Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krzysztof Jackowski


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

adik12.
  • Postów: 25
  • Tematów: 20
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wywiad z Krzysztofem Jackowskim


Michał Dukiel: Skąd pochodzą pana wizje, czy otrzymuje je pan od osób zmarłych?
Krzysztof Jackowski: Trudne pytanie. Nie miałem tych zdolności od dziecka. Mając ponad 20 lat zacząłem mieć jakieś dziwne przeczucia, które potem w rzeczywistości okazywały się faktem. Trochę mnie to zadziwiło. Trudno mi powiedzieć skąd one pochodzą, jednakże uważam, że ma to związek z telepatią, że myśl ludzka jest jak...bluetooth. Uważam, że myśl cudzą można wykraść. Aktualnie kończę książkę pt. "Zmarli mówią". Dlaczego akurat zdecydowałem się na ten tytuł? Ponieważ opisuje ona przypadki spraw, w których brały udział osoby zmarłe. Jest to szereg przypadków, w których uzyskiwałem informacje w wizji, gdzie danej osoby ciało się znajduje.Podziękowanie policji / Fot. Prywatna dokumentacja Krzysztofa Jackowskiego

Mogę podać jeden istotny przykład. Chociażby odnalezienia ofiary mazurskiego szkwału. Ostatniej osoby nie można było znaleźć, a półtorej miesiąca po zaginięciu bezbłędnie wskazałem, gdzie jest ciało. Gdyby była to tylko telepatia czyli myśl, jak ja - jasnowidz mógłbym wskazać miejsce, gdzie dany człowiek się utopił? Ale proszę mi wyjaśnić skąd się bierze informacja, gdzie aktualnie ciało się znajduje. Jeżeli człowiek się topi w punkcie X,
ciało znajduje się w punkcie Y, a między nimi jest przestrzeń półtorej kilometra, to skąd wiem gdzie się znajduje ciało, skoro dusza nie istnieje. Chyba że dusza istnieje i ja tak uważam, że osobowość człowieka dalej egzystuje także po śmierci. I na to wskazuje moja 20-letnia dokumentacja.

Jaki procent pana wizji się sprawdza?
-Bardzo różnie, ja przy okazji pisania tej książki, zacząłem analizować różne przypadki i doszedłem do wniosku że występują tutaj różne okresy. Jest czas kiedy w tygodniu mogę znaleźć kilka ciał, ale jest i czas kiedy nie znajdę ani jednego w tygodniu - chociaż próbuję. Procentowo trafnych mam około 60-80 proc., pozostałe to nietrafne. Aczkolwiek statystycznie, gdyby zapytał pan policjanta śledczego, ile procent spraw wyjaśnia to powiedzmy podałby 60-70 proc,, resztę nie wyjaśni, mimo że użył swojej wiedzy tak jak powinien. Byłoby to dziwne, gdyby człowiek mógł wszystko zrobić, jeżeliby tak było, to człowiek byłby boski, ale człowiek nie jest boski.

Z jakimi problemami ludzie się do pana zgłaszają?

Z bardzo różnymi. Od spraw zaginięć po zabójstwa, kradzieże. Ale dużo ludzi w ostatnim czasie zgłasza się do mnie bo mają zaciągnięte po 2,3,4 kredyty i co z tym zrobić. Jasnowidzenie w tym wypadku nie wiele pomoże.

Jaka przyszłość czeka świat i Polskę w najbliższych latach?
Najpierw muszę się trochę cofnąć do przeszłości żeby mówić o przyszłości. Ja nigdy przed 2008 rokiem nie byłem pytany przez media o przyszłość. Ale stało się tak dlatego, że pani redaktor z Gazety Pomorskiej zjawiła się u mnie i zaproponowała, żebym powiedział co się może wydarzyć w następnym roku. Zgodziłem i powiedziałem, iż w połowie września 2008 roku coś złego stanie się z bankami. Powiedziałem także, że to będą bardzo złe czasy dla ludzi, którzy wzięli wtedy kredyty. Jakie było moje i pani redaktor zdziwienie, kiedy 15 września pierwsze banki zbankrutowały. Bardzo często ludzie na forach internetowych piszą, że Jackowski dobrze sobie radzi w odnajdywaniu osób zaginionych, ale do odgadywania przyszłości już nie. I mają rację, ale ja uważam że przyszłość nie jest do końca zaplanowana. To że udało mi się przewidzieć wynika z tego, że był już wcześniej planowany przez 2-3 duże państwa na konkretny okres czyli końcówkę kadencji prezydenta Busha.

Dlatego mogłem wyczuć, że stanie się to w połowie września. Ja także powiedziałem, że ten kryzys doprowadzi do poważnej wojny na świecie. Nie potrafię określić czasu, w którym się to stanie, aczkolwiek różne wydarzenia po ogłoszeniu kryzysu następowały. Na przykład bombardowanie Strefy Gazy, a nie tak dawno Korea. Schizofrenia ekonomiczna, która się wytworzyła po ogłoszeniu kryzysu, a schizofrenią nazywam to, że m.in. Ameryka drukuje puste papiery, nazywając je swoją walutą i nazywa to wspomaganiem gospodarki. Tymczasem jest to jej kompletne niszczenie i to chyba każdy wie. I to jest trochę nielogiczne żeby taki kraj jak Ameryka coś takiego robił, a z drugiej strony logiczne. Być może jest to sztuczne podtrzymywanie koniunktury, ponieważ plan jest inny. Gospodarka amerykańska nie rozwiąże szybko tego kryzysu, ale będzie chciała stworzyć jakieś zagrożenie, na którym Ameryka by zarobiła. Tak to się może skończyć.

Co do Polski to chcę powiedzieć, że ja zapowiadałem na ten rok spory kryzys. Moim zdaniem u nas się ten kryzys dopiero zaczyna. Także w Gazecie Pomorskiej kilka lat temu pani redaktor powiedziałem, że widzę rozpad Unii Europejskiej z powodu kryzysu finansowego. Powiedziałem także, że rozpadnie się na trzy części. I rzekomo będzie dalej stanowiła Unię, ale będzie to pierwszy krok do rozpadu. Unia Europejska przetrwa, ale tylko w zestawie kilku państw; reszta się rozpadnie. Polska nie może mieć się dobrze, skoro jest w trakcie zaciągania długów od UE i w momencie rozpadu Polska zostanie z tymi długami.

Jak nam pójdzie podczas naszej prezydencji w Unii Europejskiej?

Unia Europejska po raz pierwszy pokaże swoje rogi w stosunku do Polski. I niewiele nam pomoże prezydentura.

Dziękuję za rozmowę

Rozmawiał Michał Dukiel

  • 1

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...=1
http://www.paranorma...=1
http://www.paranorma...=1
http://www.paranorma...=1

Tematów o Jackowskim jest juz na forum wiele, mogłeś to dać do jakiegoś a nie zakładać nowy.

Kim ty w ogóle jesteś, że nawet z Jackowskim wywiady robisz?

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 23.02.2011 - 10:47

  • -6



#3

adik12.
  • Postów: 25
  • Tematów: 20
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zwyczajnym człowiekiem, który pisze artykuły, czasami organizuje małe spotkania na tematy zjawisk niewyjaśnionych i który przeprowadza od czasu do czasu wywiady związane z tematami, które mnie interesują.
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie są śmieszni. Napisałem tylko że było już kilka takich tematów i dostałem za to 4 minusy. Żałosne.
A Jackowski to oszust bez żadnych zdolności.

edycja cisz:

Post nic nie wnoszący do tematu. Spam.
Przyznano ostrzeżenie oraz blokadę wypowiadania się na forum przez okres 30 dni.

No i jeszcze obraźliwe słowa kierowane pod adresem bohatera tematu:


Dołączona grafika
  • -6



#5

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie są śmieszni. Napisałem tylko że było już kilka takich tematów i dostałem za to 4 minusy. Żałosne.
A Jackowski to oszust bez żadnych zdolności.


Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że wytaczanie takich inwektyw wobec człowieka posiadającego pokaźną kolekcję urzędowych podziekowań oraz którego zdolności potwierdziła w ogólnokrajowym kanale japońska tv są karalne.I bynajmniej nie z błahego paragrafu.
  • 2

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, czekam na jego pozew o zniesławienie. Obraziłem boga, muszę się liczyć z tym że mnie zlinczują.
Jackowski jest takim samym człowiekiem jak ja czy ty, jest osobą publiczną, każdy może go oceniać.
Aha nie rozśmieszaj mnie z tą japońską telewizją.
  • 1



#7

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, czekam na jego pozew o zniesławienie. Obraziłem boga, muszę się liczyć z tym że mnie zlinczują.
Jackowski jest takim samym człowiekiem jak ja czy ty, jest osobą publiczną, każdy może go oceniać.
Aha nie rozśmieszaj mnie z tą japońską telewizją.


Nie,obraziłeś publicznie czlowieka nie przedstawiajac nic na poparcie swoich słów.
Ocena to jedno a szerzenia na czyjś temat kalumnii jest oznaką wyjątkowej małości i zbydlęcenia.

Nie mówię że wierzę Jackowskiemu w 100% ale rzucanie takich oskarżeń z powietrza nie przystoi istotom o poziomie moralności wyzszym od szympansa.Zakładam że oczywiście widzialeś choc urywki programu ktory cię tak rozśmieszył?

Użytkownik Mehitabel edytował ten post 23.02.2011 - 17:13

  • 1

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ty pewnie widziałeś ten program, pewnie nawet znasz japoński? No to gratuluję. Japonia ma to do siebie że w ich stacjach telewizyjnych często goszczą jasnowidzów, bo ludzie to lubią. To co mam na poparcie swoich słów już przedstawiłem w innych tematach o Jackowskim min w tym http://www.paranorma...pic=9983&st=615
Ja się swoją widzą nie będę dzielił i w dodatku jeszcze za to minusy dostawał.
  • 1



#9

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ty pewnie widziałeś ten program, pewnie nawet znasz japoński? No to gratuluję. Japonia ma to do siebie że w ich stacjach telewizyjnych często goszczą jasnowidzów, bo ludzie to lubią. To co mam na poparcie swoich słów już przedstawiłem w innych tematach o Jackowskim min w tym http://www.paranorma...pic=9983&st=615
Ja się swoją widzą nie będę dzielił i w dodatku jeszcze za to minusy dostawał.


A i owszem,widziałem.I nie tobie zgadywać czy znam japonski czy nie,i czy moi znajomi znają ten język,czy nie.

To co masz na poparcie swoich słów to wyłącznie własne,plujace jadem przemyslenia i nic więcej,taka jest smutna prawda.
A jeżeli masz jakąś głębszą wiedzę w temacie to bardzo proszę,podziel się nią z nami-prawda nie boli i jeżeli zależy ci na jej udowodnieniu to minusy nie powinny być dla ciebie rzeczą istotną.Za solidne argumenty posypią sie plusy,gwarantuję;)

Użytkownik Mehitabel edytował ten post 23.02.2011 - 17:25

  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne, chciałbyś. Już wiele razy na tym forum pisałem o rzeczach o których mało kto wie i jedyne co mnie spotkało to minusy przyznawane w ogromnych ilościach i brak merytorycznego odniesienia do moich postów. Wszystkie dyskusje kończyły się rezygnacją moich oponentów którzy na do widzenia zostawili mnie z minusami. Podałem ci link do tematu w którym komentuje wywiad z Jackowskim, odnieś się do tego w tamtym temacie, bo jeśli nazywasz to pluciem jadem to ja to traktuję jako typową wymówkę z twojej strony. Mnie prawda nie boli, ale innych owszem.
Jak cie to tak interesuje to wejdź w mój profil i poczytaj pozakładane przeze mnie tematy.
  • 0



#11

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne, chciałbyś. Już wiele razy na tym forum pisałem o rzeczach o których mało kto wie i jedyne co mnie spotkało to minusy przyznawane w ogromnych ilościach i brak merytorycznego odniesienia do moich postów. Wszystkie dyskusje kończyły się rezygnacją moich oponentów którzy na do widzenia zostawili mnie z minusami. Podałem ci link do tematu w którym komentuje wywiad z Jackowskim, odnieś się do tego w tamtym temacie, bo jeśli nazywasz to pluciem jadem to ja to traktuję jako typową wymówkę z twojej strony. Mnie prawda nie boli, ale innych owszem.
Jak cie to tak interesuje to wejdź w mój profil i poczytaj pozakładane przeze mnie tematy.


Może problem lezy nie tylko w tym co piszesz ale jak piszesz?
Traktowanie siebie jako alfy i omegi i mieszanie oponentów z błotem naprawdę nie jest dobrym sposobem na przekazywanie swoich opinii.

A w twoim profilu właśnie widzę co ludzie sądzą na twój temat...

Pardon za offtop...
  • 2

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sądzą tyle że nie mogą znaleźć argumentów na poparcie swoich tez i pozostaje dawanie minusów. No taka jest prawda. Jak nie wierzysz to przejrzyj tematy. Ja już mam zdanie na temat Jackowskiego wyrobione, to jest jednen z wielu jasnowidzów który jest energicznie promowany przez fundację nautilus, a jego przepowiednie są mętne i często się nie sprawdzają, dokumenty którymi się chwali również niczego nie dowodzą, a ostatnie sprawy zaginięć np tej Wieczorek pokazały że jeśli nie ma punktu zaczepienia to ie daje sobie rady.
  • 0



#13

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sądzą tyle że nie mogą znaleźć argumentów na poparcie swoich tez i pozostaje dawanie minusów. No taka jest prawda. Jak nie wierzysz to przejrzyj tematy. Ja już mam zdanie na temat Jackowskiego wyrobione, to jest jednen z wielu jasnowidzów który jest energicznie promowany przez fundację nautilus, a jego przepowiednie są mętne i często się nie sprawdzają, dokumenty którymi się chwali również niczego nie dowodzą, a ostatnie sprawy zaginięć np tej Wieczorek pokazały że jeśli nie ma punktu zaczepienia to ie daje sobie rady.


A jednak sie da w normalny sposob-i teraz mozna dyskutowac:)
  • 0

#14

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy Pan Jackowski przepowiedział dzisiejsze trzęsienie ziemi w Japoni ?
  • 0

#15

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy Pan Jackowski przepowiedział dzisiejsze trzęsienie ziemi w Japoni ?


tak, przewidział,

tylko nie miało ono być dzisiaj lecz w lutym i nie w Japonii ale na kamczatce i nie trzęsienie ziemi ale wybuch wulkanu :D



sorry ale nie mogłem się powstrzymać :)
i nie żebym się z Jackowskiego nabijał bo wierze w to co robi i że na tym się zna (czyli znajdowanie ciał)
ale jak sam mówi on nie przepowiada przyszłości skutecznie
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych