Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obce rasy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#16

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieki wielkie za pomoc w tej sprawie postaram sie ograniczyc materialy dotyczace ufo i szarakow, choc to tez jest interesujace i wkoncu bede musial o tym przeczytac na Waszym forum. Dzieki jeszcze za slowa otuchy, poczulem sie lepiej. A co do testu, to go zamieszczam, z moja wlasna interpretacja na Polski, nie jest az tak super, poniewaz moj poziom jezyka angielskiego znajduje sie miedzy Firstem a Advancem... No ale mysle, ze doglebnie analizujac tekst mozna sie domyslec o co chodzi, dodatkowo dodam jeszcze pare cech, po ktorych mozna rozpoznac Indigo. Jesli interesuje Cie zycie takiego osobnika, ktorego ja reprezentuje wal smialo, jestem otwarty na wszelka potrzebe pomocy ^^

Dodam komentarz do cech, ktore pasuja do mnie i jak wyglada sytuacja w moim zyciu, tak by lepiej je zrozumiec, wstepu nie chcialo mi sie tlumaczyc, jednak jest na tyle zrozumialy, ze kazdy sobie poradzi z jego interpretacja.

Do Adult Indigos exist? YES!!! They did not just start coming at rates of 90% of the incoming population in 1992.
I believe there have always been some Indigos, the amount of which has only increased through the last 50 years or so.
My guess on percentages is that Indigos make up approximately 15-25% of 20-30 year olds, 10-15% of 30-40 yr olds,
5-10% of 40-50 yr olds and 0-5% prior to that time. That's MY opinion, not a fact.
Some of us are here to pave the way for today's massive influx of Indigo energy,
to break down some barriers and to be advocates and support systems for these children.

Please note, I (Wendy Chapman) am the first person to publish anything about indigo adults.
Everything else I had heard or read prior to 2001 said that indigo children started in the late 70s and early 80s.
I received thousands of emails in 1999 and 2000 from people who claimed to be adult indigo children.
These people were over 25, and mostly over 30 years old, and had very similar characteristics to indigo children,
plus or minus a few. The differences to indigo children were reliably coming up in nearly every letter.
I collated this data and came up with a list of indigo adult characteristics, published here in Feb. 2001.
The list has born the test of time, with tens of thousands more people recognizing themselves and writing to me.
I am very glad to have made this contribution to the world!
Many indigos seem to find solace in finally knowing why they are different from the general population and in knowing
they are not completely alone. I began the indigo adults mailing list on yahoogroups in April 2001, which now in 2005
has over 2100 members and the indigo-adults-moderated (on topic) list, which has over 700 members. Follow the links at
the bottom of the page to join either of these. These lists are virtual communities for indigo adults. I am writing a
book about indigo adults to help spread the word to reach more indigos.
Wendy Chapman

Indigo Adult Characteristics
Cechy Doroslego Indigo ( doroslego emocjonalnie )

1.Are intelligent, though may not have had top grades.
1. PL - Sa inteligtne, ale to nie znaczy, ze beda uzyskiwac najwyzsze oceny.

Jesli chodzi o to, gdyby mi sie chcialo uczyc, mialbym te piatki i czworki, a tak to leniac sie wcale nie jest najgorszej, w tym roku w 2 klasie liceum 3,86 srednia, a kompletnie sie nie uczylem, bo przezywalem depresje, o ktorych pozniej napisze ;] . Taki przyklad, pierwszy semestr z matmy 4 na koniec, drugi semestr 5 1 1 1 - powod ? Depresja egzystencjalna :/

2.Are very creative and enjoy making things.
2. PL - Sa bardzo kreatywne i sprawiam im radosc robic te rzeczy.

Czesto zdarza mi sie, ze jak sie jakas dziedzina zainteresuje, to probuje znalesc wiele sposobow omijajac jakis schemat, np. zadanie z matmy posiada jeden schemat rozwiazania, a ja sie doszukuje innych sposobow by je rozwiazac, czyli po swojemu, jak mi sie uda jestem z siebie tak zadowolony, ze caly dzien mam dobry humor i mam ochote na porobic wiecej tych zadan, by znalesc inne wyjscia

3.Always need to know WHY, especially why they are being asked to do something.
3. PL - Zawsze chca wiedziec DLACZEGO, dokladnie dlaczego one zostaly poproszone/zapytane zeby cos zrobic.

Ostatnio zaprosila mnie znajoma na wyjscie nad wode, to przez pare dni ja meczylem i sie pytalem dlaczego mnie zaprosila, jaki byl powod itp. Normalny czlowiek powiedzialby "fajnie ide" a mnie meczylo to dlaczego, wkoncu po tygodniu juz wiedzialem dla czego :D

4.Had disgust and perhaps loathing for much of the required and repetitious work in school.
4. PL - Maja wsret i prawdopodobnie niechec do duzych wymagan i powtorzen pracy w szkole

Nie chce mi sie uczyc wszkole, ale nadrabiam to swoim sprytem, inteligencja i umiejetnoscia wychodzenia z trudnych sytuacji. Nienawidze jak musze robic cos co sprawilo mi wiele trudu kilka razy.

5.Were rebellious in school in that they refused to do homework and rejected authority of teachers, OR seriously wanted to rebel,
but didn't DARE, usually due to parental pressure.
5. PL - Sa buntownikami w szkole w tym ze odmawiaja odrabiania lekcji i odrzucaja autorytet nauczycieli ALBO naprawde chca buntu ale nie osmielaja sie tego zrobic, zazwyczaj uspakajaja sie pod naciskiem rodzicow

Z w-fu mam 3, choc chodze na akrobatyke, biegam, plywam, w ogole spedzam aktywnie czas, dlaczego mam 3 ? Bo cisnelem nauczycielce, bo nie chcialem cwiczyc, majac do wyboru pilke/siatke/koszykowke ja cwiczylem sobie akrobacje ^^ Ogolnie za niesubordynacje. Jesli chodzi o jakies rewolucje jestem pierwszy by jej dokonac, ale musze miec pewnosc, ze ktos pojdzie ze mna, w ostatecznosci jesli jest przymus to stane na jej czele.

6.May have experienced early existential depression and feelings of helplessness. These may have ranged
from sadness to utter despair. Suicidal feelings while still in high school or younger are not uncommon in the Indigo Adult.
6. PL - Mogli byc doswiadczeni wczesniej depresja exystencji i uczuciem bezradnosci. To moze ciagnac sie od smutku do calkowitej rozpaczy. Samobojcze mysli podczas szkoly sredniej lub w mlodszym wieku nie sa nadal niezwykle
u doroslych Indigo

Bole exystencjalne, moj boze, to bol ktory tak naprawde fizycznie nie istnieje, lecz kaleczy moja dusze, to bol ktorego nie czuje, ale boli tak mocno, bo bol ten dotyczy mojej duszy. Czesto boli przez to mnie glowa, trace sily i jedynym wyjsciem jest polozenie sie spac, chyba najbardziej to skutkuje. Przy tym placze i czuje sie bezradny, utwierdzam sie wtedy w przekonaniu, ze moje zycie nic nie jest warte, ze zmarnowalem wiele lat swojego zycia itp.

7.Have difficulty in service-oriented jobs. Indigos resist authority and caste system of employment.
7. PL -Maja problemy w sluzbie-orientacji pracy. Indigo sprzeciwiaja sie autorytetom i systemu kast w pracy.

Bylem ostatnio u pedagoga by okreslic swoje predyspozycje do pracy, mialem same 1 2 1 2, jesli chodzi o rodzaj pracy. Okreslila mnie, ze dla mnie moga sie liczyc tylko stanowiska lidera, czyli automatycznie prezes badz dyrektor ^^ Nienawidze jak ktos mi narzuca to co mam robic...

8.Prefer leadership positions or working alone to team positions.
8. PL - Wola pozycje przywodcy albo pracowac samotnie dla pozycji druzyny.

Tak to jest prawda, zazwyczaj wolalbym byc liderem, bo wiem jak sie za wszystkie sprawy zabrac, czuje to poprostu, ze bylbym najlepszym liderem, a jesli to nie mozliwe pracowac dla grupy, ale samemu.

9.Have deep empathy for others, yet an intolerance of stupidity.
9. PL - Maja gleboka empatie dla innych, jeszcze nietolerancje dla glupoty.

O boze jak mnie wkurzaja ludzie typu Giertych czy Lepper, to cos w tym rodzaju :/
Nie ufam nikomu, w moim przypadku, licze tylko na samego siebie, bo wiem ze nawet najbardziej skrajnych przypadkach, kazdy przyjaciel moze mnie opuscic.

10.May be extremely emotionally sensitive including crying at the drop of a hat (no shielding) Or may be the opposite and show
no _expression of emotion (full shielding).
10. PL - Moga byc nadzwyczajnie wrazliwi emocjonalnie wlaczajac w to plakanie np. przy upadnieciu kapelusza ( nie ukryte)
LUB moga byc przeciwni w pokazywaniu swojej ekspresji emocji ( ukrywanie swojego stanu, pelne ukrycie )

Tak to jest racja, jestem wrazliwy jak cholera, byly film romantyczny i moge sie poplakac jak kobieta :P To chodzi o to ze znajduje wartosci w filmie, ktore sa dla mnie piekne, cos co porusza moje uczucia i wrazliwosc, czasem jak rozmawiam z kims i rozmowa dotyczy mojego zycia, automatycznie same lzy mi leca...

11.May have trouble with RAGE.
11. PL - Maja problem z wsciekloscia.

Tak to tez prawda, nie umiem zapanowac nad zdenerwowaniem, jestem nadpobudliwy, latwo mnie zdenerwowac, tzn. jesli chodzi o kogos kogo nie cierpie, nie lubie, badz nie chce sluchac rad od kogos kto mi nie odpowiada.

12.Have trouble with systems they consider broken or ineffective, ie. political, educational, medical, and legal.
12 PL - Maja problem z systemami, ktore rozwazajac sa popsute lub nie efektywne np. polityczny, edukacyjny, medyczny i legalny.

Oj tak, wlasnie nie dawno zainteresowalem sie ta manipulacja swiata, od dawna wiedzialem ze cos jest nie tak, a kazdy ustroj nie ma tych plusow. Co by nie bylo, czy to demokracja, kapitalizm, liberalizm, wszystko posiada ogormne minusy, raz sie chce wrocic do socjalizmu, raz do kapitalizmu i nie wiadomo co lepsze. To chyba wynik mieszania sie w glowie, przez osoby wokol mnie.

13.Alienation from or anger with politics - feeling your voice won't count and/or that the outcome really doesn't mattter.
13. PL - Obcowanie z lub zlosc na politykow - uczucie ze Twoj glos nic sie nie bedzie liczyl lub w rezulatacie naprawde nie jest wazny.

Tak, uwazam ze politycy sa zli, tzn. przychodza do rzadu tylko by sie nachapac pieniedzy. Analizujac sytuacje w Polsce, poprostu nie oplaca sie przykladac reki do polityki i glosowania, na ludzi ktorzy na pozor sa dobrzy, ale naprawde sa niekompetetni. Takie wrazenie odnosil PiS, nadal sie dziwie, ze sondaze pokazuja iz wieksza liczba spoleczenstwa nadal by glosowalo na PiS :/

14.Frustration with or rejection of the traditional American dream - 9-5 career, marriage, 2.5 children, house with white picket fence, etc.
14. PL - Frustracja lub odrzucenie tradycjnego amerykanskiego snu - 9-5 kariera, malzenstwo, 2,5 dziecka, dom z bialym ogrodzeniem, itd.

Praca = NIE, Rodzina = NIE, Samochod = Po co ?, chce inaczej zyc, pieniadze nie maja dla mnie duzej wartosci, chce zyc samodzielnie, utrzymywac sie samemu, wiadomo w tych czasach trzeba miec prace by zyc, jednak ja chcialbym przezyc swoje zycie w inny sposob, nei tak jak wszyscy, zeby zdac studia, znalesc prace, znalesc dziewczyne zycia, zalozyc rodzine, kupic dom, samochod, posadzic drzewo i pracowac dla dogodnej emerytury. BULLSHIT marnujemy swoje zycie, trzeba szukac expresji, szukac natchnienia i poczuc chwile beztroski, powiedzmy uciekajac w nature, czy podrozowac = Klania sie romantyzm !

15.Anger at rights being taken away, fear and/or fury at "Big Brother watching you."
15. PL - Zlosc na prawde bedac odpychanym, strach i/lub gniew na "Duzego Brata patrzacego na Ciebie"

Jestem aspoleczny, wiem ze wiele osob mnie nie rozumie, wkurza mnie w to, dlatego ja uwazam, ze jestem ponad nimi, ponad spoleczenstwem, poniewaz mam poszerzona swiadomosc i to jest taka forma zemsty za to odrzucenie. Nienawidze jak ktos chcialby mna manipulowac czy kontrolowac, kiedy sie dowiedzialem o swiatowej manipulacji, automatycznie sie tym tematem zainteresowalem i doszukuje sie informacji na ten temat.

16.Have a burning desire to do something to change and improve the world. May be stymied what to do. May have trouble identifying their path.
16. PL - Maja plonace pragnienie zrobic cos co zmieni i ulepszy swiat. Moga sie znalesc w sytuacji bez wyjscia by cos zrobic. Moga miec problem z
identyfikacja ich drogi.

Oj tak moj cel w zyciu, pomagac ludziom bezinteresownie, nic nie chce za pomoc, choc nie pogardze odwzajemniona pomoca, jednak wolalbym jej nieotrzymywac naumyslnie, do tego zmienic swiat na lepsze, bo ten co jest, jest chaosem, jest czyms czego nie rozumiem, poniewaz nie ma wolnosci !! Tak problem identyfikacji mojej drogi zycia... U mnie scieraja sie dwie drogi, normalnego zycia i tego ktory jest zwiazany z ulepszaniem swiata no i data 2012. Bez tych wydarzen, ktore sie przygotowuje chyba bym sie powiesil, tak jak romantycy konczyli niestety :/

17.Have psychic or spiritual interest appear fairly young - in or before teen years.
17. PL - Maja psychiczne lub duchowe zainteresowania wlaczajac czarodziejska mlodosc - w lub przed 10 rokiem zycia.

Zainteresowanie ufo, zajwiskami paranormalnymi, czyli wasza strona :D Stworzeniem swiata itp.

18.Had few if any Indigo role models. Having had some doesn't mean you're not an indigo, though. Have strong intuition.
18. PL - Maja pare jesli nie jakakolwiek role modela Indigo. Majac kilka z nich nie znaczy ze nie jestes Indigo, chociazby.
Maja silna intuicje.

Ciezko mi jest to wytlumaczyc, to chyba chodzi o to ze ma swoj wizerunek Indigo, ktorym chcialby byc, badz kilka wizji takiego czlowieka, tzn. gdzie podaza, jaka droga, jedni chca sie wzmocnic duchowo inni szukaja expresji zycia, jeszcze inni zamartwiaja sie los swiata. Wiele z tych rzeczy mam po trochu. Silna intuicja to jest prawda tak jak poszerzona swiadomosc, wiem co jestem wstanie zrobic a co nie, cwicze Le parkour, w tej sztuce, glowny cel to pokonac strach, ja wiem odrazu jak widze przeszkode, to czy jestem wstanie ja pokonac czy nie i jak wiem ze tak to staram sie to zrobic.

19.Random behavior pattern or mind style - (symptoms of Attention Deficit Disorder). May have trouble focusing on assigned tasks,
may jump around in conversations.
19. PL - Pierwszy lepszy wzor zachowania albo styl pamieciowy - ( symptom Unieporzadkowanej deficytu uwagi- glupota jakas )
Moga miec problem ze skupieniem na wyznaczonym zadaniem, moga skakac wokol rozmowy ( przeskakiwac z tematu na temat )

Jestem leworeczny, posiadam zajebista pamiec, szybko sie ucze, to wiekszosc Indigo posiada, znam 2 Indigo i tez sa leworeczni ^^ To tez prawda, kiedy robie robote na komputerze, czesto robie sobie przerwe grajac albo przed wyznaczonym zadaniem robie cos co umila mi czas przez to skracam sobie czas na robote... Moze dzieki temu jest ona bardziej efektowna, poniewaz zdaje sobie sprawe, ze malo czasu sobie na nia przeznaczylem. Skutki sa rozne, czesto tak mialem z nauka, jednak nie wychodzilem na tym zle. Dziwie sie, ze kiedy duzo gram na kompie, mniej wiecej tyle co Ci z ktorymi gram (gry online ) oni ledwa zdaja szkole, a ja spokojnie lece na trojkach i czworkach, czasem piatka wpadnie :P

20.Have had psychic experiences, such as premonitions, seeing angels or ghosts, out of body experiences, hearing voices.
20. PL - Mialy psychiczne doswiadczenia, np. przeczucia, widzenia aniolow lub duchow, przezycia poza cialem, slyszenie glosow.

No to o czym zostal poruszony temat, wierze ze istnieja obce cywilizacje, przemawiaja do mnie teorie Sichina, wiekszosc tekstow, ktore do tej pory przeczytalem zwiazane z ufo, z manipulacja swiatowa i nasza przeszloscia i przyszloscia.


21.May be electrically sensitive such as watches not working and street lights going out as you move under them,
electrical equipment malfunctioning and lights blowing out.
21. PL - Moga byc elektrycznie wrazliwi np. zegarki przestaja dzialac i na ulicy swiatla zaczynaja gasnac jak poruszaja sie pod nimi.

Tego nie posiadam, to jedna z cech ktorych nie mam, no ale na forum Indigo, jest wiele osob, ktore poprostu maja dosc tego, ze musze co tydzien wymieniac baterie w zegarkach, albo psuje im sie kolejny raz samochod. Moja droga kolezanka Indigo, zawsze elektryzuje samochod, jej kolegi i jak wsiada po niej to dostaje kopa od pradu :D Zaraz sie zdazylo, ze az zdetrwiala mu reka :/ Kiedys jak mi opowiadala pewna historie, to smiech ja bral jak szla pod latarianiami i za nia one gasly :P

22.May have awareness of other dimensions and parallel realities.
22. PL - Moga miec swiadomosc o wielkosci innych i rownoleglych rzeczywistosciach.

Poszerzona swiadomosc, juz wspominalem. Moge sobie wyobrazic zycie bez Boga powiedzmy.

23.Sexually are very expressive and inventive OR may reject sexuality
in boredom or with intention of achieving higher spiritual connection.
23. PL - Seks u nich jest bardzo expresywny i tworczy LUB moga odrzucac seks z nudy lub z intencja osiagniecia wyzszego kontaktu duchowego.

Nie wiem jeszcze nie przezylem swojego razu, no ale po mojej drogiej kolezance, ktora jest podobno nimfomanka, czego na kogos kto wkoncu doprowadzi do czegos niesamowitego, do jakiejs najwyzszej extazy, o jak tu jest napisane wyzszego kontaktu duchowego. Wedlug mnie musi to byc drugi Indigo, ktory podobna potrzebe posiada.

24. May explore alternative types of sexuality.
24. PL - Moga poszukiwac alternatywnych typow w seksie ( Np. trojkacik :P )

No to tutaj nie musze tlumaczyc hehe

25.Seek meaning to their life and understanding about
the world May seek this through religion or spirituality,
spiritual groups and books, self-help groups and books.
When they find balance they may become very strong, healthy, happy individuals.
25. PL - Szukaja znaczenia dla ich zycia i zrozumienia swiata, moga szukac tego w przez religie lub duchowosc, poprzez duchowe grupy i ksiazki,
groupy wzajemniej pomocy. Kiedy oni szukaja rownowagi, moga stac sie bardzo silni, zdrowi i szczesliwi inwidualnie.

Tak..... Zebym ja znalazl rownowage w moim zyciu, to bym wkoncu sie wzial za ratowanie swiata, ale niestety moje zycie jest tak beznadziejne, tak nudne, tyle pieknych lat straconych, ze pozostaje mi tylko to ratowanie swiata i w tym znajduje sie sens mojego zycia. A tak to problemy zycia codziennego, byle co moze mnie niezadowalac, problemy egzystencjalne, przyszlosci i przeszlosci. Musze zaznaczyc, ze jestem nietypowym Indigo, u mnie skrecaja sie rzeczywistosci racjonalizmu z romantyzmem, jestem indywidualista, posiadam plecione dwie drogi zycia, zwyklego i tego niezwyklego. Olbrzymie konflikty rodza sie miedzy tymi swiatami i dlatego cierpie, dlatego mam do dupy zycie, dlatego nic mi nie wychodzi, dlatego jestem pesymista, dlatego nudzi mi sie itp.
Oprocz tego poszukuje sensu zycia, ktore znalazlem czyli zyc inaczej niz typowy schemat zycia, zrozumiec swiat, wlasnie probuje zrozumiec i jak narazie z tego co sie do tej pory dowiedzialem, to tutaj na tym swiecie panuje ogromny chaos :/

Od ponad pol roku nie poczulem sie szczesliwy, nie poczulem zadnej radosci, bo wlasnie od pol roku wiem kim jestem, moze to dlatego ze za duzo mysle albo co...

Please note, anyone could have a few of these traits, but Indigo
Adults have most or all of these 25 characteristics.

Prosze zanotowac, kazdy moglbym miec miec pare z tych cech, al dorosli Indigo maja wiekszosc lub wszystkie z tych 25 cech.

Inne cechy poza zlota 25-tka:
1. Przychodza na swiat czujac sie krolami (i zwykle tak sie zachowuja)
2. Maja przekonanie, ze "zasluguja na bycie tam, gdzie sa" i dziwia sie, ze inni tego nie podzielaja
3. Nie maja problemow z autowartosciowaniem. Rzadko mowia swoim rodzicom "kim sa".
4. Nielatwo akceptuja wladze absolutna (taka, ktora nie oferuje wytlumaczenia i alternatywy)
5. Po prostu odmawiaja robienia pewnych rzeczy; np. ustawienia sie w kolejce
6. Czuja sie sfrustrowane w systemach rytualnych, ktore nie wymagaja kreatywnego myslenia
7. Zwykle znajduja lepsze formy wykonania czegos, zarowno w domu jak i w szkole, co zamienia
je w pewnego rodzaju "lamaczy systemow" (niekonformistow)
8. Wydaja sie aspoleczni, chyba, ze znajduja sie w towarzystwie osob podobnych do nich. Ale
jezeli nie znajduja w swoim otoczeniu nikogo z podobna swiadomoscia, zamykaja sie w sobie
i czuja, ze nikt ich nie rozumie. Szkola wydaje im sie spolecznie dosc trudna do zaakceptowania.
9. Nie reaguja na dyscypline typu "wina" ("Poczekaj, az wroci ojciec i zobaczy co zrobiles").
10.Nie sa w zadnym razie niesmiale w manifestowaniu swoich potrzeb.

[ Dodano: 2006-06-25, 14:23 ]
kolejnej 10-stki juz nei chcialo mi sie tlumaczyc, jednak mysle ze to co zawarlem w tych 25 cechach jest uzyte w tych 10-ciu

Zycze milego czytania, jesli macie pytania, wlacie smialo, chetnie odpowiem. Krytyka najwazniejsza ;-)

[ Dodano: 2006-06-25, 19:33 ]
Ladny news daliscie... Az mna wstrzasnelo :/
  • 0

#17

kubis90.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To już zależy jaki oni maja zamiar czy to ważne porywają ludzi i tyle robią jakieś badanie może lepiej niewiedzieć po co ! Dziwny jets ten swiat!!Maja kontrole nad umyslem paralizuja ludzi zmniejaja jego grawitascje wtedy sie ucz jak bys sie unosil tak dziwnie i goraca nogi suie zaczynaja unosic a potem calo cialo ja naszcescie sie zaczolem modlic i pomoglo !!!
  • 0

#18

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stara wypowiedz,ale odpowiem

Szatan jest wymysłem kościoła i różnych ludzi. Nie ma czegoś takiego jak szatan. Jest jedynie Bóg Miłosierny. Złe są jedynie czyny, nie ma istot złych tak więc nie ma szatana.

Szatan istnieje...Szatan to zbuntowany przywódca aniołów-zbuntowany przeciwko Bogu Ojcu.Podobno pośród rasy stwórców dochodziło do wojen-taką pewnie było starcie armii "szatana" z wojskami Boga Ojca-prowadzonymi przez "Archanioła Michała"Wojna między przedstawicielami obcej rasy bogów...A imiona dali im ludzie,kapłani-są tylko umowne.W rzeczywistości nazywali się zapewne inaczej...
  • 0

#19

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

QLIG, masz racje. Tylko trza wziąść jeszcze poprawke na to jak przeciętny człowiek wyobraża sobie Szatana i Boga w dzisiejszych czasach, jakie cechy i możliwości mu przypisuje...
  • 0

#20

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie.Dla większości ludzi szatan to jakiś "zły duch".który nas kusi do grzechu,w przeciwieństwie do dobrego "Boga".Sądzę,że na teorię o szatnie i Bogu jako rasie obcych cywilizacji wysoko rozwiniętych,którzy wlczą ze sobą ,większoś władz Kościelnych rzuciłaby ekskomunikę :P Dla nich szatan i Bóg po prostu jest,ale nie dopuszczaj myśli kim są.Po prostu kazali im myśleć i mówić,że jest i tyle.
  • 0

#21

Łukasz 2.7.8.9..
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej! Kiedy pierwszy raz zobaczyłem zdjęcia z ufo myślałem że jakieś kropki albo samoloty?! Ale teraz wiem że to było UFO! Oto jedno ze zdjęć które zobaczyłem po raz pierwszy:

http://C:Documents a...
  • 0

#22

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myslac w ten sposob powinni porwac polowe tego forum w tym koniecznie mnie jako osobe, ktora udostepnia miejsce do dyskusji na takie tematy ;) Bez obawy, milosc i pozytywne myslenie a :abduct2: na pewno Cie ominie. Pozdrawiam


Nieeee! Przecież jesteś adminem :P Naszym kochanym Adminem, niech Cie ruszą to bedą mieli do czynienia z Okruchem :]
  • 0

#23

hummin.
  • Postów: 220
  • Tematów: 11
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witaj..co do Indygo to moim skromnym zdaniem, jest z tym trochę tak jak z choroskopami albo numerologią. Jesteś po prostu osobą wrażliwą, indywidualistą, jesteś jeszcze młodym człowiekiem i jeszcze wiele ciekawych odkryć przed tobą.Specjalnie sie zarejestrowałem na tym forum, żeby móc ci odpowiedzieć na twoje zapewne bardzo nurtujące cię pytania, przechodziłem coś podobnego tylko trochę w późniejszym wieku niż ty.Prawdopodobnie nikt cię nie uprowadził...nasz umysł często płata nam różne głupie figle.Posataraj się podchodzić do świata bardziej sceptycznie i nie obawiaj, się że to zakłóci w jakiś sposób twoja wiarę w rzeczy których nie widzą osoby mniej wrażliwe, wręcz przeciwnie pomoże ci wyselekcjonować pewne rzeczy , zjawiska i spojrzeć na sprawę z lepszej perspektywy mniej emocjonalnej. Co do manipulacji to oczywiście jest ona wszędobylska, najlepiej uzmysłowić ją sobie na prostym przykładzie, jeśli są ludzie głupsi ode mnie to muszą być też i mądrzejsi, jeśli posiadam władzę nad głupszymi to mądrzejsi nade mna też. Jednak nie wszystkim da się manipulować...ty wkręcasz kumpla, że np jutro nie ma sprawdzianu a on w istocie jest...przez to kolega dostaje ndst ty bdb ale tak możesz zrobić tylko ze słabszym bo silniejszy ci dowali:) tak samo jest z rządem....Co do twojej skłonności do bezinetersownego pomagania, jest to wspaniała cecha, jednak czasem spróbuj się zastanowić komu pomagasz i dlaczego, jest wielu ludzi, którzy np takie zachowanie odbierają jako słabość i po prostu cię wykorzystują...bla bla bla mógłbym tak w nieskończoność...podaję ci link do takiego fajnego testu, może ci się spodoba http://www.enneagram.pl/
  • 0

#24

rybciu.
  • Postów: 31
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem według testu 7w6
  • 0

#25

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciach

Hey o jej kiedy to bylo dawno o tym pisalem ^^ Teraz sporo wiecej wiem o sobie. Masz racje tzw. "label" czyli etykietka nie jest dobrym wyjsciem w tej sytuacji, bo wmawiasz sobie ze jestes ta osoba. Kwestia tego zeby samemu sie przekonac o tym, ja poznalem swoj pierwszy dowod, czekam jeszcze na dwa pozostale, ktore uswiadomia mi w pelni kim jestem. Choc dzieki tej etykietce rozumiem lepiej to jak ludzie reaguja i wplywaja na mnie, jak ja reaguje na sytuacje i czym jest to spowodowane :] Apropo wiary, ja mam sklocona ze soba realia racjonalizmu z irracjonalizmem, wiec wiara sprowadza sie do celu zyciowego + wiedza, ktora albo mi sie przyda albo nie :P Co do manipulacji mam swiadomosc tego co sie dzieje na swiecie, moj bunt wyraza sie zawsze kiedy sytuacja dotyczy mnie osobiscie. W kwestii pomagania, u mnie jestem i narazie nad tym pracuje - pomaganie na sile osobom u ktorych widze problem i potrafie go rozwiazac. To jak zmienianie wokol siebie swiata tak jak ja chce. Jest to forma egoizmu tzw. altruizm ktory sie opiera na zmienianiu swiata na lepsze po swojemu. Brzmi zle ale w istotcie rzeczy, dzialania te ida w dobra strone, w ta na ktorej sa oparte wartosci typu milosc przyjazn i wzajemna pomoc. Zastanawiam sie nad tym komu chce pomagac, ale ludzie odbieraja to raczej jak nachalnosc niz mozliwosc wykorzystania mojej slabosci. Mam jeszcze glowe na karku, bo "szare" zycie opieram na mysleniu racjonalnym ^^ Enneagram znam sprawdzalem sie jakies pol roku temu, juz nie pamietam ktore mi wyszlo..
  • 0

#26

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam wierze ze szare ludziki sa rownie mile co Asgardczycy (i mam nadzieje ze sie nie wysadzili w powietrze i kiedys zawiaza mnie na Orillie) :D , a to biadolenie jacy to one zle itd, to czyste Sci-Fi [;. Zwlaszcza, ze wiekszosc ich technologii, hmhm nie wyglada zbyt poza-ziemosko, sa strasznie standardowe i nie jako sprasowane do ziemskiego punktu widzenia (;.

Pozatym, jesli pozaziemskie zycie jest inteligetne to tylko dlatego ze nie utrzymuje z nami zadnych kontatkow :E
  • 0

#27 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Pozatym, jesli pozaziemskie zycie jest inteligetne to tylko dlatego ze nie utrzymuje z nami zadnych kontatkow :E


Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.
- Albert Einstein

  • 0

#28

iniside.
  • Postów: 541
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokladnie ten cytat mialem na mysli, ale niechcialem w nim czegos palnac (;
  • 0

#29

Eagle947.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NeVeR, nie musisz się bać że cię porwą, ta wiedza którą zdobyłeś nie zaszkodzi ci, raczej pomoże. Wiedza daje ochronę. I m więcej będziesz wiedział tym jesteś bezpieczniejszy.
  • 0

#30

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jak sie zaczalem interesowac tymi wszystkimi ufami itd to tez w nocy nie moglem spac, mialem wrazenia ze ktos jest w pokoju za moimi plecami. Z czasem wszystko przeszlo. Czy sa zli? Nie wiem, jezeli sa rzeczywiscie tak wysoko postawieni to nie moga byc zli poniewaz gdyby byli zli juz dawno by wygineli (samozaglada). Moze sa jacys ktorzy sa zli itd ale mysle ze ogolnie sa dobrzy. A jaszczury to bajka jak dla mnie. Plejadanie, Kasjopejanie, Szaraki, wszyscy Ci zjawili sie na ziemi oprocz jaszczurow. I jak dla mnie oni sa bajka.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych