appeared every 77 minutes over a 7-hour period from September 30 to October 1...
Dołączona grafika
Wiecej na ten temat tu: http://www.aztlan.ne...nter_galaxy.htm
Dosyc ciekawe, jest nawet powiazanie z rokiem 2012 :-D
  • 0

#40

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi wystarczy sam fakt odebrania sygnału ,ludzie z programu mają konkretny sprzet i wiedzą co mówią ,mnie nie interesuje to skąd odebrali sygnał na jakich falach itd....to są pierdoły liczy się sam fakt ,że odebrali .... ludzi na świecie nie bedą mówić o częstotliwosciach i galaktykach ...bedą mówić ,że sygnał został odebrany i to wystarczy , to ta wiadomośc może zmieni mentalność/podejście ludzi do sprawy ufo.... eltom podaruj sobie nie każdy musi dotknąć żeby uwierzyć.....szaleństwo?

Co do techniki .... jak jedziesz do niemiec to starasz się mówić po niemiecku itd. to ,że nadają dla nas na falch nie nie znaczy ,że są na naszym poziomie, to jak rozmawianie z delfinami :-D
  • 0

#41

Rysiu.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie dowiemy się niczego więcej.... sprawa przycichła i w zbyt wielu źródłach nawet o tym mowy nie było.
  • 0

#42

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czasami wieści pojawiają się nagle,bez względu na to czy sprawa aktualnie jest wałkowana czy nie.
  • 0

#43

Rysiu.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne... aktualnie przestała działać strona Seti... próbek nie chce mi centrala przyjmować... coś jest nie tak
  • 0

#44

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Has Alien Contact Been Made? Yes! According to Dr. Steven Greer - info z UFO Casebook
  • 0



#45

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

=[dj_cinex]=, też o tym czytałem na kilku stronach - info pojawiło się wczoraj. Mozna by kogoś pomęczyć mailami z pytaniem czy to prawda bo to jedyny sposób zeby wymóc jakąs reakcję. Tylko nie wiem do kogo w tej sprawie pisać? Jak jest tu jakiś użytkownik SETI@home to może by pomógł znaleźć kontakt do koordynatorów projektu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych