Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje przeżycie.. Pytanie ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

GregorN.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam bardzo serdecznie tym bardziej, że piszę po raz pierwszy Tutaj. Z góry bardzo przepraszam, bo nie wiedziałem w jakim dziale mam to napisać, i jeżeli się pomyliłem proszę o nieusuwanie, tylko przeniesienie do właściwego działu. Otóż od dawna interesuje się pranormalnymi zjawiskami, tematami na które ciężko znaleźć odpowiedź. Dużo medytowałem, czytałem dużo literatury o tej tematyce, miałem różne doznania typu, (LD czy OBE, które były według mnie książkowe, że tak powiem) dzięki temu. Otóż lunatykowałem dużo razy i miałem już takie sytuację ,że budziłem się w nocy i notowałem coś nie pamiętając tego w ogóle na następny dzień. Postanowiłem podzielić się tym co "mi się samo napisało" i zapytać czy ktoś miał do czynienia z czymś takim, czy ktoś coś takiego przeżył, i czy to może coś oznaczać. Oczywiście jeśli ktoś może zinterpretować te zapiski bardzo proszę.
Tego dnia wypiłem dwa piwa całkiem wczesniej, i oglądałem taki filmik o możliwościach ludzkiego umysłu, ale myślę że nie ma to znaczenia. Oto co zapisałem. ( W mniej więcej w takiej formie jak jest poniżej)

"
Idziesz dalej to plan jakis chyba
Zapytaj o zagranie w tym radiu w audycji. Jako anoni
mowy dj. Jak Ci zaufają zagraj, puść odbrą nutę i się przyłóż
Jeśli Cię docenią będziesz
się mógł świetnie poczuć i w jakiś sposób dowartosciować. Pamiętaj że dużo myślałeś
o Marysi, stanowczo za dużo... Mimo że jest taka ładna i prawdopodobnie nie
osiągalna dla Ciebie, prubój i walcz o nią dopóki tylko możesz i oczywiście chcesz.
Wtedy przy tym prawie niemożliwym powodzeniu, postaraj się zmienić na dużo lepsze. Bądź dobry,
i solidny i darz miłością wszystkich. Postaraj się być dobrym tak czy owak... MUSISZ SIE ZMIENIĆ !!!!!
BO SZKODZISZ W TEN SPOSOB TYLKO SOBIE I SWOIM NAJBLIŻSZYM !!!
To teraz raz dwa trzy to co życzysz mi ty wiem..... Szczęcia i miłośći, i zrozumienia
nawet jutro przyjzdziesz do mnie o siodmej


Lustro którego nie ma, nara braciszku (i koło tego podpisu 2 kółka przekreślone 3 kreskami prostymi) "

Zaznaczam, że nigdy w życiu nie miałem nic wspólnego z DJ-ką, nie mam ani też nie miałem brata i chyba nie czuję się też niedowartościowany jakoś źle w życiu, chociaż nie jest bardzo kolorowe.
Zapisywałem to w zeszycie który leżał na biurku prawdopodobnie a po obudzeniu leżał koło łóżka na ziemi.
Zapisałem to jakoś albo przez sen (może to coś było jakimś fragmentem snu) a może się obudziłem i tak wpół świadomie pisałem, lecz jakoś wymazało mi się to z pamięci co jest mało prawdopodobne i naprawdę nie wiem.
Nie twierdzę też że może coś to ważnego oznaczać, i tym bardziej nie próbuje się tu na siłę doszukiwać jakichś nadprzyrodzonych zjawisk. Jeżeli ktoś tylko może to proszę się podzielić jakąś wiedzą lub opinią na ten temat.
Za każdą odpowiedź nawet jakąś obraźliwą typu że jestem chory na głowę lub coś podobnego również dziękuję bo to dla mnie też jakaś sugestia.

Użytkownik GregorN edytował ten post 31.12.2010 - 07:42

  • 0

#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wyglada to jak rozmowa z podswiadomoscia lub wyzszym ja
tylko tak mnie interesuje czy to co jest tam napisane ma jakiekolwiek odzwierciedlenie w rzeczywistosci
czy interesujesz sie muzyka?
kim jest Marysia?
  • 0

#3

OKSBartekOKS.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest kilka możliwości:

1. właśnie podświadomość, bądź wyższe ty :)
2. usłyszałeś, hmmm, telepatycznie jakąś rozmowę i ją spisałeś przez sen
3. może masz dar samopiszącej ręki i ktoś przez ciebie przemawia
4. jeśli znasz jakąś Marysię i kogoś kto jest z nią powiązany i co więcej ma brata, możliwe, że ten przekaz nie był skierowany do ciebie
5. zwykłe nagromadzenie informacji w mózgu plus jakiś bodziec, który skłonił cię do napisania nic nie znaczących słów
6. przyszedłeś do niego/niej o siódmej?
7. prowokacja, choć myślę, że można to wykluczyć :)
8. spróbuj jakoś się zainteresować tym symbolem, który narysowałeś ;)

Użytkownik OKSBartekOKS edytował ten post 31.12.2010 - 12:52

  • 0

#4

GregorN.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesuję się muzyką ale w taki sposób że gram na saksofonie ale z muzyką elektroniczną nie miałem nigdy nic wspólnego.
Co do Marysi, to w moim życiu nie ma nikogo istotnego o tym imieniu. Tak po przemyśleniu sobie wszystkiego myślę że możliwość nr5. napisana przez OKSBartekOKS jest najbliżej prawdy.

"5. zwykłe nagromadzenie informacji w mózgu plus jakiś bodziec, który skłonił cię do napisania nic nie znaczących słów

"

Nie ma tutaj nic znaczącego ani związanego ze mną, a to że napisałem to w zeszycie niby przez sen myślę że spowodowane jest właśnie informacjami, artykułami z takich for jak to. Kiedy się dużo naczytam gadam przez sen i takie tam.

Dziękuję za odpowiedź :)
  • 0

#5

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Lustro którego nie ma, nara braciszku (i koło tego podpisu 2 kółka przekreślone 3 kreskami prostymi) "


Bardzo możliwe, że mnie po prostu ponosi wyobraźnia, ale pierwsze skojarzenie, jakie mnie naszło po przeczytaniu tego fragmentu było takie, że jest to fragment z życia Ciebie, ale żyjącego w innym wymiarze. Nie wiem jak, ale w jakiś dziwny sposób znalazłeś połączenie z tym wymiarem.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych