Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niewyjaśnione pochodzenie kół na pustyni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Anusia.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Oto zdjęcie pochodzące z Pustyni Namib.
Dokładnie widoczne są miejsca gdzie lądowały UFO.

Dołączona grafika
  • -6

#2

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oj tak to z pewnością UFO!! Nigdy nie widziałem tak realistycznego zdjęcia! W końcu mamy dowód na istnienie UFO!!

A tak serio, czemu zakładasz że to miejsce lądowania? Ja tu nie widzę nic dziwnego, ani nic paranormalnego
  • 1

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wypadałoby podać jakieś źródło tych rewelacji.
http://www.infra.org...-krgi-z-namibii

Nie wierzę w teorię o ufo. Strasznie naciągany pomysł.
  • 2



#4

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3038
  • Tematów: 2611
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te ślady na zdjęciu to najprawdopodobniej placki wyschniętej gliny, zwane też vlei, powstające wskutek okresowych wylewów rzeki, twór dość dla Namib charakterystyczny. I całą teorię o UFO diabli wzięli i poszli za nią pochlać na ławce pod sklepem osiedlowym ku niezadowoleniu gefrajtra Belzebuba.

Użytkownik Kurczak edytował ten post 19.10.2010 - 23:03

  • 2



#5

Anusia.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Te ślady na zdjęciu to najprawdopodobniej placki wyschniętej gliny, zwane też vlei, powstające wskutek okresowych wylewów rzeki, twór dość dla Namib charakterystyczny. I całą teorię o UFO diabli wzięli i poszli za nią pochlać na ławce pod sklepem osiedlowym ku niezadowoleniu gefrajtra Belzebuba.


Kurczaku, rzeka to nie jest na pewno bo tutaj nie ma rzek, nawet okresowych.
  • 0

#6 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

W tenezji na wyschniętym morzu były podobne- z soli .
Kiepski żart.
  • 1

#7

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up

kiepski żart i kolejny śmieć na forum.... ja zaczynam się zastanawiać czy tak drastycznie wzrosła liczba tak bezmyślnych ludzi, czy to ta sama osoba robi sobie jaja... ;/
  • 0

#8

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3038
  • Tematów: 2611
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurczaku, rzeka to nie jest na pewno bo tutaj nie ma rzek, nawet okresowych.

Oprócz tego, że płynie przez środek spora, okresowa Kuiseb i nieco dalej na północny wschód bardzo znana Okawango, słynąca z olbrzymiej delty i stanowiąca ważne źródło wody dla Namibii i Botswany, to rzeczywiście, rzek nie ma wcale, nie licząc Omaruru, Nossob, Hoarusib, Swakop,  Hoanib, Khumib, Ugab i jakby sie uprzeć, to również Cuvelai. 
Na tej pustyni mimo niskich opadów jest więcej wody, niż się większości ludzi zdaje, a wilgotność powietrza jest zaskakująco wysoka.

Użytkownik Kurczak edytował ten post 20.10.2010 - 09:49

  • 3



#9

perun.
  • Postów: 102
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up

kiepski żart i kolejny śmieć na forum.... ja zaczynam się zastanawiać czy tak drastycznie wzrosła liczba tak bezmyślnych ludzi, czy to ta sama osoba robi sobie jaja... ;/



a moze pisze nie wiem prace o naszym forum i bada wplyw sugestii na ludzkie odruchy kiedy wyobraznia i czynniki zewnetrzne zaczynaja robic swoje:D...stad ta ankieta,drzewo z bajki disney'a, szamanki i ufo ladujace w piasku ;)
jesli tak to marna bedzie niej pani psycholog skoro takiego forum nie umie poruszyc takimi tematami ;)
  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych