Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lewitacja małej dziewczynki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#31

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ta... Shortez ten MINUs to twoja sprawka?
Jeśli tak to jeśli ktoś weźmie taką ironie na serio musi być idiotą. I owy cytat pasuje do Ciebie w takim razie... Ewidentnie widać, że robię sobie z tego filmiku jaja.
Nie wiem jakim x*X*X trzeba być, żeby brać takie coś na 100% poważnie. Nie wiem o co Ci chodzi.

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 06.01.2011 - 21:03

  • 0

#32

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Każde wyjaśnienie jest lepsze od tego że jest to prawdziwa lewitacja.
Jest dość dużo technik lewitacji, ale mało kto o tym wie. A ja się nie zamierzam dzielić swoją wiedzą.

To niech mi teraz ktoś wyjasni dlaczego ten kształt tak przypomina człowieka i skąd on się wziął

Dołączona grafika

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 06.01.2011 - 21:09

  • 0



#33

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Możecie mi wyjaśnić z czego zwisa owa "gałązka" i dlaczego pojawia się po zrobieniu zooma, kiedy normalne obiekty położone blisko obiektywu właśnie wtedy się rozmazują.


Wg mnie jest to źdźbło jakiejś trawy. Wystarczy spojrzeć w jaki sposób się przemieszcza - góra nie zachowuje się tak, jakby opierała się o jedno miejsce, by podwiesić dziewczynkę. Lata po całym kadrze od rogu do rogu. Jeżeli to faktycznie lina, to chyba przywiązana do helikoptera.

Oczywiście też uważam, że to fake, głównie przez ten zjazd kamery w najważniejszym momencie. Myślę, że twórcy postarali się na tyle, by nie było widać żadnych lin i osób trzecich ;)

Użytkownik skittles edytował ten post 06.01.2011 - 21:08

  • 0



#34

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy ja dałem ? Heh
zwracasz się do nas z tym tekstem to nie dziw się, że tak interpretują ludzie.

Jakbyś taką wiedzę posiadał to byś powiedział oby tylko obalić ten filmik, ale ich nie znasz to mówisz, że się nie podzielisz tą wiedzą. Proste
  • 1



#35

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A czy ja dałem ? Heh zwracasz się do nas z tym tekstem to nie dziw się, że tak interpretują ludzie.

Jacy ludzie? Tylko Ty...
Nie wiem, czy był by taki idiota na forum, który palnął by taką tezę. No z pewnością nie ja...
Wtrącam się? Aha... A co mam papugować to co napisali już inni przedstawiając swoje stanowisko w tym temacie?
Dziwisz mnie.
Ołć. Patrzę i masz -2 za wypowiedź... Czyli widocznie tylko ty tak zinterpretowałeś moją wypowiedź... Bo jakoś 2 osoby się oburzyły na Ciebie...

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 06.01.2011 - 21:13

  • 1

#36

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i jak widzisz już nie masz minusa, a wogóle takowego nie widziałem. Ale widzę u siebie. No taki surprise widzę. Btw. Dzięki za minusa

Życie jest po to żeby zadziwiało na każdym kroku. Jak widzisz dzisiaj wdepnąłeś we mnie. Ot kolejny dzień z zaskoczenia

Dziękuję dziękuję za minusy. (kłania się)

Ale już na dzisiaj limit minusow jogurta i wiem wszystko się wyczerpał. Niestety
  • 1



#37

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Owy minus był... Jakieś kila minut temu. Widać, został zredukowany przez kogoś z tych, który Tobie dał minusika.
Wdepnąłem w Ciebie, ale but się szybko odlepił.
Kolejny minus widzę. Ale to nie moja sprawka ja się w to nie bawie... Tak samo jak z dodawaniem znajomych na NK.
Nawet nie o reputacje tu się nierozchodzi tylko o ten nieszczęsny post skugerujący mi w łagodny sposób, że jestem idiotą.
  • 1

#38

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W nagrodę dam Ci plusa żeby nie było, że jestem idiotą

Nie sugerowałem, tylko zapytalem czy za takowego się uważasz. Zresztą. Koniec ot

O proszę, 3 plusy dostałeś. Mam nadzieję, że już jest ok i można skończyć ten temat
  • 1



#39

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja Ci zredukuje minusa, żeby zakończyć spór.
Ale myślę, że Ty dałeś tego minusa i poczułeś się winny :)
Wracając do filmiku przyszła mi do głowy myśl, że skoro ludzie naprawdę radzą sobie dobrze z grafiką to czemu ten filmik nie mógł by być picem na wodę. Avatar to to nie jest ale skoro ludźie bawią się w filmiki, które rzekomo przedstawiają statki obcych...
  • 0

#40

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziewczynka została wklejona ? Hmm nie widziałem tam "teleportacji" czyli przeskoków dziewczynki o kilka pikseli względem tła. Co jest bardzo częste w takich fejkach...

Ale prędzej uwierze, że dziewczynka była doklejona niż to, że ktoś ją na linie trzymał.
  • 1



#41

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No z tą liną nie głupie. Jak ktoś czyta komixxy to wie, że "ROSJA TO STAN UMYSŁU" a nie fakt :D sądząc po wyczynach rosyjskich studentów skaczących z dachu bloku w zaspy wiem, że nie było by problemem odwalenia fachowej roboty.
W filmach też mamy do czynienia w klejaniem postaci przenoszonej z niebieskiego tła. Inaczej nie powstału by Gwiezdne wojny etc..Zwkłe fake moim zdaniem. prędzej uwierzę, że bóg istnieje...
  • 1

#42

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakieś wyjaśnienie musi być. Uwierzę w każde które nie zawiera kosmitów, nieziemskiej technologii i wyjasnień ezoterycznych.
Wygląda to śmiesznie. Ta wisi w powietrzu a tamta się gapi potem gdzieś biegną jak gdyby nigdy nic.
  • 0



#43

Kokoju.
  • Postów: 23
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Warto jeszcze zwrócić na inną rzecz uwagę. Otóż - po tym jak kamera zjechała na inny kierunek nie ma rozmazanego "tego czegoś", za wyjątkiem maleńkiej rozmazanej kreski u góry, i wygląda to tak, jakby grafik wymazał już tego "prześwitującego człowieka", ale zapomniał o wymazaniu też tej liny.
  • 0

#44

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teraz używa się green roomów do robienia takich scen. Tylko to przy takiej jakości... No byłoby widać zielone kontury
  • 0



#45

7th.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziewczyna strasznie dziwnie wisi w powietrzu. Mnie z kolei zastanawia dziwne odkształcenie(?) na kurtce. Czyżby tam była zaczepiona jakaś lina?
Dołączona grafika
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych