Skocz do zawartości


UFO w NY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#46

Grzesiek85.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy tylko mi nie wyświetlają się już powyższe filmy z Moskwy i Meksyku??
Czy może ktoś na yt zaczyna już cenzurować..?
  • 0

#47

jacu212.
  • Postów: 43
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wszystkie oczy w centrum świata skierowane ku niebu. Mam nadzieję, że w roku 2011 dojdzie do publicznych spotkań trzeciego stopnia.

Co do belgi i polsatu, to w ciągu roku mają zostać wszystkie archiwa dotyczące ufo odtajnione. USA ma nie wiele czasu, ponieważ rok 2012 tuż tuż :)
  • 0

#48

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

można by tutaj zrobić temat oddzielny dla każdego dnia, bo co dzień oglądam po pare filmów UFO..
nie wiem skąd tego nagle tyle..
  • 0



#49

jacu212.
  • Postów: 43
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

dżekson, co raz więcej filmów, których będzie znacznie więcej... Z dnia na dzień będą kolejne i kolejne i ciągle będą się namnażały dopuki ludzie uwierzą, że to coś w tym musi być. Media skierują kamery na niebo, a ludzie przekonają się, że nie jesteśmy sami :) Jeszcze nie długo do bliższych spotkań
  • 0

#50

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie mam bladego pojęcia dlaczego zniknął z serwisu ten film z Meksyku.Całkiem możliwe,że do YT zaczęła zakradać się pomału cenzura.
Tutaj jest kanał tego użytkownika i rzeczywiście nie ma już na nim tego materiału,natomiast są inne równie ciekawe.
Polecam w wolnej chwili zerknąć na ten kanał.
http://www.youtube.c...eeingUFOsPA#p/a

Żeby troszeczkę zrekompensować te ubytki w filmach zamieszczam materiał nagrany 8 października,ukazujący świetliste obiekty przemierzające dostojnie okolice Las Vegas.

http://www.youtube.com/watch?v=otZnh7K-4Wo&feature=player_embedded
  • 1



#51

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Takie "obiekty" są widywane w Polsce - aktualnie wiem o kilku obserwacjach w różnych miejscach kraju. Skala tego zjawiska jest spora i tak jak pisałem wcześniej - nie jest to ani inwazja ani chęć kontaktu - to świadome działanie mające "wpłynąć" na podejmowanie pewnych decyzji przez "dowództwo" m.in. Stanów Zjednoczonych.
  • 0

#52

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Mike: Jasne, a smoki istnieją. Ja również mam dostęp do pewnych informacji i one stoją w sprzeczności z twoimi. W 2011 może nie dojdzie do masowych spotkań 3 stopnia, jak ktoś tu wspomniał, jednak będzie tego więcej. Dużo więcej. Nie wiem czy to jest na 100%, ale być może w ciąg najbliższych 2-3 lat znowu usłyszymy (i zobaczymy) Vrillona albo kogoś mu podobnego. Będzie coraz ciekawiej, chociaż nie niebezpieczniej.
  • 0

#53

1984.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

21 sierpnia tego roku wraz z narzeczoną zaobserwowaliśmy fascynujące, niespotykane zjawisko.

Dokładnie ok. godziny 22.10 na przejrzystym, gwiezdnym niebie nad Skawiną (koło Krakowa) pojawiły się dziwne, pulsujące ciemnopomarańczowym światłem obiekty w dość zwartej grupie - ok. 10. Nie pojawiły się tak znikąd - jeden za drugim wyłoniły się nagle z ciemności nieba. Patrząc mniej więcej w stronę wschodu, poruszały się jak świetliki - powoli, w górę, dół, płynnym "szlaczkiem". Były o wiele niżej od gwiazd - gdzieś na poziomie drzew, patrząc niewiele pod kątem w górę. Były także dużo większe od gwiazd - co znaczy, że na pewno były blisko Ziemi. Zjawisko to trwało kilka minut (7-8), po czym tak jak pojawiały się pojedynczo - tak pojedynczo zaczęły znikać.

Dowiedziałem się również, że w tym samym czasie obiekty były widoczne w okolicach Skawiny i Krakowa.

Niezapomniane przeżycie.
  • 0

#54

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze jeden film z 27 października (Montana,USA)
Może nie tak spektakularny jak poprzednie ale bez wątpienia interesujący.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=hhS5HFdQ6lg&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]
  • 0



#55

ImpacT.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dokładnie ok. godziny 22.10 na przejrzystym, gwiezdnym niebie nad Skawiną (koło Krakowa) pojawiły się dziwne, pulsujące ciemnopomarańczowym światłem obiekty w dość zwartej grupie - ok. 10. Nie pojawiły się tak znikąd - jeden za drugim wyłoniły się nagle z ciemności nieba. Patrząc mniej więcej w stronę wschodu, poruszały się jak świetliki - powoli, w górę, dół, płynnym "szlaczkiem". Były o wiele niżej od gwiazd - gdzieś na poziomie drzew, patrząc niewiele pod kątem w górę. Były także dużo większe od gwiazd - co znaczy, że na pewno były blisko Ziemi. Zjawisko to trwało kilka minut (7-8), po czym tak jak pojawiały się pojedynczo - tak pojedynczo zaczęły znikać.


Akurat to na 90% chinskie lampiony.. Opis prawie idealny :).

Ale inne filmiki sa juz czegos warte.

Użytkownik ImpacT edytował ten post 28.10.2010 - 09:50

  • 0

#56

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jarecki pierwsze 40sek to wygląda trochę jak samolot, chociaż trochę duże to światełko.
a reszta filmiku trochę podejrzana jest jak dla mnie :)

a nie wiem czy była taka możliwość brana pod uwage, zastanawia mnie czy skoro widać tylko światełka może to oznaczać iż te obiekty są daleko, może nie tak daleko jak inne gwiazdy ale daleko i dlatego widać tylko światełko.
  • 0

#57

1984.
  • Postów: 17
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Nie sądzę, aby to były chińskie lampiony - dokładnie w tym samym momencie podobne obiekty były widoczne we wsiach obok naszego miasta, oraz w Krakowie.
  • 0

#58

jacu212.
  • Postów: 43
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Mogę się założyć, że w polsatowych wydarzeniach będzie coraz więcej o UFO :)
  • 0

#59

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

..dziwne, pulsujące ciemnopomarańczowym światłem obiekty...poruszały się jak świetliki - powoli, w górę, dół, płynnym "szlaczkiem".


Akurat to na 90% chinskie lampiony.. Opis prawie idealny :).


Ja bym temu dał najwyżej 50% na lampiony, bo lampiony powinny wznosić się jednostajnie, a nie lecieć ślaczkiem góra dół, czyli wyżej-niżej.. więc ten fragment do lampionów nie pasuje.
zostawiłem 50%, bo może obserwator źle ocenił odległość i wysokość obiektów to wtedy drobne zawirowania na wietrze są teoretycznie możliwe, ale drobne więc o ruchach 2m w dół po czym 2m w górę (tak w kółko) można z miejsca wykluczyć jako opis lampionów..

Użytkownik bullik edytował ten post 28.10.2010 - 13:29

  • 0

#60

jertih.
  • Postów: 54
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Coś mi się wydaję że oni poruszają się dzięki energii takiej tak jak by błyskawicy ;; jeżeli poruszali by się z szybkością uderzenia błyskawicy to całkiem zrozumiałe że przemierzają takie odległości ;; na pewno to nie jest żadna energia implusowa (tak myślę) oni wykorzystują energię tak jak już mówiłem z błyskawic) do poruszania się z taką prędkością i tyle;;;

nie śmiać się każdy ma swoją teorię po tych filmikach od razu to mi przyszło na myśl może pioruny mają walory które można wykorzystać tylko nie potrafimy.

Użytkownik jertih edytował ten post 28.10.2010 - 14:20

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych