Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewiduję przyszłość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#46

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aha jeszcze co do testów. Bernatowicz udaje i ironizuje w wywiadach których udziela. Mówi że Jackowskiemu dali byli jakieś karteczki i on by miał zgadywać, a on w tym sobie rady nie daje. To jest po prostu komiczne udawanie.


Dziwne to bardzo, dawać do odgadnięcia karteczki człowiekowi, który w około połowie potrafi odgadnąć, gdzie leżą martwe zwłoki ludzi. Nie pomyślał Pan, że jasnowidztwo NICZYM nie różni się od innej branży naukowej? Że jeden jasnowidz może odbierać fale zdarzeń ludzi martwych (jak Jackowski), drugi bardziej nadaje się do karteczek, trzeci do odczytywania przyszłości danego człowieka, czwarty do jeszcze innego?

Zgodnie z Pana logiką, nie ma różnicy w tym, na jakich kołach poruszają się np. samochody. Co za różnica, czy jedzie na samych felgach, kole drewnianym czy innym materiale? A jednak jest różnica? Jednak przez 100 lat wnioski są jedne: nie ma lepszego materiału na koła niż guma, prawda? To jednak ma to jakieś znaczenie, czy nie ma?

Ma znaczenie, czy dany malarz maluje kubizmem, nowoczesnym stylem, rubensowskim, kolażem, czy innym? Wszak wszyscy malarze - tylko efekt inny, prawda?

I takie rzeczy należy tłumaczyć? To wstyd, po prostu wstyd - Pan robi z Nas dosłownie idiotów. Takich rzeczy nie powinno się tłumaczyć komuś, kto doskonale wie o tym.

Skoro pomiędzy ludźmi, dziedzinami nauki, etapami mechaniki, efektami nauki są "subtelne" różnice - jak można zakładać, że tak bardzo delikatna i niepoznana sfera jest tępa i kwadratowa? Że tam NIE ma różnic?

Z mojej strony temat został wyczerpany, pozdrawiam.
  • 0

#47

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale lejesz wodę. Sprawa jest prosta. Jackowski może się zgłosić się do tej fundacji i zaproponować przebieg testu. Tylko musi to zrobić osobiście , a nie jak wcześniej za pośrednictwem kolegi. A potem obie strony dogadają się co do szczegółów tego testu. Nie musi jechać do USA. Więc co mu jeszcze nie pasuje? Przecież ja do niego nie będę dzwonił i błagał żeby się tam zgłosił.
Ale niech nie krzyczy teraz że nie pojechał tam bo i tak by mu zrobiono taki test, żeby poległ. To jest tłumaczenie godne pożałowania. Nie byłeś, nie narzekaj- tyle mam do powiedzenia Jackowskiemu.
I ja bym prosił żeby rozmawiać o faktach, a nie o tym co się komuś wydaje. Zwłaszcza kieruję to do ciebie. Jeśli chcesz dyskutować na dany temat to najpierw poczytać coś o nim.
  • -1



#48

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha Ty poczytałeś o nim na stronach typu racjonalista i wiesz o nim wszystko. A każdy kto ma o nim inne zdanie niż Ty - kłamie i leje wodę.
Szkoda czasu
  • -1



#49

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli masz jakieś haki na tego pana, to je przedstaw. Może gościu był tajnym agentem o pseudonimie ,,magik"?
Dawaj co masz. A jak nic nie masz to nie krytykuj.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 29.01.2011 - 20:18

  • -6



#50

nungal.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za dużo komputera. Get a life dude. IMHO.
  • 2

#51

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słabi jesteście. Ostatni post shorteza to coś w stylu: jeśli nie można udowodnić, że ktoś jest niewinny, to można przypuszczać, że jest winny. Brawo, gratuluję logicznego myślenia.
  • -2



#52

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja z kolei przewiduje przeszłość...jak by ktoś potrzebował wróżenia z fusów bądź z kuli dyskotekowej, nie omieszkam dodać, iż wróżę także z kiszonej kapusty i pleśniowego sera gorgonzolla czasami zdarza mi się wróżyć z drachy na majtach, lecz jest to strasznie czasochłonne i męczące w szczególności dla nosa, więc służę swoją osobą... ostatnio przewidziałem, że Kopernik zmarł, było ciężko ale dzięki temu ludzie mnie szanują...:P
  • 0

#53

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Wiem wszystko...zwała z Ciebie jest kolego i nie zaśmiecaj forum bzdurami, bo żal. Od dawna wiedziałem, że masz coś z głową, ale nie wiedziałem, że tak szybko się z tym ujawnisz. Odejdź od kompa i idź pograć w piłkę czy cokolwiek. Poruszaj się człowieku i dotleń mózg. OMG
  • 0

#54

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

kolejny frustrat. Idź i pomyśl nad swoją marnością i ignorancją. Nie zaśmiecaj mi tematu takimi pierdołami. Pouczaj swoje pluszowe misie.
  • -2



#55

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam!Już po samym tytule naprawdę nie miałem najmniejszej ochoty tu zaglądać.Ale,że dziś mam mało do roboty,nudzę się..Czytając posty autora muszę stwierdzić,że jest osobą intrygującą ;) i dzięki niej ja też przewiduję przyszłość.Tą najbliższą, z dużą szansą na powodzenie..
Mianowicie przewiduję,że autor tego tematu w ciągu miesiąca(może kilka dni po) nas opuści (ban,wycieczka do zakładu?).
W przeciwieństwie do autora tematu,moje przewidywania nie są oparte o system, lecz o intuicję.
Moja metoda jest w około 99,9% skuteczna.To znaczy, że jest prawdopodobieństwo, że nic się nie wydarzy. ;)
  • -1

#56

shadowsongishere.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W ciągu miesiąca umrze pewna znana osoba związana z polityką. Trudno mi dokładnie określić w jakim dniu się to stanie. Być może ta śmierć nastąpi kilka dni po tym okresie.
Będzie to Polak.

Moje przewidywania nie są oparte o intuicję, horoskopy, gwiazdy itp. To jest pewien system wymyślony dawno temu przez znanego mentalistę Theodore 'Theo' Annemanna. Na świecie jest tylko kilka osób, które znają sekret tego triku.
Gdzieś czytałem, że Randi wie o co w tym chodzi. Nie wiem kto jeszcze to zna.

Moja metoda jest w około 95% skuteczna. To znaczy, że .

Eee?
Wiedziałem że coś z tobą jest nie tak ale żeby aż tak?
Za 60 minut pewna osoba zostanie potrącona przez samochód
Moja metoda jest w 99% skuteczna. ale nic nie powiem bo jest prawdopodobieństwo, że nic się nie wydarzy

Użytkownik shadowsongishere edytował ten post 31.01.2011 - 23:02

  • -1

#57

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem Wszystko po prostu pokazał w trochę niekonwencjonalny sposób myślenia niektórych użytkowników i już wszyscy naskoczyli ^^. Zarzucając mu ignorancję itp. itd. pokazujecie jacy właśnie Wy jesteście małostkowi i krótkowzroczni. Dzięki temu tematowi pokazaliście jak traktujecie osoby o innych poglądach, o innym schemacie myślenia, po prostu innych. Przykro mi bardzo to powiedzieć ale nie wielu z Was zdało ten "test", że tak to nazwę. Może troszkę więcej samokrytyki, dystansu do siebie? Na jakiej podstawie zarzucacie Wiem Wszystko choroby psychiczne, naganne cechy charakteru? Powiem inaczej. Często czytam jego wypowiedzi i śledzę sposób w jaki prowadzi konwersacje, że tak się wyrażę. Może chłopina i jest zaborczy ale spójrzmy prawdzie w oczy. W większości sporów jego argumenty i przytoczone przez niego fakty były na prawdę celne i przechylały szale na jego stronę. Totalnie nie rozumiem, czemu chłopaka tak minusujecie?
  • 4



#58

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie potrafię zrozumieć czemu nikt jeszcze nie zamknął tego tematu.
Szanowny Pan, który ukrywa się pod nickiem Wiem Wszystko pieprzy coś 3po3, nie daje żadnych konkretów ba ! nawet przestano wyłudzać od niego informacje, które rzekomo posiada, ale nie wyjawi.
Skoro temat jest uznawany za prowokacyjny i wynika z tego jedna wielka kłótnia bez żadnych wniosków to powinien być już daawno zamknięty ;)
  • 0

#59

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Erik Jan Hanussen właśc. Hermann Steinschneider[1] (ur. 2 czerwca 1889 w Wiedniu, zm. w nocy z 24 na 25 marca 1933 w Berlinie) – austriacki iluzjonista i mentalista pochodzenia żydowskiego, uznawany za jasnowidza, utrzymujący kontakty z nazistami. Trafnie przepowiedział dojście Adolfa Hitlera do władzy w styczniu 1933 i pożar Reichstagu w lutym 1933; przez prasę lewicową nazwany "prorokiem Hitlera". Zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach.

http://pl.wikipedia....ik_Jan_Hanussen
  • -2



#60

Jericho.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego ze wiekszosc samozwanczych prorokow ma taka metode przewidywania:
Powtarza cos rok w rok, by np. po 23 latach 3 miesiacach z duma powiedziec "A nie mowilem?'.

Natomiast autor tematu: cos czuje ze ten temat obroci przeciwko komentujacym i zrobi z siebie ofiare, a z nas tych zlych.


Co do skutecznosci metody: te % to bzdury - zeby uzyskac wiarygodne dane procentowe musialbys przebadac wszystkie przypadki uzycia tej metody, co jest niemozliwe, chyba ze umiesz przenosic sie w przyszlosc i przeprowadzilbys obliczenia od pierwszego uzycia tej twojej metody do ostatniego przypadku jej uzycia. Od deski do deski - nie da sie liczyc na ciagle zmieniajacych sie liczbach,
zapewne twoje slowa zapisane na tym forum - przynajmniej co do procentowej skutecznosci sa wyssane z palucha.

Forumowicze choc satyrycznie, chocby wrozenie z draski na gaciach (co mnie bardzo poruszylo), podchodza do tematu - maja racje.
Jest za duzo mozliwosci, za malo kryteriow by uwierzyc ci w lichwiarskie metody wrozenia.
w ciagu miesiaca umrze w cholere ludzi i nie tylko przecietnych zjadaczy chleba , ale i wybitnych naukowcow czy politykow,a ty pewnie poprostu podasz link do klepsydry jakiegos czelabińskiego profesora i napiszesz "A nie mowilem?'
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych