Skocz do zawartości


Obserwacje UFO w Japonii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

UFO Japan 1995




UFO - Fukuoka, Japan, October 26, 2006




i na koniec moje ulubione


UFO FINALLY!! 2010 100% UFO PROOF, Day time footage UFO Craft




I jak tu nie wierzyć w UFO ?

Interesujących obserwacji jest mnóstwo. Co sądzicie o tych obserwacjach, może już sie z nimi spotkaliście na tym forum ?
  • 0

#2

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale jest i mnóstwo fake. Jakoś trudno mi uwierzyć w ten ostatni i 2. nie ma żadnego punktu odniesienia w tle by sobie ułatwić ocenę. W ostatnim filmiku to "COŚ" jest duże więc albo to kolejna ściema albo to coś unosi się daleko. Gdyby było daleko to światło było by mniej wyraźne. A tak w ogóle to filmik w kulminacyjnym momencie urywa się, zupełnie jak bym polsat oglądał...
W tych sprawach wolę zachować sceptycyzm.

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 20.09.2010 - 21:30

  • 0

#3

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cóż mogę od siebie powiedzieć, Japonia to kraj niesamowicie rozwinięty jeżeli chodzi o technologię. Tutaj upatrywałbym haczyka tej sprawy, bowiem wszystkie trzy filmy pochodzą z tegoż właśnie kraju. Jeśli coś takiego (3) pojawiłoby się na niebie, na pewno zauważyłoby takie zjawisko mnóstwo osób, a sprawa obiłaby się kolosalnym echem po całym świecie.
  • 0

#4

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Filmiki wyglądają bardzo realistycznie, trudno się tu do czegokolwiek przyczepić. Drugi filmik przypominał mi światła samochodowe i mogłem sobie wyobrazić, że nie patrzę na niebo, ale na drogę i w oddali widać przejeżdżające samochody. :P Ale wygląd świateł robi wrażenie, wydają się prawdziwe. Ale trudno cokolwiek więcej powiedzieć. Coś tam niby świeci i mruga... Myślę, że w Japonii ludzie są zdolni do produkowania takich rzeczy. :P
  • 0

#5

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jest i mnóstwo fake. Jakoś trudno mi uwierzyć w ten ostatni i 2. nie ma żadnego punktu odniesienia w tle by sobie ułatwić ocenę. W ostatnim filmiku to "COŚ" jest duże więc albo to kolejna ściema albo to coś unosi się daleko. Gdyby było daleko to światło było by mniej wyraźne. A tak w ogóle to filmik w kulminacyjnym momencie urywa się, zupełnie jak bym polsat oglądał...
W tych sprawach wolę zachować sceptycyzm.


W kulminacyjnym momencie??? pod koniec po coraz intensywniejszych rozbłyskach obiekt znika, przez moment widać puste niebo w tym miejscu i filmik się urywa bo czemu tego nie obcinać, chciałeś oglądać puste niebo przez mninutę? a może spodziewałeś się że na koniec wyskoczy ktoś przed kamerę krzycząc "jus kidding! banzai!"?
  • 0

#6

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Ale jest i mnóstwo fake. Jakoś trudno mi uwierzyć w ten ostatni i 2. nie ma żadnego punktu odniesienia w tle by sobie ułatwić ocenę. W ostatnim filmiku to "COŚ" jest duże więc albo to kolejna ściema albo to coś unosi się daleko. Gdyby było daleko to światło było by mniej wyraźne. A tak w ogóle to filmik w kulminacyjnym momencie urywa się, zupełnie jak bym polsat oglądał...
W tych sprawach wolę zachować sceptycyzm.


W kulminacyjnym momencie??? pod koniec po coraz intensywniejszych rozbłyskach obiekt znika, przez moment widać puste niebo w tym miejscu i filmik się urywa bo czemu tego nie obcinać, chciałeś oglądać puste niebo przez mninutę? a może spodziewałeś się że na koniec wyskoczy ktoś przed kamerę krzycząc "jus kidding! banzai!"?

Bomber przyjrzyj się dokładnie filmikowi . Jak masz problem to ściągnij sobie na dysk i skacz co 1 klatke w allplayerze .Obiekt wcale nie znika tylko obiektyw ustawia ostrość na coś bilższego i w tym momencie gaśnie lampa na obiekcie . Obiekt wciąz tam jest tylko nieoświetlony. Filmujący po prostu zaplanował dramatyczny koniec w tamtej chwili. :rotfl:
Dołączona grafika
  • 0



#7

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co do filmików to rzeczywiście realistyczne, chociaż Japońce mają tak rozwiniętą technikę, że umieli zrobić chodzącego robota Asimo (chyba, nie pamiętam nazwy - chodzi o tego co jak człowiek łaził), to co to dla nich sfałszować filmik? Albo wypuścić zabawkę wyglądającą jak UFO - wtedy tylko odpowiednie makiety i mamy "efekt godzilli". Rzeby nie było - ja w takie rzeczy wierzę i chciałbym aby to była prawda, ale ktoś już wspomniał, że to odbiłoby się echem na całym świecie.
  • 0

#8

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dokładnie. Proktolog będzie dobrym wyjściem :lol
  • -2

#9

endrej.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pięknie się wyrażasz, naprawdę. A co do filmików to rzeczywiście realistyczne, chociaż Japońce mają tak rozwiniętą technikę, że umieli zrobić chodzącego robota Asimo (chyba, nie pamiętam nazwy - chodzi o tego co jak człowiek łaził), to co to dla nich sfałszować filmik? Albo wypuścić zabawkę wyglądającą jak UFO - wtedy tylko odpowiednie makiety i mamy "efekt godzilli". Rzeby nie było - ja w takie rzeczy wierzę i chciałbym aby to była prawda, ale ktoś już wspomniał, że to odbiłoby się echem na całym świecie.



hej , zgadzam się z z tym komentarzem , przy tej technice można wszystko zmontować nawet taki filmik ,jest to bardzo proste ,
  • 0

#10

uduchoviony.
  • Postów: 128
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie, w obecnych czasach filmy nie stanowią już żadnej wartości dowodowej gdyż można je sfabrykować prawie tak samo łatwo jak zdjęcia. Jeśli już brać pod uwage jakieś nagrania to te sprzed kilkunastu lat.

Użytkownik Strielok edytował ten post 26.09.2010 - 20:40

  • 0

#11

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dokładnie, w obecnych czasach filmy nie stanowią już żadnej wartości dowodowej gdyż można je sfabrykować prawie tak samo łatwo jak zdjęcia. Jeśli już brać pod uwage jakieś nagrania to te sprzed kilkunastu lat.



Wychodząc z takiego założenia można uznać że wszystkie filmy to fake, owszem jest dużo filmów zmontowanych itp ale są też i prawdziwe. Pojawienie się tak dużej ilości fake spowodowało że teraz jest trudniej odróżnić prawdziwy film od takiego. Nie możemy wszystkich od razu skreślać, bo np coś na nich jest wyraźne, albo niewiarygodne. Trzeba każdy przeanalizować na spokojnie
  • 0

#12

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawy filmik ukazał się w sieci.Został nakręcony ze statku u wybrzeży Brazylii 22 września ok.godz. 21.30.
Autor sam dokładnie nie wie co uchwycił na tym filmie.Podejrzewa,że mogła to być katastrofa jakiegoś obiektu UFO,który rozpadł się i zaczął płonąć po wejściu w ziemską atmosferę.
Ponoć całe te zdarzenie trwało 20 min.
Ale równie dobrze mogły to być pozostałości po zderzeniu się satelity telekomunikacyjnego Iridium 33 z innym rosyjskim satelitą z roku 2009 albo też jakieś "śmieci" z ISS-a.
Co by to nie było musiało wyglądać efektownie na nocnym niebie.

[url="http://www.youtube.com/watch?v=te7pVYmW9t0&feature=player_embedded"]http://www.youtube.c...player_embedded[/url]
  • 1



#13

strwag.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żadna rewelacja. Stary balon meteorologiczny spłonął i spadł do morza. ;

Użytkownik strwag edytował ten post 27.09.2010 - 19:10

  • 0

#14 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

z obserwacjami ufo to jest tak że czasami widać od razu że to fake, a czasami że ten obiekt naprawdę tam był. I najczęściej można odróżnić obiekt po tym jak wygląda, naturalnie czy jakoś sztucznie niewymiarowo bądź komputerowo.

dziwny ten spadający balon metrologiczny, one zawsze palą sie na takie żółto czerwone kule ognia ?
  • 0

#15

strwag.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żartowałem. Balon meteorologiczny i Wenus to takie standardowe wyjaśnienia pseudorealistów.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych