Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciągle śni mi się ta sama osoba !!!!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

dominisiaa9215.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kilka miesięcy temu roztałam się z moim chłopakiem..a od 2 miesięcy, co jakieś 2-3 dni śni mi sie .. sny się nie powtarzają ,każdy jest inny..na poczatku szukam sensu w sennikach, ale po 8 razie dałam spokój, a sny dalej wystepują...
Wie może ktoś co to ma oznaczac? i czemu tak sie dzieje?
Prosze o jaką pomoc ;))
  • 0

#2

SzymoneR.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie znam się za bardzo na tym, ale jak na moje oko, to po prostu bardzo się do niego przywiązałaś i o nim ciągle myślisz. To praktycznie to samo co zakochanie(nie mylić z kochaniem!).
  • 0

#3

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie podświadomie tęsknisz za swoją dawną ukochaną osobą i pragniesz ją zobaczyć. Chodź prawdę mówiąc wiele czynników składa się na taki przypadek. Zbyt mało informacji żeby określić czemu tak jest, na wszystkie sny mają wpływ relacje z otoczeniem i ludźmi. Musiałabyś opisać okoliczności zerwania lub/i opisać sytuacje min. tydzień przed pierwszym zjawiskiem snu. A ostatnią sprawą jest opisanie treści tych snów i czy wszystkie są takie same.

Trudno jest dobrze zinterpretować sen. Każdy świadomie postrzega otaczający go świat inaczej. Jeszcze tym bardziej, że to bardzo osobista sprawa, której ja sam raczej bym nie przedstawił na publicznym forum.
  • 0

#4

Blueberry.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja w tym osobiście nic paranormalnego nie widzę... Czemu wybrałaś takie forum żeby to opisywać?
  • -1

#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To taka raczej normalna rzecz. Gdy poznałam mojego Ukochanego, przez pewien czas śnił mi się ex, cieć jeden, ale pojęcia nie mam czemu. :)
  • 0

#6

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam tak samo! Mi też śni się tylko jedna osoba...
Osoba w moim śnie
  • 0

#7

Muhomorniczy..
  • Postów: 136
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Chodzi oto że jesteś kobietą typu- głównie to kasa mięśnie i duży penis. Zatem nie myślisz o byłym za dnia jeno w nocy w mniejszym priorytecie. Miał coś innego dobrego. Ale inaczej wybrałaś i to jest paranormalne. Zamykam.

Edit Asieńka:Zamknę to ja Tobie możliwość pisania, za obrażanie innych użytkowników forum. Na razie upomnienie.
  • -5

#8

Adennetea.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może jest tak, że Wasze dusze (nie wiem, czy to dobre określenie) mają sobie coś do powiedzenia, dlatego regularnie spotykają się w snach? ;) Może jest pomiędzy Wami więź silniejsza od świadomie podejmowanych decyzji?
  • 0

#9

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi oto że jesteś kobietą typu- głównie to kasa mięśnie i duży penis. Zatem nie myślisz o byłym za dnia jeno w nocy w mniejszym priorytecie. Miał coś innego dobrego. Ale inaczej wybrałaś i to jest paranormalne. Zamykam.

Jak mnie wkurza takie pie*******e. Skąd możesz wiedzieć, jaką jest kobietą?

A może jest tak, że Wasze dusze (nie wiem, czy to dobre określenie) mają sobie coś do powiedzenia, dlatego regularnie spotykają się w snach?

Sen to zjawisko zamykające się w umyśle, więc nie możliwe jakoby jakieś dusze uwalniały się podczas niego.
Sen jest czasem, kiedy twoja świadomość śpi, umysł daje sobie czas na ułożenie kilku spraw, a czuwa tylko twoja podświadomość.

A wg mnie, związek z tym chłopakiem wpłynął tak mocno na Ciebie, że zakorzenił się już mocno w umyśle. Jeżeli na prawdę czułaś do niego coś mocnego, to twój umysł zaczął rozumieć tą miłość jak narkotyk. Jako, że się nie kontaktujesz z tym chłopakiem, podświadomość daje Ci sygnały, że może być Ci go brak. Taka moja hipoteza ; P .

Użytkownik foxxionly edytował ten post 13.07.2010 - 09:27

  • 0



#10

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że to takie echo minionego związku, bo też tak miałam. Sny często wyrażają nasze podświadome marzenia i tyle. A może to symbol czegoś?
  • 0

#11

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co to czat miłosny? Albo serwis randkowy. Wejdź sobie na jakieś forum o podrywaniu itd... Tam znajdziesz pewnie takie przypadki.
Nie ma co tego parafrazować. Ludzie czy wy sobie rady nie dajecie tak bardzo, że od razu idziecie z tym na neta? W każdej rzeczy doszukujecie się "czegoś" dziury w całym.
Zamykam! :D

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 22.10.2010 - 18:02

  • 0

#12 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Może ta osoba o tobie myśli lub ten sen ma ci coś do przekazania . Ja bym proponował porozmawiac z byłym co tam u niego itd.

Użytkownik Dolg edytował ten post 22.10.2010 - 18:32

  • 0

#13

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Utrata bliskiej osoby jest przeżyciem traumatycznym i bolesnym. Trudno ją przepracować, pogodzić się ze stratą i dokonać symbolicznej reparacji. Zapewne odegrał dużą rolę w twoim życiu i wypełniał codzienność, więc w marzeniu sennym wciąż jawi się jako obecny. Snów nie analizuje się w oparciu o słownik znaczeń i symboli, lecz poprzez indywidualną historię śniącego. Prawdopodobnie jednak, po prostu ty albo jakaś część ciebie tęskni i stara się sobie poradzić z utratą ważnej dla siebie osoby. 


  • 0



#14

Edward IV Groźny.

    Greater than you

  • Postów: 248
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 12
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To post z 2010 roku

closed.gif


  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych