Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzucanie w OOBE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

ganja2000.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

1.Ostatnio gdy zasypiałem miałem OOBE, wibracje itp,. Poczułem, że coś mnie ciagnie za kostki i wyszedłem z ciała, od razu po wyciągnieciu coś mna zaczęło rzucać po pokoju, nie miałem nad tym kontroli i po chwili wróciłem do ciała... ktoś wie co to mogło być ?

2. Dość często gdy mam LD widzę przez drzwi od pokoju czarną postać (drzwi są z szybą) - Co to może być ?

3. Chyba z 3 razy podczas LD czułem się jak pijany, nie mogłem normalnie chodzić, chwiałem się od ściany do ściany... po ok. 10-15 min w śnie (tak mi sie wydaję wraca to do normy) - Dlaczego tak się dzieje?

Jeśli ktoś zna odpowiedzi na któreś z powyższych pytań prosze pisać. ;)

Pozdrawiam
  • 0

#2

Pain.
  • Postów: 31
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też tak mam(pkt 1 i 3), a postaci widziałem multum, otwarcie i w cztery oczy. Niestety, choć takie stany miewam od 4 lat nie potrafię tego wyjaśnić, tym bardziej mało co z moich doświadczeń potrafię przelać na ludzki język.
  • 0

#3

diler15.
  • Postów: 18
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja już się trochę pogubiłem w tym całym LD. W różnych artykułach jest napisane że można robić co się chcę. To więc nie da się pozbyć takich rzeczy jak rzucanie po ścianie i czarnych osobach?
  • 0

#4

Pain.
  • Postów: 31
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przejdź do jednego z moich tematów i zobacz jak ja mam fajnie ;)
Ja nie potrafię prawie wogóle wpłynąć na moje sny, mimo zachowania swiadomości. Dziś szykuje się kolejna schiza .
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych