Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moderator Yawgmoth - stronniczym cenzorem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#16

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zagaroth II chłopcze właśnie dla takich jak Ty, jestem za tym aby ban został zakładany na maca karty sieciowej. Dla takich krzykaczy i pieniaczy. Ja nie widzę nic nie stosownego w zachowaniu Yawgmoth'a.



#17 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Moim zdaniem faktycznie to co napisał oskarżyciel nie było obraźliwe.Ale oskarżanie modeatora o strponniczośc było całkowicie niepotrzebne.

Użytkownik Dolg edytował ten post 12.08.2010 - 17:27


#18

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do ankiety, to widac jak na dloni wszystkich z 'ekipy' public/style_emoticons/default/smile2.gif Jest was troche. Teraz rozumiem skad tyle znaczkow 'popularny' przy waszych postach nawet tych najbradziej absurdalnych. I jak szybko sie chlopki wpisaly

Chemtrails to fakt - widzimy to codziennie na niebie - a zaprzeczaja temu wielce podejrzane osoby

Dolg, nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie są to obraźliwe epitety. Nie jestem w żadnej "ekipie", piszę, to co myślę i co wydaje mi się prawdziwe. A już na pewno nie jestem "chłopkiem". Samo to wystarczyłoby do spełnienia warunku obrażania współdyskutantów. Ale jakby było tego mało jestem jeszcze podejrzewany o... no właśnie, tego już w tym poście pan Z. nie precyzuje. Tym niemniej informuję, że nigdy nie byłem, ani nie jestem w żadnej sprawie podejrzanym, nie toczyło, a ni nie toczy się żadne śledztwo "w sprawie" lub "przeciwko" mnie. Rzucanie takich słów bez przedstawienia dowodów również jest obrażaniem mnie.
Ponadto chciałem dodać, że każdy ma swój (lub zapożyczony) pogląd na świat i ma prawo go bronić, ale nie w sposób, który może obrażać tych, którzy myślą inaczej.

#19

Keson.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mimo że jestem nowy pod względem konta tutaj:) przeczytałem prawie cały temat o chemtrailsach ( przynajmniej dotąd gdzie była w miarę sensowna dyskusja bo potem zaczęły się już praktycznie same wycieczki osobiste).Z tego co wywnioskowałem dalej nie zostały pokazane dowody na istnienie owego zjawiska i w dobrych 90% posiłkujecie się fotkami pod tytułem "Chemtrails to fakt - widzimy to codziennie na niebie" (przedstawiającymi "zwykle" long-persistance contrail) a jak i to nie wystarczy zaczynają się wyzwiska od agentów itd) ,ponadto dalej nie wytłumaczyliście w sposób w miarę naukowy jak się to dzieje,jakiej instalacji używają owe samoloty,jak odróżnić je od contrailsa (patrz wymieniany już kilka krotnie long-persistance contrail), nie podaliście składu przypuszczalnej mieszanki (tzn ktoś coś rzucił ale zostało to wyjaśnione że występuje owa substancja w środowisku i/lub jest trudno do otrzymania) czy też śmiertelność ludzi w związku z tym.
Ogólnie odniosłem wrażenie iż uważacie się wespół z Murtadem za parę Wielce oświeconych wybawicieli-Krzewicieli prawdy a Ci którzy maja odmienne zdanie zwykle popierając je dowodami uważacie za agentów których celem jest ukrycie prawdy i manipulacja.Patrząc właśnie na ostatnie parę(naście) stron z twoimi wypowiedziami nie dziwię się że otrzymałes warny to raz a dwa temat nigdzie nie został usunięty jak się upierasz tylko umieszczony w Hydeparku bo dużo w nim dyskusji nie bylo

#20

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam. Zalozyłem drugie konto, aby napisac ten temat.


I jeszcze nie masz bana ? Rzeczywiście dziwnie zachowuje się moderacja...



#21

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wybaczcie, że i ja się wetnę w zamknięty temat, ale odnośnie tego multikonta, chciałem jeszcze powiedzieć, że Quintus Maxiumus i Zagaroth - ten sam nr IP.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych