Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kolejny film przedstawiający obcego. Tym razem prawdziwy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
271 odpowiedzi w tym temacie

#166

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Młodego pyskacza :D ha dobre. Nie ma to jak wiem wszystko i jego wyznawcy. Robi sobie chyba grunt pod grób do którego wpadnie na 180dni jeśli nie opanuje swojego temperamentu i nie ugryzie się czasem w język, a nawet kilka razy żeby to o czym pomyslał wyleciało z tego łba. Bo nie chodzi tu o jego uciszenie tylko o zmianę tonu wypowiedzi i stosunku do innych ludzi. Ta... Marzenia ścietej głowy

Ok a teraz na temat. Mam jeszcze otrzymać odpowiedzi i film od Alexa. Jeszcze chcę zrobić tą ostatnią rzecz przed zamknięciem tematu, bo mimo wszystko chciałbym zobaczyć oryginalny klip, tak jak i yoh czy horror.
  • 0



#167 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Sniffer
Jak milo, ze sie zegnasz, myslalam jednak, ze co slabsi to juz odpadli, a tu taka niespodzianka. ;)
Ps.Sorry za OT, ale nie moglam sie powstrzymac z radosci, ze kolega taki kulturalny, no no...
  • 0

#168

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chociaż myślę, że zamknięcie tematu i późniejsze jego zedytowanie przez moda było by chyba bardziej rozsądne patrząc na ostatnie posty. Bo to naprawdę zaczyna się robić trollowisko
  • 0



#169

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

aha no szukałem tego YUOMO i nic nie znalazłem, dopiero o UMMO więcej na googlach piszą

Ja uważam temat za wyczerpany i na odparcie już nie liczę. Sprawa się wyjaśniła ten nagrywacz kosmitów okazał się kolejnym sprytnym manipulatorem a przyparty do muru zaczął kręcić.

A poza tym, to nie byl zaden szarak tylko YUOMO


I nie zasmiecam tematu, tylko ineligentnie wyrazam opinie na temat tego co widze na filmie


Inteligentnie? :/

dzięki Sniffer

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 16.12.2010 - 22:21

  • 1



#170 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

ooo brak argumentow... Jakie to slodkie :mrgreen:
Nie bede dyskutowac na temat jakosci filmu, zastanawia mnie tylko fakt, ze bardzo rzadko uzywa sie wizerunku UMMO do robienia sobie jaj, jako ze akurat ten "obcy" jest najmniej znany i najmniej uwidaczniany na zdjeciach.
UMMO uchodza za tych, ktorzy unikaja osobistego kontaktu z ludzmi. Dlaczego wiec dla przyslowiowych "jaj" nie wzieto bardziej popularnych postaci, jak wlasnie Szarak?
Convers

słodkie to było jak sam na waszą oświeconą trójke wyskoczyłem aż moderator musiał zakończyć dyskusję ^^. Może i dobrze bo jedynie dolg coś dyskutował a ty robiłaś za wsparcie i to nie bardzo pomocne.

Podbudowujesz sie przed walka? To jak w Kung-fu ulaa. Pewnie czujesz ze znow nie dasz rady sam, ale pomarzyc mozna. Brawo, marzenia sa wazne.


Użytkownik mag1-21 edytował ten post 16.12.2010 - 23:07

  • 1

#171 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

słodkie to było jak sam na waszą oświeconą trójke wyskoczyłem aż moderator musiał zakończyć dyskusję ^^. Może i dobrze bo jedynie dolg coś dyskutował a ty robiłaś za wsparcie i to nie bardzo pomocne.


Tak wracając do tematu i nawracając z offtopu. Zadam takie małe pytanko. Osobiście to jestem zwolennikiem teori, że jest życie w kosmosie i to sporo lecz nie dodarło do ziemi w postaci " kosmitów ". Czy są jakieś konkretne dowody na ten temat ? bo do tej pory widziałem może 1 film który wyglądał fantastycznie to był film nagrany z pokładu statku apollo, a dokładnie punkty świecące poruszające siew dziwny sposób po orbicie. Z resztą obalono to jakisczas po tym xD więc moje pytanie,a raczej prośba. Dajcie jakiegoś linka. THX

Użytkownik convers edytował ten post 16.12.2010 - 22:47

  • 0

#172 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak , ktoś kilkadziesiąt lat temu sobie wymyślił historyjkę o kosmitach , naszukał dowodów w starozytnej historii , itd i wszystko tak ruszyło?

Wielokrotnie w przeszłości osoby które mówiły , że są porwane przez obcych , były wysyłane na oddziały zamknięte . Robiły to tak dla jaj , po prostu miały bujną wyobraźnię. Rozumiem , że teraz może być sporo podrobionych filmików , ale przecież tyle jest tego , że napewno chodź część musi byc prawdziwa.Ludzkie oko nie wszystko musi widzieć . Ja wiem , że oni są i nikt mi nie wmówi , że jest inaczej.Tak jak na prawdziwym wydarzeniu jakum byla IIwojna św nakręcono setki filmów , a wojna była naprawdę ; to nie można z tego , że nakręcono na ten temat filmy od razu spychać to do SCI-Fi.

Filmik pozostawiam do analizy osobom które są w tej dziedzinie ekspertami.
  • 0

#173 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Co innego fakt historyczny, a co innego historia wymyślona przez nie wiem wojsko ? w celu zamaskowania swoich działań :\

Do niedawna w stanach huczało od UFO o kształtach trójkąta i zonk ! okazało się, ze to testy prototypu bombowca B-2. A widziałeś może prace niemieckich naukowców nad tak zwanym dzwonem ?


I na moje oko nawet jeżeli kosmici mieli by ochote ewentualnie się wybrać na ziemię to też istoty żywe ! i na więcej niż 100 % nie pchały by sie niewiadomo ile lat świetlnych małym stateczkiem tylko po to żeby sobie nas jak w zoo pooglądać. Jeżeli by się fatygowali taki kawał drogi to po pierwsze nie jakimś maluchem tylko większym stateczkiem z zaopatrzeniem i sprzętem,a takiego cuda to by się chyba nie dało nie zobaczyć nie ?

Użytkownik convers edytował ten post 16.12.2010 - 23:13

  • 0

#174 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale obcy którzy korzystają zewnętrznych pojazdów są upadłymi. Pamietasz temat mag o strażnikach ziemii? Są oni tak doskonali , żę ich ciała(?) są zdolne do podróży czasoprzestrzennych .Są tak samo realni. Radoslaw też o tym pisze , coś o DNA . Nie mam więcej nic do dodania.
  • 0

#175

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ok, teraz ten temat to już na pewno powinien zostać zamknięty zanim zamieni się w pole bitwy miedzy zwolennikami UFO i niewierzącymi w UFO wcale..
  • 0

#176

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jejku jej, no normalnie muszę się włączyć w tę dyskusję - popcorn mi się skończył

Wielokrotnie w przeszłości osoby które mówiły , że są porwane przez obcych , były wysyłane na oddziały zamknięte .


Kto dokładnie został wysłany do oddziału zamkniętego po twierdzeniu, że był porwany przez obcych?

edit: Jedna literka, tak ważna, że musiałem edytować

Użytkownik Skan edytował ten post 17.12.2010 - 00:01

  • 0

#177 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale w sumie nie dodałeś nic xD

Istota biologiczna nie jest w stanie wytrzymać nawet teoretycznej podróży między wymiarowej. Ilość energii potrzebna to utworzenia takiego przejścia była by tak wielka, że samo zbliżenie się do niego zmieliło by wędrowce na drobne cząsteczki. Poza tym skoro DNA jest materialne i jest po to by organizm był jaki jest to jak może być w istotach niematerialnych o których była mowa w temacie mag ? akurat zebranie tego do kupy jest jeszcze bardziej niemozliwe niż istnienie poszczególnych elmentów osobno. Może mi wyjaśnisz dokładniej o co ci chodziło bo nie rozumiem tego co w takim wielkim skrócie napisałeś.

Użytkownik convers edytował ten post 17.12.2010 - 00:06

  • 0

#178

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Yare, yare..
Proponuję zamknąć temat i po prostu odblokować kiedy Shortez poprosi o to na PW. Myślę że będzie to najrozsądniejsze z rozwiązań, zważając na to w jakim kierunku zaczyna zmierzać cały temat.

Ok, teraz ten temat to już na pewno powinien zostać zamknięty zanim zamieni się w pole bitwy miedzy zwolennikami UFO i niewierzącymi w UFO wcale..

Chcąc lub nie, muszę się z Tobą zgodzić.
Shortez, może na czas obecny lepiej zablokować temat? Kiedy będziesz miał coś do dodania, Moderator go najzwyczajniej w świecie na jakiś czas odblokuje. Nie ma sensu zaśmiecać tematu postami od niego odbiegającymi :|
O filmie już raczej nic nie można powiedzieć, więc dyskusja będzie coraz bardziej odbiegała od pierwotnego tematu.
  • 1



#179

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Borys film dokumentalny o UFO? No naprawdę bardzo zacnie by było, ale takie filmy i tak nadają się tylko do kategorii "wierzyć nie wierzyć". UFO na świecie nie jest uznawane za fakt, a szaraki są pomiędzy prawdą a wytworem wyobraźni. Dopóki pozaziemskie życie nie zostanie udowodnione i przestanie być tylko i wyłącznie spekulacją nie można mówić o filmie dokumentalnym. Owszem może to być film paradokumentalny, jednak wyciagnięte z tego filmu wnioski nie są dowodem. Naprawdę możemy nakręcić film o krasnoludkach oraz smokach, możemy podać argumenty tylko za albo przeciw lub za i przeciw, jedak to nie będzie dokument który przedstawia coś rzeczywistego. Może utwierdzić tylko kogoś w "wierze" w UFO. Nic poza tym. A podstawy to tego że ktoś uwierzył w szare ludziki i przez to pociągnie kogoś do sądu...to naprawdę niezła ekwilibrystyka prawnicza by była.
  • 0

#180

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

zgadzam się, może nieśliśle się wyraziłem co do UFO, jednak tak czy inaczej trudno byłoby pozwać kogolwiek za film o kosmitach. Moje przekonanie co do wiary w istnienie pozaziemskich cywilizacji ma się i tak nijak do tego, że fałszywy film o szarakach i wprowadzanie opiniii publicznej w błąd, dopóki nie nawiążamy bezpośredniego niepodważalnego dla opinii publicznej kontaktu, nie ma szans by trafić przed sąd. Taka sprawa absolutnie nie ma najmniejszych szans na rozpatrzenie.

W ten spoób można pozwać twórców bajek i filmów fantastycznych na czele z supermanem że wprowadza ludzi w błąd bo lata. Podobnie można by pozwać iluzjonistów na czele z Chrisem Angelem bo jego pokazy wyglądają bardzo autentycznie. Ale to absurd. Absurdem jest też oczywiście że NASA czy inna znana organizacja musi coś powiedzieć bo inaczej każda obserwacja i spotkanie chociażby nawet bardzo autentyczne jest skazane na pożarcie lub w najlepszym wypadku na wyśmianie a w idealnym na ignorancję przez opinię publiczną z mediami na czele. Ale to akurat osobny temat.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych