Skocz do zawartości


Zdjęcie

PSI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#31

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ano było... ale to lekka przesada chyba, choć w grze się sprawdza świetnie :D
  • 0



#32

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co to jest BTW i RV ? A to zpowalnianie czasu to bullet time :D
  • 0

#33

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

BTW - skrót od By the way - swoją drogą lub "z innej beczki"
RV - Remote viewing, zdalne widzenie :D
  • 0



#34

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ale i tak nic nie przebije telepatii
  • 0



#35

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No, umiejętność czytania komuś w myślach byłoby całkiem fajne.
  • 0



#36

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale wywołałbo by to skandal na skalę światową ;) Ale to by przynajmniej przez ciągłymi kłamstwami :D
  • 0



#37

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cała ludzka egzystencja zaczęła by tracić sens...
  • 0



#38

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie koniecznie. Wtedy by znikneło kłamstwo, obłuda, wrogie myśli i wojny. Poprostu świat idealny, spokój, harmonia itd.
  • 0



#39

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ta jasne :D
ale byloby duzo rozczarowan i rozterek
  • 0



#40

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli każdy miałby takie zdolności, to nie do końca rozczarowań, tylko na początku ludzie by odkrywali "niespodzianki", potem, wychowani na nowych wartościach, mieliby z tego raczej same korzyści, pomijając już kwestię porozumiewania się, na co komu języki obce jeśli przekaz myślowy jest uniwersalny i każdy go rozumie? tylko cholera coś cicho by się zrobiło wokoło i wszystkie teorie podsłuchowe by padły:P
  • 0



#41

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ano, ciężko by się oglądało koncert, na którym gra muzyka, a wokalista "ryczy" w myślach:P i do tego te tłumy wtórujące mu niczym chórki myślowe. :)
  • 0



#42

M_lenka.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie no z tymi chórkami:)spoko pomysł... głównie dlatego ze ja w myślach nie fałszuję :) moze kariere bym zrobiła? kto wie :rotfl:
ale dla mnie to też by nie miało wogule sensu...w końcu kłamstwo tez sie przydaje a tak ktos czytałby nam w myślach... byłoby tak idealnie ze aż nudno. JA chyba wolę juz takie zachamowanie umysłowe niz rozwijanie telepatii. Wyobraźcie sobie sytuację ze chcesz cos komus powiedzieć, no w myślach sam sobie nie owijasz w bawełnę a słowa trochę się osładza... co to byłoby za przyspieszenie rozmowy ze zdązysz o czyms pomyslec juz ktos to wysledzi ci z mózgu... jakos tak nieludzko..
  • 0

#43

sonic195.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po przeczytaniu paru źródeł na temat PSI moge powiedzieć, że z tej energii PSI można zrobić tz. "PSIball". Są to (rzekomo) kule energii tworzące się po specywicznym ustawieniu rąk. Mają one wiele zastosowań, np. można dzięki nim przesłać złość, pozytywną energię, można z nich uformować wszystko (były ponąć próby uformowania wibratora :lol : ) a nawet sprawic żeby ktoś zasłabł(jakiś facet spróbował i mu się udało.

Żródło
google.pl

próbowałem czegoś takiego, ale to trzeba skądź energię czerpać (byle nie z ludzi bo to już wampiryzm PSI :argue2: ).
Odnośnie tego tematu mam pytanie, które było poruszane wiele razy, alechciałbym poznać waszą opinię. Jestem chrześcijaninem i zastanawiam się (mam opory moralne) czy jest to dopuszczalne, abym korzystał z takich umiejętności. Zazwyczaj dostaje odp tybu:
-Jeżeli do czynienia dobra, to moge
-samo wierzenie w to jest grzechem
- to w końcu tylko energia i usmysł, a nie magia
  • 0

#44

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Twój i tylko Twój wybór. Nie rozumiem Twoich 'oporów'. Jest XXI wiek, a nie średniowiecze.

Co do tematu, to też myślę, że ludzie może i mają predyspozycje do takich rzeczy jak telekineza czy może nawet i pyrokineza, ale nie potrafimy tak biegle władać swoim umysłem, żeby zmusić go do takich rzeczy. Zapewne potrzeba do tego naprawdę dobrej koncetracji i wyciszenia, lat praktyki innymi słowy. Co do telepatii, to nie chciałbym żeby ktokolwiek czytał w moich myślach. Telekineza mogłaby być przydatna, ale żeby nie dochodziło do tego że człowiek byłby zdolny podnieść siłą woli drugiego człowieka albo po prostu zrobić mu w jakiś sposób krzywdę.
  • 0

#45 Gość_AdRor

Gość_AdRor.
  • Tematów: 0

Napisano

Powiem tak Psiball to wieżchołek góry lodowej. http://www.vegakinetics.bravehost.com/ http://www.geocities...thekiwarrior87/ tutaj są linki do angielskich stron i do prawdziwych technik bojowych PSI. Miedzy innymi na bazie takich technik powstały techniki walki w Dragon Ballu bo mniej więcej ta manga bazuje na czymś takim. Dragon Ball zdobył taką sławę, że techniki przejęły nazwy z magowej rzeczywistości. Oczywiście wszystko zależy od rozwinięcia energetycznego ciała ale nie spodziewajcie się jakichś promieni :D . Techniki te mogą zniszczyć energetykę człowieka, a nawet spowodować jego śmierć więc są realnie niebezpieczne.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych