Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne światło


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

AnormaL.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziś (12.06.2010 roku) o godzinie 16.00 w Kielcach zauważyłem coś dziwnego . Około godziny 16.00 idąc do domu ( na osiedlu świętokrzyskim - najwyżej położone osiedle w kielcach) zauważyłem coś jak kula światła nad centrum WYSOKO nad centrum . Kula pojawiła się i szybko przeleciała na inne miejsce potem znowu w inne miejsce ale wydało mi się to dziwne dopiero po tym jak ta kula światła zmieniła swoje miejsce skręcając o 90 stopni albo nawet i więcej ( na oko ) . Po jakiś 5-8 minutach jak ta kula tak latała nad miastem bardzo szybko i dziwnie nie podobnie do żadnego znanego mi obiektu latającego , znikła .

Dla mnie Dziwne
  • 0

#2

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuję przenieść do 'Obserwacje Polska', swoją drogą ciekawe jeśli prawdziwe, szkoda, że nie ma choćby zdjęcia
  • 0

#3

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...) szkoda, że nie ma choćby zdjęcia.

Dokładnie. Szkoda, bo nie mogę w to jakoś uwierzyć.

Po jakiś 5-8 minutach jak ta kula tak latała nad miastem bardzo szybko i dziwnie nie podobnie do żadnego znanego mi obiektu latającego , znikła .

Mniemam, że zbyt trudno było zrobić jakiś filmik jak rzekomy obiekt się poruszał, tak?

Brak jakichkolwiek dowodów na to że coś takiego w ogóle miało miejsce. Przykro mi, ale nie jestem w stanie uwierzyć w coś takiego. Zresztą, prawdopodobnie nie tylko ja.
Miałeś tyle czasu na wykonanie kilku zdjęć lub filmiku, tego jednak nie zrobiłeś. To tylko bardziej przekonuje mnie do tego, iż kłamiesz.

@Down

Hmmm bez dowodów nie ma co nad tym polemizować . . .

Dokładnie.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 12.12.2010 - 19:50

  • 0



#4

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I fakt że z takimi informacjami pojawiają się zazwyczaj nowicjusze... jeszcze nie widziałam żeby któryś ze stałych użytkowników pisał takie historie...
Aha i jeszcze jedno jak stwierdzamy iż kłamią nagle kończą swoją działalność na forum także może być i tak w tym przypadku...

Hmmm bez dowodów nie ma co nad tym polemizować . . .

Użytkownik Alexi Arduscoini edytował ten post 12.12.2010 - 19:32

  • 0

#5

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I fakt że z takimi informacjami pojawiają się zazwyczaj nowicjusze... jeszcze nie widziałam żeby któryś ze stałych użytkowników pisał takie historie...
Aha i jeszcze jedno jak stwierdzamy iż kłamią nagle kończą swoją działalność na forum także może być i tak w tym przypadku...

Hmmm bez dowodów nie ma co nad tym polemizować . . .


Być może chęć podzielenia się taką obserwacja skłania takich nowicjuszy do założenia sobie konta na forum ;)
  • 0

#6

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Być może chęć podzielenia się taką obserwacja skłania takich nowicjuszy do założenia sobie konta na forum ;)

Zazwyczaj jest to chęć "zrobienia" sobie jaj z bardziej doświadczonych Użytkowników, myśląc że wytłumaczenie tego co dany Użytkownik dostrzegł, będzie niemożliwe.
W wielu przypadkach jest to niemożliwe. Dlatego albo nie wierzę w słowa danego Użytkownika, albo proszę go o konkretne dowody. Najczęściej, nie otrzymuję żadnych.

I fakt że z takimi informacjami pojawiają się zazwyczaj nowicjusze... jeszcze nie widziałam żeby któryś ze stałych użytkowników pisał takie historie...
Aha i jeszcze jedno jak stwierdzamy iż kłamią nagle kończą swoją działalność na forum także może być i tak w tym przypadku...

Bo nikt ze stałych Użytkowników nie jest na tyle głupi/głupia żeby pisać brednie o porwaniach czy obserwacjach UFO, bez żadnych konkretnych dowodów jakie de facto powinno się dodawać, pisząc coś takiego.
Co do działalności.. No nie zawsze, ale w większości przypadków jest to prawdą :)

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 12.12.2010 - 21:56

  • 0



#7

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

. Po jakiś 5-8 minutach jak ta kula tak latała nad miastem bardzo szybko i dziwnie nie podobnie do żadnego znanego mi obiektu latającego , znikła .Dla mnie Dziwne
[/quote]
Zdążył byś zrobić fotkę z komórki. Bo trudno uwierzyć, że takiej komóreczki nie miałeś. Kogoś z taką wyobraźnią raczej na to stać.
W dodatku o 16... Hmm... O tej porze mimo szybko zapadającego zmroku panuje na ulicach duży ruch, tym bardziej przed świętami. Na pewno było by o tym głośno.
Choć z drugiej strony takich obserwacji jest sporo ostatnio. Nie jest to więc coś nadzwyczajnego.
Wracając do wątku tego typu tematów to tak:
1. Użytkownicy tworzą kąta po to by zaprezentować innym swe doświadczenia. Ja w tym nic dziwnego nie widzę. Nie każdy ma konto na tym serwisie.
2. Użytkownicy szybko odchodzą bo nie uzyskują odpowiedzi na swoje pytania. Liczba postów nie powinna być wskaźnikiem wiarygodności użytkownika.
3. Sam widziałem nie raz UFO. Ale nie opisywałem tego bo wiedziałem, że zostanę zmieszany z błotem. Jestem stałym użytkownikiem, napisałem, że widziałem UFO. Czy to jest dowód, że te latające kule o prawda? No dla tego co zaobserwował takie zjawisko jest. Ale dla kogoś kto nie miał z czymś takim do czynienia po za youtube i obserwacje opisane tutaj fakt ten nie koniecznie jest brany na serio.
Ale osobiście uważam, że przedstawianie tegi typu wątków, otwieranie nowych tematów bez podparcia się dowodami nie ma sensu.
Nie wiem czego oczekuje autor tematu. W sumie pozostaje nam znowu tylko przytaknięcie głową i powiedzenie "YHY..."

Amen!

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 12.12.2010 - 22:45

  • 0

#8

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To był Święty Mikołaj!!! 8)

A tak na serio bez dodatkowych informacji trudno cokolwiek powiedzieć. Opis przypomina mi nieco reflektor jakiejś dyskoteki opierający się na nisko położonych chmurach ale to czyste domysły. Opisz dokładniej wygląd obiektu i jego ruch (unikając określeń typu "dziwnie" i "w inne miejsce"). Jeżeli nie dysponujesz zdjęciem jakiś szkic mógłby pomóc. Może zrobisz zdjęcie tej okolicy w dzień i narysujesz na nim chociażby w paincie drogę jaką przebył obiekt?
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych