Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#1

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie się te rzeczy czyta, ale mało tego że nie są w ogóle straszne to bezsensowne
  • 0

#2

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pierwsza jest świetna! I ma wiele wspólnego z rzeczywistością...Otóż kiedyś w latach dziecięcych zdarzyło mi się obejrzeć pewien program dokumentalny na , bodajże tvp1. Facet zamordował swoją żonę, po czym zrobił z niej lalkę dla swojej córki, a żeby było jeszcze obrzydliwiej lalka miała pochwę (no raczej nienaturalną co prawda), koleś po prostu nocami ją gwałcił.

BadBoy nie każdy lubi horrorowate historyjki w których lecą głowy i Alma/Alessa wychodzi z każdego kąta. Te trzymają klimat i to jest w nich świetne.

Użytkownik livin edytował ten post 13.03.2010 - 15:25

  • 0



#3

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolego powyżej jeśli nie wiesz to nie mów, ponieważ ja także takich filmów nie lubię, a te historyjki mało tego że nie są straszne nie mają klimatu to jeszcze stwierdzam że w wielu miejscach w ogóle nie trzymają się kupy
  • -1

#4

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzisiaj niestety z braku czasu żadnych tekstów nie będzie - na jutro powinienem skończyć jeden bardzo obszerny :).

B@dB0y

To creepypasta więc nie spodziewaj się tekstów jak u Stephena Kinga :). Większość z nich do tego pochodzi ze skarbnicy trollowania 4chan, i to wiadome że jedne są naprawdę fajne i klimatyczne a inne już troszkę mniej (jak np. "skrzynka z narzędziami"). W mojej opini to że pisanie jest chaotyczne to też zamiar twórcy - żeby podsycic taką psychodelię ;).

livin

Jak zobaczyłem że się wpisałaś to moja pierwsza myśl to - no to świetnie już mnie zyebała :> . Tym bardziej się ciesze że się podobało :mrgreen: . Co do tego co dalej opisałaś to nc. Gdy słysze o takich rzeczach to chciałbym żeby przybył do tego świata jakiś "międzynarodowy" Pinochet i zrobił ze wszystkim porządek.

Ciesze się że się podoba - jestem na I roku Filologi Angielskiej ale w poważne tłumaczenia dopiero zaczynam się wdrażać dlatego bardzo się ciesze że się podoba :).

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 05.06.2010 - 12:30

  • 1



#5

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

kolego powyżej jeśli nie wiesz to nie mów, ponieważ ja także takich filmów nie lubię, a te historyjki mało tego że nie są straszne nie mają klimatu to jeszcze stwierdzam że w wielu miejscach w ogóle nie trzymają się kupy


Koleżanko jeśli już. Wystarczy tej marnej krytyki. Jak nie podoba to nie czytaj i tyle.

Jak zobaczyłem że się wpisałaś to moja pierwsza myśl to - no to świetnie już mnie zyebała :> . Tym bardziej się ciesze że się podobało :mrgreen: . Co do tego co dalej opisałaś to nc. Gdy słysze o takich rzeczach to chciałbym żeby przybył do tego świata jakiś "międzynarodowy" Pinochet i zrobił ze wszystkim porządek.


Jestem fanką horrorów/thrillerów wszelakiej maści. Wszystko co ma dreszczyk mnie interesuje.
  • 0



#6 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

kolego powyżej jeśli nie wiesz to nie mów, ponieważ ja także takich filmów nie lubię, a te historyjki mało tego że nie są straszne nie mają klimatu to jeszcze stwierdzam że w wielu miejscach w ogóle nie trzymają się kupy


Koleżanko jeśli już.

To zmień płeć w ustawieniach ;)
  • 1

#7

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Eeej mi się wyświetla kobieta, niech ktoś rzuci na to okiem i kliknie mi jak jest, najwyżej okaże się, że panowie są ślepi.
  • 0



#8

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobrze jest livin.

Co do tematu żeby nie offtopować tylko. Straszne to nie bardzo i też uważam że niezbyt trzyma się kupy, ale fajnie się czyta.
  • 0



#9

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh, jak ja się kiedyś zagrywałem w te wszystkie wersje pokemonów na gameboya, ale zdecydowanie wolałem te kolorowe :)
  • 0



#10

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Opowieść porażająca kurw8 zaraz pisze do admina, co jest nie tak z tym wyświetlanej płci?
  • 0



#11

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta muzyka jest dosyć psychodeliczna i takie horrorowate. Nawet mi się spodobała.

Co do samego tematu: Fajnie się to wszystko czyta, potrafi wciągnąć, takie tajemnice jak z filmów typu "the ring". :)

Tłumacz więcej, mogę Ci nawet pomóc jeśli szukasz kogoś. Namiary mam w profilu. :)
  • 0



#12

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na kolorowym to nie ma takiego klimatu już ten soundtrack :]

livin

Żeby nie było, że wkręcam kit :

Dołączona grafika

Dzisiaj pozostajemy w klimatach gier i już wieczorem nowy tekst :).
  • 0



#13

muchomor.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lol, to jest tylko miniaturowe okienko ze strzałką, ma ono ilustrować link do profilu. Płeć jest napisana nad reputacją...

Akurat te opowieści jakoś mnie nie kręcą, ale kiedyś czytywałem coś mniej więcej w tym klimacie (o pannie młodej zatrzaśniętej w skrzyni na strychu, "nie tylko psy potrafią lizać" itp) więc zachęcam dalej do tłumaczenia, może dalsze historie mi podejdą :>
  • 0

#14

Aganiok.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opowiadania są bardzo fajne :)

w szczególności podobało mi się to z pamiętnikiem.
A przy oglądaniu tego filmiku Polybius na samym końcu podskoczyłam na krześle :P normalnie wstyd ...

czekam na więcej opowiadań :)
  • 0

#15 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie żartuje, gdyż zawsze bardzo szanowałem Michaela Jacksona, ale ta postać bardzo mi go przypomina.

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Użytkownik Bayakus edytował ten post 24.03.2010 - 20:07

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych