Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch na cmentarzu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

kubus12.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie to mój 1 temat i mam nadzieje że zostane tu długo, ale co do tematu. Przeglądając strone mojego miasteczka Przedborza (www.przedborz.com.pl) chciałem popatrzeć na zdjęcia ze św. Wszystkich Świętych i natknołem się na takie o to zdjęcie. Widzę tam postać a po lewej stronie na górze jakby twarz co o tym sądzicie drodzy forumowicze?

http://www.przedborz...id=470&Itemid=1 Jest to zdjęcie nr 12.

Jakub Stelmaszczyk
  • -1

#2

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobacz następne zdjęcie i sprawa wyjaśniona ;]
  • 0

#3

kubus12.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ta twarz na górze po lewej? A tak to przepraszam po zdjęcie nr 13 nie chciało mi się wczytać.
  • 0

#4

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nic anormal, Zdjecie nr 12 było zrobione z statywu przy czasie 4 s. Na fotce jest rozmazana mała dziewczynka i ledwo widoczny/ totalnie poruszony wysoki rodzic/opiekun. To włąśnie jego twarz tam widać. W czasie 4 s to musiałby ktoś stać "na baczność" by być normalnie widoczny.


Tu masz fotkę nr 13 na której widac juz mniej poruszona parę.

Dołączona grafika

Użytkownik noxili edytował ten post 13.11.2010 - 09:29

  • 0



#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trzeba mieć niesamowite szczęście by we Wszystkich Świętych zobaczyć na cmentarzu ducha (zakładając, że duchy istnieją) przy tych wszystkich ludziach którzy tam się snują. Tym razem szczęścia zabrakło. We Wszystkich Świętych jak i w okolicznych dniach na cmentarzu jest po prostu za dużo żywych. Haloweenowe wywoływanie duchów na cmentarzu odpada - nie ma klimatu. Wiem bo próbowaliśmy w tym roku ze znajomymi. Skończyło się na miłej wycieczce po oświetlonym zniczami cmentarzu i rozmowie na temat śmierci podczas gdy raz po raz mijaliśmy jakiegoś kolejnego "zniczodawcę".
  • 0



#6

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wydłużony do 4 s. czas naświetlania to doskonały "wywoływacz duchów", bo duchem będzie każdy poruszający się człowiek. Jedynymi ludźmi, których śmiało można fotografować z takim czasem to żołnierze brytyjskiej Gwardii Królewskiej :)
  • 0



#7

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kubus12 powiem Cie że musisz popracować nad bystrością - pisze tak ponieważ nie chcę Ciebie tu dyskryminować za wiek, skoro napisałeś na forum gdzie znajduje się większość starszych od Ciebie użytkowników zachowując równowagę - zwracam się do Ciebie właśnie w taki sposób.

A dlatego iż mój młodszy od Ciebie siostrzeniec ( 9lat) , gdy zapytałam go czy widzi ducha na tym zdjęciu stwierdził że jestem głupia bo to jest człowiek ! a nie żaden duch.... Na większości zdjęć są ludzie więc to w miarę logiczne. ;)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych