Skocz do zawartości


Zdjęcie

Twarze na zdjęciu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Emzet.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Miałem dawno to wrzucić ale nie miałem czasu. Z góry uprzedzam, to nie żaden fake/fotomontaż, mam 15 lat. Przechodzę do sprawy.
Zdjęcie zostało wykonane 26.11.10 godzina 18:22:44 (z tego co jest podpisane). Idę z kumplami do intermarche po chipsy i też z nudów w sumie.
Miejsce: Ostrów Wlkp, z braku tematu i dla popisu (że mam mocny flesz, telefon k800i) cyknąłem kumplowi jedną fotkę, no i jak fotka się zapisała to się bardzo zdziwiłem, otóż na zdjęciu w tej smudze widać normalnie jedną twarz (taką rozdziawioną, wygląda jak z bajki o duchach), ale że czytałem wasze forum wcześniej to dowiedziałem się że można więcej efektów zobaczyć przerabiając zdjęcie w negatywie, no i jak przerobiłem to zamarłem, na zdjęciu widać 3 twarze, jedna taka rozdziawiona, druga wygląda jak hitler (ale to dziecko, z takim kłem po boku) i taka mina joker (taka szydercza). Wrzuciłem to na laptopa to mogłem dokładnie obejrzeć, jakość jest jaka jest ale przynajmniej o wiele lepsza w porównaniu do oryginalnego k800i (ten ma przerobione stery od aparatu, raiderski). Koło tego intermarche (a prędzej na przeciwko) jest cmentarz, podszedłem do niego i zrobiłem kilka zdjęć, ale tam sama ciemnica i nic więcej. Taka wielka para nie mogłaby powstać po pierwsze: Nikt z nas fajek nie pali, po drugie nikt nie biegł czy coś żeby tyle wtłoczyć pary, zbyt zimno nie było (na pewno nie na minusie) szliśmy we 3 (także "komina" pary zrobić nie mogliśmy bo szliśmy oddaleni od siebie. Być może widać jakbym tym "zjawom" bezpośrednio zdjęcie zrobił ale widocznie musiałem źle aparat skierować, bynajmniej efekt imponujący. Nie wstawiam negatywu ze względu na modem iplusa (wyczerpał mi się wczoraj limit, a negatyw waży jeszcze raz tyle co oryginał, więc bym poczekał) wstawiam na przeklej http://www.przeklej....pg-0026pm8tlbq4 pobierzcie, przeróbcie w negatyw i dokładnie popatrzcie na prawą stronę (ale nie z bliska bo wtedy za dużo nie zobaczycie). Sorry jak gdzieś zdania są niespójne, bądź źle wstawione przecinki. Pisałem na szybko bo brat ma zaraz z laptopa korzystać. I co do jakichkolwiek zdjęć innych niestety na razie zrobię bo miałem problemy z palcem od nogi i jestem świeżo co po usuwaniu kawałka paznokcia (ból niesamowity). Jak tylko będę mógł chodzić na tyle żebym się nie męczył (teraz praktycznie kuleje) to pójdę tam i cyknę kilka zdjęć. Jak więcej pytań to piszcie, odpowiem w miarę szybko. Pozdrawiam
  • 0

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eeee, zwykły dym, para czy cokolwiek to jest. Nic specjalnego.

Użytkownik Fisher edytował ten post 04.02.2011 - 17:31

  • 0



#3

Emzet.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eeee, zwykły dym, para czy cokolwiek to jest. Nic specjalnego.

Przerób w negatyw to zobaczysz, że para se złożyła nagle 3 twarze. BTW to jest dziwne bo nas 3 i 3 twarze (tak sobie teraz pomyślałem) Ale nie powiem dokładnie gdzie te twarze są, przejedźcie dokładnie po zdjęciu, żeby nie było, że coś sugeruję ;).

Edit: Net załapał dobrze, wrzucam negatywa http://www.fotosik.p...341246eca8.html

Użytkownik Emzet edytował ten post 04.02.2011 - 17:38

  • 0

#4

Izeer.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gzie tu są jakiekolwiek twarze? Jakbym sie nie przypatrywał nic nie widac. Masz zbyt bujną wyobraźnie i widzisz to co chcesz zobaczyć.

Użytkownik Izeer edytował ten post 04.02.2011 - 18:08

  • 0

#5

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może i trochę widać te "twarze", ale moim zdaniem przypadkowo się to tak ułożyło. Miałam na zajęciach kiedyś takie ćwiczenia z różnymi obrazkami, które miały wykazać, że ludzki mózg jest taki już, że jak raz załapie jakiś obraz to potem ciężko mu się przestawić i np. zobaczyć coś innego co tam jest, bo się bardzo sugerujemy.
  • 0

#6

Emzet.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gzie tu są jakiekolwiek twarze? Jakbym sie nie przypatrywał nic nie widac. Masz zbyt bujną wyobraźnie i widzisz to co chcesz zobaczyć.

Zacznę od końca twojej wypowiedzi. Nie mam zbyt bujnej wyobraźni, i nie widzę tego co chcę zobaczyć. Bo wtedy ani razu nie rozmawialiśmy o duchach czy coś podobnego, zrobiłem zdjęcie i zobaczyłem takie coś, przerobiłem w negatyw i widać już 3 twarze. Skoro zobaczyć znaczy uwierzyć to nie wiem jak nie możesz widzieć, są aż tak perfidnie widoczne, że moja matka od razu zobaczyła że są. A nawet jej nie powiedziałem co na tym zdjęciu jest. Skoro seryjnie nic nie widzisz to Ci podeślę wersję tam, gdzie jest zaznaczone. Ciekawi mnie czy to są "dobre dusze" czy coś nie tak z nimi. Czy ktokolwiek się z takimi twarzami spotkał.
Zaznaczone gdzie się znajdują


Edit: Zapomniałem link oto on: http://www.fotosik.p...1471da56c4.html

Użytkownik Emzet edytował ten post 04.02.2011 - 18:42

  • 0

#7

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Jeśli nie wiesz co zrobić to zadzwoń po...



!

Użytkownik defensis edytował ten post 04.02.2011 - 18:49

  • 6



#8

Emzet.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli nie wiesz co zrobić to zadzwoń po...

http://www.youtube.com/watch?v=Oznj6AFeiRE

!


Sorry, ale to co najmniej żenujące. Jak taki team tu gości to nic tu po mnie, chciałem się dowiedzieć coś więcej. Mod czy ktokolwiek może usunąć ten topic.
  • -1

#9

shadowsongishere.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Miałem dawno to wrzucić ale nie miałem czasu. Z góry uprzedzam, to nie żaden fake/fotomontaż, mam 15 lat.

nom to nie fotomontaż tylko zwykłe zdjęcie.Tylko :roll:
PS ludzkie zmysły są zadziwiające. co prawda nie zobaczyłem twarzy ale cos innego

Dołączona grafika
człowieka z plecakiem i głowe smoka :rotfl:


Jeśli nie wiesz co zrobić to zadzwoń po...

http://www.youtube.com/watch?v=Oznj6AFeiRE

!


Sorry, ale to co najmniej żenujące. Jak taki team tu gości to nic tu po mnie, chciałem się dowiedzieć coś więcej. Mod czy ktokolwiek może usunąć ten topic.

ale tam nie ma NIC PARANORMALNEGO :/
kolejny 15 latek szukający ''na siłe'' rzeczy paranormalnych tam gdzie ich nie ma :<
nie chce mi sie tłumaczyć dlaczego bo i tak nie pojmiesz :roll:

Użytkownik shadowsongishere edytował ten post 04.02.2011 - 19:38

  • 0

#10

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja tam widzę na przykład matkę boską:P ostatnio widziałem ją też w jajecznicy....:P każdy widzi to co chcę zobaczyć...
  • 1

#11

Emzet.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, nie ma to już sensu dalej ciągnąć. Skoro ja już tłumaczyłem że nie widziałem tam nic co chciałem zobaczyć. Bo jakbym chciał tak bardzo, to bym musiał zobaczyć tam paczkę lay's. Modek usuwaj/zamykaj. Pozdrawiam.
  • 0

#12 Gość_но

Gość_но.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakie te zdjęcia są nudne przez ich schematyczność. Ciągle ten sam motyw: para lub dym i coś na kształt twarzy albo "duch na żydowskim cmentarzu". Niedługo ktoś zrobi kupę, dostrzeż na niej twarz, zrobi zdjęcie z "duchem" w sedesie i przyjdzie się tutaj pochwalić.

żeby Ci rozjaśnić co chce ci przekazać, dam ci popularny motyw:

Dołączona grafika
  • 4

#13

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzie, nie dajmy się zwariować... Czy wszędzie będą siedzieć duchy i tylko czyhać na śmiertelników? Nie żyjemy już w średniowieczu, a i nawet wtedy dym nie był takim nadnaturalnym tworem, za jakiego teraz ludzie go uważają.
  • 0

#14

Izeer.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyjrzałem się zdjęciu gdzie zaznaczyłeś owe "twarze". Dalej nic nie moge tam znaleźć, ani twarzy ani zadnego innego kształtu. Jeden bedzie widział twarz a drugi latającego słonia. Uważam że na tym zdjęciu nie ma nic paranormalnego.
  • 0

#15

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kolega palił papierosa, puścił dymek, który przypadkowo uformował się w twarz w momencie robienia foty. Myślę, że gdybyś za każdym razem robił zdjęcia wydychanego dymu to miałbyś pełno takich twarzy, smoków i innych różnych rzeczy.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych