Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiana w regulaminie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie jest nie tyle kłopotliwy, ile denerwujący i to czasem nawet bardzo. Bardzo, bardzo.
Irytujący, jak to określił mój przedmówca

#17 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

[b]Zdarzają się użytkownicy, którzy robią tylko zamieszanie nie mając w sumie nic konkretnego do powiedzenia.(...)
Przykładem niech będzie zarejestrowany wczoraj użytkownik Niedoskonały. W ciągu godziny dodał kilka postów, które ja osobiście uważam za spam (nie wiem jak odczucia innych): post 1 post 2 post 3 post 4 post 5. Dlatego też uważam, że tacy ludzie powinni zostać "odstrzelani" zaraz na samym początku. Chyba ważniejszy od ilości użytkowników jest ich poziom. Ilość rzadko przechodzi w jakość.

Głupota ludzka nie zna granic...

Właśnie zaczęliśmy dyskusję na ten temat w gronie modów. Obiecuję napisać w tym temacie na ile dokuczliwy jest problem, który poruszyłeś i co z nim zrobimy.

Napiszcie proszę na ile dla Was kłopotliwy jest problem userów spamerów. Myślę, że Wasze wypowiedzi będą pomocne w podjęciu decyzji.

Wprowadźcie może obowiązkowy post dla nowych, objaśniając im tam zasady tego forum. W internecie są rózne fora, wpada się tam czasami aby coś powiedzieć - i wypada tylnymi drzwiami. Jesli chcecie, aby tu byli świadomi forumowicze, zadbajcie o to na wejściu. Tak czy inaczej - podziwiam stonowane podejście moderatorów, co być może sprawi, że wielu nieufnych jednak tu pozostanie. Pozdrawiam

#18

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że temat do zamknięcia, jeśli nikt nie ma nic przeciw temu, a zwłaszcza autor. :)


Zdania są podzielone.

http://www.youtube.com/watch?v=5_6p1gYF4cY

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 23.09.2010 - 21:54




#19 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

Zaraportowałem usera Niedoskonały za 5 postów. Wysłałem raporty jeden po drugim. Sprawą zajęło się trzech moderatorów, każdy w innym czasie. Gdyby sprawą zajął się jeden mielibyśmy już jednego "śmieciarza" mniej.
I nie każdy raport postrzegam jako donosicielstwo. Na przykład zaraportowałem (doniosłem) Niedoskonałego, bo jak widzę głupoty połączone z chęcią dop***enia komuś to się coś we mnie gotuje. I właśnie w imię zdrowego rozsądku, jakości forum itp takie osoby raportuję. Składam też czasem raporty na osoby, które w moim odczuciu obraziły mnie, gdyż jest to bardzo subiektywne odczucie. Na większość rzeczy jednak przymykam oko (na przykład offtopic, gdyż często trudno zauważyć wyraźną granicę pomiędzy tym co jeszcze jest na temat, a co już nie).

Już mi jest obojętna reakcja moderatorów, bo to co przeczytałem, rozbawiło mnie do końca. 30 lat temu czytałem Mrożka - 'uprzejmie donoszę" - wydawało mi się, że to już abstrakcja, a tu proszę - taki kandydat! Doskonały urzędnik, stara się bardzo, tyle napisał, same argumenty, przecież słusznie, sprawą się nawet zajęli jacyś, ale nic nie zrobili! gdyby wcześniej się zajęli, to już byłby spokój! Ale on fajny urzędnik jest, bo czasem przymyka oko.. A wszystko to robi w imię zdrowego rozsądku! Czy ktoś jeszcze potrzebuje komentarza? :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych