Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy *mega* Sposób Na LD !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy można tu umieszczać linki z innych stron o tej samej tematyce więc po prostu skopiuje tekst.



Cześć!

Nie jest to nic na co sami nie wpadlibyście ani nic o czym już nie było wspomniane, tak mi sie przynajmniej wydaje. Źle marketingowo rozpocząłem ale przynajmniej później nie będą mnie bili jeśli rzeczywiście już takie coś było :)
Do tematu!
No więc jakiś czas temu na jakże przyjemnym dwudniowym szkoleniu (chlańsko) zdażyło mi się wymyślić coś bardzo ciekawego. Otóż (uwaga długie zdanie) stęskniony za psychodelicznymi wrażeniami w mózgu, po porannym kacowym przebudzeniu z powodu jakże koniecznego, wręcz niezbędnego i jakże ciężkiego do wykonania ze względu na stan umysłu, o smaku w ustach nie wspominając, przewróceniu się na drugi bok wpadłem na niecny plan. Zasypiając otwierałem oczy, co kilka sekund, następnie powieki same będąc zaspanym opadały, tak kilka/kilkanaście razy (tego ranka 3 razy udało mi się wejść w ten stan) po czym zaczęły się dziać ciekawe rzeczy :D.

Metoda działająca tylko wtedy jeśli jest się zaspanym, powieki muszą same opadać, wtedy nawet nie musimy utrzymywać świadomości, robimy to pośrednio pamiętając o ciągłym otwieraniu oczu. Bardzo łatwo o ciężkie schizy. Wyjaśnie na przykładzie: otwieracie oczy po raz n-ty i okazuję się, że ktoś wchodzi do pokoju, jakiś ciemny kształt, i idzie w waszą stronę. Klimaty typu fałszywe przebudzenia, nocna mara są b. łatwe do osiągnięcia. Przy zachowaniu pełnej świadomości, nie dając się oszukać przez wyobrażony do bólu realny obraz pokoju to LD jest z tego piękne.

Poeksperymentujcie, mi niechcący wyszło i było bardzo fajnie :)


Metoda nie jest mojego autorstwa, więc proszę się nie zwracać do mnie z pytaniami. Założyłem temat, aby poznać wasze doświadczenia z tego eksperymentu.

Użytkownik BioHazard edytował ten post 07.07.2010 - 23:32

  • 0

#2

Hourdeau.
  • Postów: 126
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O :D
Testowałem to teraz :D niezły schiz po tym jest, musiałem z niecałe 10minut powtarzać ten cykl aż efekt był niezły :D
To co mi się schizowało to jakieś 2 nieforemne "postacie" chodzące w koło i nie wiem z jakiego powodu prawie leżąc ciągle się nabijałem z tego schiza ;D powodem tego chyba może być mieszankia wanilii i Energy Drinka z sziszy :D

Użytkownik Hourdeau edytował ten post 07.07.2010 - 01:25

  • 0

#3

Skalarnieboskie.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś czegoś takiego próbowałem i zawsze kończy się to u mnie paraliżem albo nagłym zaśnięciem (cholerne ego), w sumie każde próby ingerencji w zasypianie tak się kończą u mnie :( Za to często na skacowanych porankach, gdy położę się na drzemkę i zrobię sobie paraliż to mogę go mega fajnie wizualizować (to co pomyślę to widzę) i nie przeszkadzają mi te jego efekty uboczne.
Myślę sobie teraz że depresanty ogólnie wpływają jakoś na fazy snu, czy to alkohol czy inne..

Co do metody sprawdzę jeszcze wieczorem jak będzie mi się chciało spać i dam znać, a nuż się uda jakiś fajny stan osiągnąć :)

A co do samego LD to najlepsza metoda jak dla mnie to podczas snu skumać że to sen i mogę wszystko robić, tylko trzeba uważać aby się nie wybudzić, bo zazwyczaj po takiej myśli podczas snu człowiek się budzi. Ćwiczyć i ćwiczyć, mi się pierwszy raz taki stricte LD udał jak przestałem się tym interesować, niestety był bardzo krótki bo budzik zadzwonił i 'klapa'
  • 0

#4

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jeszcze 2 lata temu praktykowałem LD, próbowałem OBBE ( z marnym skutkiem) ale LD wychodziło mi całkiem nieźle, na początku fajna zabawa wiadomo. Ale skutki uboczne były niestety, bóle głowy i najgorsze było to, że się nie wysypiałem. Jakoś tak zaniechałem te zabawy i wcale mnie już do tego nie ciągnie, może to i dobrze... Nie wiem czy tylko ja miałem takie komplikacje po LD czy ktoś jeszcze ..
  • 1



#5

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja swoje pierwsze LD miałem po jakimś tygodniu ćwiczeń, i tak na prawdę zniechęciło mnie do dalszych ćwiczeń to że nie odczuwałem tego wszystkiego tak jak myślałem, być może to przez to że to był mój pierwszy sen świadomy.Teraz ćwiczę znowu ale mam do tego inne podejście, bardziej "profesjonalne".Dzisiaj będę miał nowe łóżko oraz materac co może pomoże (rym) w zrelaksowaniu się.Pożyjemy zobaczymy.
  • 0



#6

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Templariusz, mam rozumieć, że twoja wiedza ogranicza się jedynie do teorii ? Radze Ci poćwiczyć dalej, naprawdę warto. Z LD bardzo łatwo przejść do stanu OOBE. Po jakimś czasie ( + trening ) uda Ci się na pewno mieć lepsze dostrojenie ( realistyczność ).

Użytkownik BioHazard edytował ten post 07.07.2010 - 23:38

  • 0

#7

Skalarnieboskie.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wypróbowałem tą metodę wczoraj przed zaśnięciem ale żadnego LD nie miałem, może sen był trochę pokręcony i dziwny ale często takie miewam więc wykluczam że to przez to. Natomiast poshizowało mnie to strasznie, nie wiem ile dokładnie to robiłem ale w pewnym momencie dałbym sobie rękę uciąć że po mój pokój jest zwiedzany przez szaraków :o Normalnie nie wierzę w takie rzeczy i jestem sceptycznie nastawiony co do tematów obcych cywilizacji które nawiedzają naszą nieudolną rasę ale nie umiałem pozbyć się tej myśli (kiedyś wierzyłem że oni na pewno są tu gdzieś) Oczywiście zaprzestałem prowadzenia dalej tego eksperymentu ale strach pozostał nie długo nie umiałem zasnąć.

Więc podsumowując, to dobra metoda shizowania się :)) ale jeszcze raz to zweryfikuję, lecz nie dziś! :mrgreen: boję się ;p
  • -1

#8

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musisz pokonać strach. To jest największa przeszkoda w całym eksperymencie.

Użytkownik BioHazard edytował ten post 08.07.2010 - 12:20

  • 0

#9

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Metoda wydaje się być zajebista :D ale trochę zniechęcają te schizy :P nie lubię takich schiz, bo potem tak jak kolega wyżej nie mogę o tym zapomnieć i można wydygać trochę :D hehehe


robił ktoś jeszcze to ? :D
  • 0

#10

yula.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie tyle schizy a koszarne zmeczenie i frustracja ,bo oczy Ci sie zamykaja i wiesz ,ze musisz je znowu otworzyc...malo przyjemna metoda :)
  • 0

#11

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wg mnie, lepsza jest metoda Karola Cetlina, nagły wstrząs :P . Przy niej nigdy nie zdarzyło mi się mieć schiz.

Technika będzie tylko wtedy skuteczna, gdy będzie Ci się chciało spać. Jest to warunek jaki musisz spełnić. Musisz być śpiący. Możesz być zmęczony, zaspany czy wyczerpany. Ma wpadać Ci do głowy jedna myśl - Chcę mi się spać. Wystarczy, więc, że pójdziesz odpowiednio późno „spać”.

Najlepszym stanem niewyspania byłaby jedna sytuacja. Twoja chęć snu sięgnęłaby niesamowitego wręcz stopnia. Taka chęć rodzi się, gdy powieki same zamykają Ci się ze zmęczenia ( oczywiście taki stan nie jest wymagany ).

W tym momencie kładziesz się na swoim przytulnym łóżku. Układasz się w wygodnej pozycji. Zamykasz oczy i odliczasz. Liczysz do 30 sekund po czym otwierasz oczy na 2-3 sekundy i znów je zamykasz. Odliczanie, otwieranie i zamykanie oczu wykonujesz, aż do uzyskania świadomego snu.

Powtórzmy raz jeszcze, najważniejszą czynność.

Odliczasz 30 sekund z zamkniętymi oczami, po 30 sekundach otwierasz oczy na 2-3 sekundy i znów je zamykasz. Powtarzasz tę czynność do uzyskania rezultatu.

Uwaga: Otwierając oczy nie zdziw się, gdy nagle znajdziesz się w środku akcji we świadomym śnie. Obszar w świadomym śnie w którym otworzysz oczy, może przybrać kształt twojego pokoju ( pokoju w który położyłeś się ). Patrz bacznie na szczegóły. Czy ten obraz rzeczywiście tu wisiał? Nie jesteś pewny? Pomyśl o ulubionej rzeczy, bądź sytuacji jakiej chciałbyś doświadczyć w LD. Obszar zaczął zmieniać się lub dana rzecz nagle pojawiła się w pokoju?


źródło - druga-strona.pl

Metoda o tyle niewygodna, że zdarza mi się być na tyle leniwym, że po prostu odwracam się na brzuch i zasypiam :D .
  • 0



#12

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

spróbuje dzisiaj ten sposób.. oby udało się.
  • 0

#13

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja także, jutro opiszę efekty :)



EDIT : Wczoraj wyleciało mi z głowy, że mam spróbować, ale dzisiaj to zrobię na pewno.



Pozdrowienia dla wszystkich OOBE i LD maniaków ;D

Użytkownik BioHazard edytował ten post 16.07.2010 - 00:22

  • 0

#14

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Doliczałem mniej więcej do 4 i przestawałem liczyć bo traciłem świadomość :/ muszę trochę obniżyć cza odliczania :P tak do 10 sekund myślę hehehe ale, był motyw, że jak łapałem świadomość to miałem przez chwile jakieś pierdoły przed oczami :D ale to nie to
  • 0

#15

BioHazard.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic, zero efektów :/ Otwierałem i zamykałem oczy chyba z 20minut, ale nic się nie wydarzyło.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych