Skocz do zawartości


Zdjęcie

Początek LD, co dalej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Camillo.
  • Postów: 53
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Interesowałem się LD kilka lat temu. Później po wielu nieudanych próbach przestałem. Zniechęciłem się, zapomniałem, koniec.
Kilka nocy temu jak zwykle spałem, coś mi się śniło. Coś zapamiętałem, czegoś nie, jak zwykle. Obudziłem się, ale po chwili znowu zasnąłem. Śniło mi się, że wstaję z łóżka i miałem wielką ochotę wyjść na balkon. W tym momencie pomyślałem, że przecież ja śpię i nie przypominam sobie żebym wstawał. Pierwsza myśl - Forum - artykuły o LD - Przecież tam można wszystko [latanie]... Ale chwila, wyjdę na balkon i co?! skoczę? Może i to sen, a może lunatykuję[co nigdy mi się nie przytrafiło] i co połamię się. Niby nie wysoko, bo tylko drugie piętro, ale obawy były. Pomyślałem, że wyjść na balkon normalnie nie mogę. Tzn nie otworzę drzwi i nie wyjdę. Jeśli to sen to przejde przez szybę, jeśli nie, obudzę się odbijając od szyby, albo ją strzaskam. Ale jednak znalazłem się na balkonie. Mocniejszy skok i byłem już za blokiem. Fajnie, emocje rosną, co dalej... Dalej to już nic nie było, bo nie mogłem robić tego co chcę tylko obserwowałem siebie jak w normalnym śnie. Raz akcja jak z kamery pościgowej w helikopterze, a raz z moich oczu. Kiedyś też miałem taki sen że zmieniała się perspektywa, z której patrzyłem. No i po chwili przestało mi się to śnić, ale spałem dalej. Rano, czułem się bardzo dobrze. Jakbym to przeżył naprawdę.
I tu moje pytanie. Co zrobić żeby odzyskać z powrotem kontrolę nad snem? Starałem się kręcić, spojrzeć na zegarek, na ręce, znaleźć sposób na kontrolowanie snu... Nie dało się. Mogłem tylko obserwować jak spaceruję między blokami, i sen się urywa.
Pozdrawiam!
  • 0

#2

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to chyba kwestia wytrenowania, skupienia, opanowania etc. Tak mi się wydaje.
  • 0

#3

Hakaleleszekle.
  • Postów: 57
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[Zamiast skakać z balkonu spróbuj się po prostu unieść pod sufit. Jeśli się uda, to duże prawdopodobieństwo, że to sen ;) Są też inne sposoby sprawdzania czy śnisz, np. próbuj policzyć palce. Ja najczęściej stosuję ten z unoszeniem się, potem już sobie latam po okolicy.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych