Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tłumacz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam.

Chciałbym zapytać opiekuna grupy tłumaczy o kilka rzeczy:
- chciałbym zostać tłumaczem, przetłumaczyłem już kilka tekstów, większość była tylko na potrzeby tematu w którym się wypowiadałem oraz 2 razy które przetłumaczyłem na potrzeby nowego tematu (podróżnik w czasie oraz przyszłość telefonów komórkowych)
-jak dobiera się artykuły do tłumaczenia, chodzi mi o tłumaczenie minimalnie jednego tekstu miesięcznie, czy dostaję od kogoś tekst który mam przetłumaczyć czy po prostu wybieram sam (chociaż pierwsza opcja chyba bardziej pasuje)

Myślę, że poprawnie tłumacze teksty, rozumiem angielski, dobrze dobieram słowa chociaż czasami muszę korzystać ze słownika ale szybko łapie o co chodzi w zdaniu.



#2

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Napisz do Sante - opiekun tłumaczy. W wiadomości podaj link, do swoich 3 tłumaczeń opublikowanych na forum. Teksty wybierasz sam, z tego co wiem.



#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję za odpowiedź. Więc poszukam jeszcze jednego newsa i wyśle moje propozycje do opiekuna :)



#4

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję Przemo :)

Właśnie przetłumaczyłem niesamowitego newsa (2 kartki zeszytowe) na temat... Tego dowiecie się jutro ale naprawdę warto czekać bo jest to naprawdę zaskakujące ! Być może będzie to pierwszy poważny dowód i do tego wydaje się PRAWDZIWY !




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych