Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sen na jawie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nestar.
  • Postów: 11
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niedawno spotkałem się z bardzo dziwnym zjawiskiem. Przez pomyłkę ustawiłem budzik tak, ze włączył się w środku nocy. Nie wiem czemu ale szybko wyskoczyłem z łóżka i zamiast wyłączyć budzik szukałem "detonatora" (czarny pilot z czerwonym guzikiem). po kilku sekundach dotarło do mnie co robię, wyłączyłem alarm i poszedłem spać. Nie był to sen bo rano pościel była na ziemi. Mieliście coś podobnego?

Użytkownik Nestar edytował ten post 17.07.2010 - 10:37

  • 0

#2

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To chyba normalne, ja aż takich akcji nigdy nie miałem:D Ale często budząc się rano i dobrze pamiętając jeszcze sen siadam otępiały na łóżku i mam takie nieodparte wrażenie, że sen o którym teraz myślę to wspomnienie, a nie sen... I po kilku sekundach mój "system" się chyba już stabilizuje i wtedy zdaję sobie sprawę, że to był sen:D Po prostu jakiś krótki czas po obudzeniu mam często nie mogę jakby odróżnić snu od wspomnień:P
  • 0

#3

gruby asg.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do budzika i nagłego zerwania się ze snu, kilka sekund po takim gwałtownym przebudzeniu jest to faza w której jeszcze śnimy i nieraz możemy wydać się otępieni mimo że ciałem czujemy się pobudzeni. Nieraz można nawet odczuwać skutek tego snu już będąc świadomym i stąd ten detonator. musisz sobie dokładniej poczytać o snach bo tu na tym etapie kończy się moja wiedza ;p
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych