Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w interpretacji snów.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

mats12.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam :) przejdę od razu do rzeczy. Gdzieś od tygodnia śnią mi się codziennie sny i w każdym z nich pies gryzie mi trzy srodkowe palce prawej ręki. Pamietam dokładnie sny z dwóch ostatnich dni wiec opowiem szczegółowo. Przed wczoraj snilo mi się ze jade do koleżanki, gdy przyjechalem juz na miejsce, jej nie bylo i musialem u kogos innego, kogo nie znam, nie kojarze, choc we snie znalem. I pod domem tej osoby byl wlasnie pies na lancuchu. Taki dosyc maly, troche wiekszy od jamnika. Chcialem go poglaskac i wtedy zaczal mnie gryz w te palce prawej reki. Nie mozna bylo go odciagnac i uspokoic, ale na szczescie byl na lancuchu wiec gdy odszedlem to byl juz spokoj.
Drugi sen, moim zdaniem ciekawszy, to ze jest jakis kataklizm. Sa burze, tornada. Chowam sie z babcia po jakiś starych bunkrach, wtedy jakis facet przyprowadzil do nas kobiete w ciazy, cala ubrana na bialo, i ja z nami zostawil. Potem uciekalismy razem z nia droga przy drzewach. Wtedy sie zastanowilem, ze ciekawe jak to jest u mojej cioci w warszawie i wyobrazilem sobie ze stoje u niej na balkonie i widze tornado i ze wszystkie bloki sie rozwalaja. Potem juz wrocilem do 'normalnosc' i weszlismy z babcia i ta kobieta w ciazy do jakiego budynku. Tam byl pies, dosyc duzy, szaro-czarny w blond peruce. Jak go zobaczylem to zaczalem sie smiac, on sie na mnie rzucil i zaczal mnie gryzc w prawa reke w te trzy palce. Potem pojawila sie z nikad moja mama i odciagnela tego psa i pokazywala mu rozne plansze z obrazkami i ten pies czytal. Nie pamietam co.
  • 0

#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sny często stanowią odzwierciedlenie tego co się dzieje z realnym ciałem. Nie czujesz przypadkiem ostatnio jakiegoś dyskomfortu w tych 3 palcach? Może dużo ostatnimi czasy piszesz ręcznie albo niefortunnie odbiłeś piłkę i nadwyrężyłeś je?

Jeżeli nie... hmm. Pomyślmy. Pies, co by mógł pies oznaczać? Dla mnie jest to symbol przyjaciela ale jednocześnie niebezpiecznej, nieprzewidywalnej postaci, w tym przypadku chodzi raczej o to drugie. Prawa ręka symbolizuje moim zdaniem celowe działanie (większość czynności wykonujemy prawą ręką - oczywiście mowa o ludziach praworęcznych). Palcem wskazującym wskazujemy na coś, jakiś cel, palcem środkowym wyrażamy hmm... pogardę a serdeczny to symbol miłości. Wszystko oczywiście moim zdaniem.
Taa, spróbujmy to połączyć w całość. Coś niebezpiecznego i nieprzewidywalnego, działanie, cel, pogarda i miłość. Nieprzewidywalność i niebezpieczeństwo rani pozostałe symbole. Kurcze, ciężko coś powiedzieć nie znając cię. Powiem więc ogólnie. Dzieje się w twoim życiu coś co zakłóca jego stały rytm. Eh, obawiam się, że to mogłabym powiedzieć interpretując każdy koszmar... Może ktoś inny da radę. Choć wątpię, mało u nas interpretatorów.

Na przyszłość - opisując sny napisz coś o sobie.

Swoją drogą niespecjalnie rozumiem dlaczego postanowiłeś opisać ten sen u nas i to jako swój pierwszy post tutaj. Przecież w internecie jest tyle forów poświęconych tylko i wyłącznie interpretacjom snów. Odsyłam do wujka Google pod frazą "sennik forum".
  • 0



#3

mats12.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciezko mi napisac cos o sobie, bo nie wiem jakie informacje moga okazac sie wartosciowe. A co do watpiwosci Twoich dlaczego napisalem tu, to nie wiem. obserwuje to forum juz od okolo 5 lat, nigdy nie zakladalem konta, bo nie sadze zebym mial cos wartosciowego do powiedzenia.
Jeszcze odnosnie snu to po prostu nie raz tak bylo ze snilo mi sie cos co sie potem sprawdzilo. Poza tym mialem ostatnio kontat z osobami ktore sa 'wrozkami', nie wiem jak to nazwac. Moja prababcia jest 'wrozka' (nie umiem tego nazwac. zajmowala sie zdejmowaniem urokow, medycyna naturalna, cos w tym stylu). Ona kiedys mi powiedziala ze mam duze zdolnosci i ze kiedys bede jasnowidzem. Srednio mi sie chce wierzyc, ale ostatnio mi sie powtarzaja takie sny wiec chcialem sie zapytac o to kogo madrzejszego, wiec szukalem porady na tym forum :-) Mam nadzieje ze to co napisalem to nie jest tylko niezrozumialy belkot. Jesli ktosby chcial nawiazac dyskusje, czy mial jakies pytania to ja chetnie odpowiem. Ciekawia mnie te sny, bo cos mnie w nich niepokoi.
pozdrawiam :-)

Aha, i odnosnie Twoich pytan, to nic mi sie nie dzialo w te palce, w reke. Nie nadwyrezylem, nie zbilem. A te sny to raczej nie byly koszmary, po prostu bylem przejety tym co sie dzialo, sny byly bardziej realistczne niz zwykle, ale nie mialem swiadomosci ze to sen, bo i takie sny mi sie zdarzaja. Poza tym normalnych snow zazwyczaj nie pamietam, a te pamietam ze szczegolami.

Użytkownik mats12 edytował ten post 16.07.2010 - 22:45

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych