Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problemy...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

umklajder.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pewien problem od jakiegoś czasu gdy wydarzy się jakieś zjawisko w które bardziej angażowane są emocje takie jak strach niepewność ale także radość itp. chociaż czasem zdarza się to bez żadnych ważniejszych wydarzeń wydaje mi się że to już kiedyś było że się już wydarzyło mam taki 1 sekundowy "reset" takie de ja vu czuje się z tym bardzo dziwnie bo nie znam ani początku ani zakończenia historii a jednak odczuwam to Bardzo silnie.
i nie ukrywam że jeśli znajdzie się zupełnie racjonalne wyjaśnienie będę się bardzo cieszył.
:)

Użytkownik umklajder edytował ten post 31.07.2010 - 12:12

  • 0

#2

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podziwiam. Napisać całego posta jednym zdaniem. Prawdę mówiąc nie do końca zrozumiałem o co Ci chodzi... Boli Cię, kiedy używasz kropek i przecinków? :/

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi, więc radzę się wybrać do lekarza. Widziałem, że wymieniłeś gdzieś "reset" i "deja vu" - takie zjawiska, gdy zdarzają się sporadycznie (raz na ruski miesiąc), nie są groźne. Jednak gdy się nasilają, mogą być objawem jakiejś choroby. Nie powiem Ci jakiej, bo nie jestem lekarzem i nie wiem. Ale dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia, na twoim miejscu przeszedłbym się do lekarza.

Zawsze możesz być medium, mieć jakiś dar. Jednak w pierwszej kolejności postawiłbym wizytę u lekarza. Jeśli on nic nie stwierdzi, to możemy myśleć. ;)

Zdrowia życzę.

Użytkownik Geniusz edytował ten post 31.07.2010 - 12:28

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych