Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie Apollo na Księżycu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
416 odpowiedzi w tym temacie

#16

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem tak, jestem wierzący i to mocno...wi do tychczas z tym UFO było różnie. Zacząłem się zastanawiać że z drugiej strony nawet z rachunku prawdopodobiństwa jakieś życie musi istnieć poza nami, ale z drugiej strony skoro jestem wirzacy to przecież skoro Bóg stworzył Ziemię to mógł tylko tu stworzyć życie. Ostatnio jednak czytałem mam nadzieje że autentyczne rozmowy z Ojcem Pio który otwarcie mówił o tym ze inne cywilzacje istnieją i nas odwiedzają więc chyba powiedzmy że wierzę w istnienie innych cywilzacji, albo lepiej mówiąc , że wiem że one są. Natomiast jestem daleki od tego aby w kazdym wydarzeniu szukać spisków czy ingerencji UFO. Ostatnio załamał mnie głos słynnego dr. Pająka który twierdzi że katastrofe w Chorzowie spowodowali kosmici! No ludzie dajcie spokój...
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dr. Pająka to ty omijaj szerokim łukiem - to psychol !

Ja wierze w życie poza Ziemią a w jego teorie NIEWIERZE !

Dziekuje za twoja odpowiedź - dzieki niej wiem juz czym są ustosunkowane twoje odpowiedzi ...

Przyda nam sie taka osoba , która niejest na 100% określona w tych klimatach i myśle, że w nastepnym poście czas powrócic do tematu :P
  • 0



#18

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie więc skoro Amerykanie mieli tak dobzre przygotowaną akcje istyfikacji to dlaczego poełnili tak rzucające się w oczy błędy? Przecież naepwno zdawali sobie sprawę ze Rosjanie napewno przejżą na wylot te materiały bo sami ponoć cos tam zfałszowali z Gagarinem. Nie wierze w taki brak profesjonalizmu NASA
  • 0

#19

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie więc skoro Amerykanie mieli tak dobzre przygotowaną akcje istyfikacji to dlaczego poełnili tak rzucające się w oczy błędy?


Błedy które popełnili wtedy mozna porównac do błedów z 9/11 ...

Przecież tam sie pojawiły tak GŁUPIE teorie , że ręce opadają m.in.:

- zawalenie budynku nr. 7 ;
- eksplozje materiałów przy zawalaniu sie wież ;
- odnaleziony paszport jednego z zamachowców , gdy potem okazało sie iz facet ŻYJE ;
- 7 zamachowców żyje do dziś ;
i wiele wiecej ...

A wieżysz w taki brak profesjonalizmu podczas 911?
  • 0



#20

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale twierdzisz ze Amerykanie odpowiadają za 9/11?
  • 0

#21

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale twierdzisz ze Amerykanie odpowiadają za 9/11?


Z pełną tego słowa odpowiedzialnością : TAK

A co ? :P
  • 0



#22

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po analizach, dyskusjach jakie tu zostały przeprowadzone też uważam, że tak. Albo, że przynajmniej mieli w tym jakiś udział.
  • 0



#23

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się włącze do syskusji i mogę stanowczo powiedzieć że wierze (!) w życie poza ziemią! I podawanie tu wiary w Boga jako dowodu, który przeczy ich istnieniu jest poprostu bezpodstawne... Bo to tylko pokazuje narcystyczną naturę ludzi uważających się za jedyne życie we wszechświecie.
A co do ataków na WTC to myśle że to nie było dziełem terrorystów, a przynajmniej nie przez nich zaplanowane. A poza tym i w przypadku lądowania jak i WTC jest sporo druzgocących dowodów kłamstwa, więc nie mam podstwa żeby wierzyć w oficjalne tłumaczenie...
  • 0



#24

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i zobaczcie....Jedni mówią :sfałszowali bo nigdy nie wylądowali; Drudzy mówią: słałszowali bo oryginalne zdjęcia preznetowały kosmitów itp.... Dwie teorie zupełnie się wykluczają, a może przestańmy wymyślać takie głupoty jak kosmici i powiedzmy : a) zdjęcia są prawdziwe B) sfałszowali zdjęcia bo oryginały były tak złej jakości (kamery i aparaty nie były specjalnie przystosowywane do księżycowych warunków) że musieli zrobić podróbki żeby pokazać je całemu światu super zdjęcią i w ten sposób sławić potęgę Ameryki. Wyobrażacie sobie że Amerykanie mówią :niestety nasze kamery przestały działać w księżycowych warunkach wiec niestety nic wam nie pokażemy...


No wlasnie istnieja te dwie teorie...

a) wyladowali
B) nie wyladowali

Faktem jest jednak ze ISTNIEJA zdjecia z Ksiezyca (ktore przedstawie juz niedlugo w nowym watku na tym forum) przedstawiajace niesamowite budowle, artefakty itp. Czesc z tych fotografii mozna bylo zrobic po prostu z orbity ksiezyca nie ladujac na nim, sa jednak takie na ktorych widac astronautow, albo przynajmniej wierzymy ze w skafandrach sa ludzie...

faktem jest tez, ze czlowiek NIE MA SZANS PRZEZYC w obliczu pasow promieniotworczych van allena, wiec skad te zdjecia?

Istnieje jeszcze teoria, tzw: pustych skafandrow, ale o tym powiem pozniej.
  • 0



#25

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytałem wszystkie wpisy dotyczące tego postu. Temat wyraźnie podzielił na dwie grupy, wszystkich interesujących się tym tematem.
Cóż można więcej rzec... Chyba tylko tyle, że wraz upływem czasu wyjdą nowe dowody przemawiające na korzyć lądowania lub nie na księżycu i być może coś się wyjaśni.
Pewnie jeszcze do tego tematu nie raz wrócimy...
  • 0

#26

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Wujek Sam" boi sie ciemnej strony księżyca :P
  • 0



#27

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

WIERZE W KOSMITOW, I W TO ZE AMERYKANIE TO SPISKOWCY POD KAZDYM WZGLEDEM.
  • 0



#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W filmie "UFO Secret Space", który umieściłem w odpowiednim dziale jest ciekawa teoria odnośnie tego kim byli astronauci misjii Apollo, ich rodziny, skąd mogła się wywodzić nazwa misjii (Apollo) ... i to wszystko jest wrzucone do worka nazwanego 'Masoneria' - przyznam, że po raz pierwszy o czymś takim usłyszałem - tzn. o powiązaniach astronautów, NASA z Masonami ... nawet Armstrong na fotografiach nosi Masoński symbol na Skafandrze.
  • 0



#29

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie jeszcze jedno zastanawia. Skoro wyladowali w 1969 na srebrnym globie to dlaczego do dzis tego nie powtorzono? Dlaczego byla tylko jedna udana misja?
  • 0

#30

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie jeszcze jedno zastanawia. Skoro wyladowali w 1969 na srebrnym globie to dlaczego do dzis tego nie powtorzono? Dlaczego byla tylko jedna udana misja?


Odpowiedź na to pytanie jest rozpatrywana w innym temacie - chyba o nazwie "Pracownik NASA o UFO , Księżycu ..." :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych