Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vallentine


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Vallentine.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czolem,

nazywam sie Pawel, mam 21 lat i mieszkam w stolicy. Aktualnie student (Administracja, durny kierunek nie poelcam), sezonowo pracujacy. Od dosc dluzszego czasu wpadalem na ta strone (swego czasu byla to prawda2 ale nie podobaja mi sie poglady tamtejszej administracji) z racji zainteresowania takimi a nie innymi tematami, jednak dopiero teraz postanowailem doalczyc do tego grona.

Wypadaloby zebym cos dodal od siebie, wiec coz... Moimi dwiema najwiekszymi milosciami jest kino i muzyka, na te tematy moge rozmawiac bez konca. Preferuje kino europejskie (zwlaszcza francuskie) z wyjatkami w sferze amerykanskiej, w przypadku muzyki nie mam okreslonego gustu. Przechodzilem sfery fascynacji wszystkim, hiphopem jak bylem totalnym gnojem, numetalem i crossoverem jak bylem mniejszym gnojem, potem przyszedl hardrock, potem gotyk, potem hardcore punk... Aktualnie pozostaje zwolennikiem electropopu i posthardcoru ale szanuje i lubie kazdy rodzaj muzyki ktory wpadnie mi w ucho i ma cos do powiedzenia (hiphop i wszelaka muzyka klubowa jest u mnie dyskfalifikowana). Poza tym jestem wielkim fanem gier mmo (wciaz nie moge wyrosnac, no przepraszam :D), aktualnie marnuje swoje pieniadze oplacajac wowa.

Duzo rysuje i pisze, ukonczylem zreszta liceum o profilu plastycznym ale obecnie ide bardziej w strone pisania. Co pisze? Nic specjalnego, ludzie pisza sobie pamietniczki, wierszyki, pioseneczki itepe. Ja pisze po prostu. O sobie o innych, dla siebie, dla innych. Mam nadzieje, ze kiedys napisze wystarczajaco duzo zeby sie z tego utrzymac^^

Jestem wielkim fanem teorii spiskowych i ew. konca swiata. Od 2 lat bardzo doglebnie zajmuje sie zagadnieniami NWO i perspektywami upadku naszej cywilizacji, tudziez wrecz planety. Polityka, ukryte wladze, manipulacje spoleczne, klamstwa, przekrety, ucisnienie jednostki badz zniewolenie narodu - to aktualnie moje glw domeny.

Coz, mam nadzieje ze spotkam ciekawych ludzi i czegos sie od nich naucze nowego (kto wie moze samemu uda mi sie cos wlozyc). Zawsze lubie rzeczowa wymiane pogladow, krzykaczy nie toleruje.
Pozdrawiam,
P.

#2

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

witaj,

wrzuć coś jak zaczniesz pisać pamietniki, wiersze i piosenki.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych