Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE-Czy to prawda?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zuzia1161.
  • Postów: 6
  • Tematów: 5
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Kiedyś wiele czytałam na temat OOBE nawet tutaj lecz nie znalazłam czego szukałam. Widziałam filmik na youtube, w którym jakiś facet mówił na to "śmierć kliniczna" i się przeraziłam, bo nie raz starałam się opuścić swoje ciało fizyczne. Wtedy zaczęły ogarniać mnie myśli "a gdybym wyszła i nie wróciła" "gdybym umarła?" Potem zaczęłam praktykować LD, ale kiedy mi się udało stwierdziłam, że OOBE byłoby o 100 razy fajniejsze.. Ale skoro nazywa się to śmiercią kliniczną? Jak to rozumieć? Czy to na pewno jest bezpieczne? No bo skoro tak to czemu mówi się na to śmierć? :/
  • -1

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OOBE jest bezpieczne. Zawsze wraca się do ciała. A to, że ktoś mówi na to "śmierć kliniczna" to nic nie znaczy. Jeżeli Cię to pocieszy to dodam, że w każdej śmierci klinicznej człowiek wraca do życia. Dlatego mówi się na to "kliniczna".
  • 0



#3

Zuzia1161.
  • Postów: 6
  • Tematów: 5
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

OOBE jest bezpieczne. Zawsze wraca się do ciała. A to, że ktoś mówi na to "śmierć kliniczna" to nic nie znaczy. Jeżeli Cię to pocieszy to dodam, że w każdej śmierci klinicznej człowiek wraca do życia. Dlatego mówi się na to "kliniczna".

O matko to dobrze wiedzieć, bo już się przestraszyłam na samą myśl o słowie "ŚMIERĆ"
  • 0

#4

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszyscy kiedyś umrzemy. Prędzej czy później. Nie ma się czego bać. Śmierć jest początkiem, nie końcem.
  • 0



#5

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja tak spytam trochę z innej beczki: czy da się będąc poza ciałem (w czasie trwania oobe) samowolnie (z własnej woli) uśmiercić własne ciało fizyczne?
  • 0



#6

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie, nie uda się ;)

i to nie jest śmierć kliniczna..

;)

i tak naprawdę jest taki stan OoBE
  • 0

#7

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zuzia1161 A ja proponuję wpisać termin OOBE w wyszukiwarkę naszego forum, jest na prawdę bardzo sprytna i wynajdzie multum tematów, które się znajdują na forum o tematyce OOBE, na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Zachęcam do korzystania z wyszukiwarki, sama nie raz skorzystałam nie nie żałuję, bo pytać w kółko jedno i to samo to trochę takie zalepianie forum...
  • 0

#8

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

OBEE to z tego co wiem to stan psychiczny. Dzieje się w głowie.
A tak w ogóle to coś Ci powiem:


  • 0

#9

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po co ten temat? Na forum jest przynajmniej kilka tysięcy postów na temat OOBE, omawianych było kilka(dziesiąt) pozycji książkowych. Wystarczy poszukać. Zamykam i upomnienie dla autora.
  • 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych